• Wyprzedaż!
  • -300,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
Kamera GoPro HERO 12 Black

Kamera GoPro HERO 12 Black

2 099,00 zł
1 799,00 zł Zniżka 300,00 zł
Oferta kończy się:
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 099,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 799,00 zł
Wybierz zestaw:
Ilość
Obecnie brak na stanie

Robi to, co potrafi tylko GoPro

Zapierające dech w piersiach rozdzielczość wideo

5,3K zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obrazu z rozdzielczością większą o 91% niż 4K. HERO12 Black rejestruje także wideo w rozdzielczościach 4K, 2,7K i 1080p.

Do 8x zwolnione tempo

Uzyskaj 4-krotne spowolnienie (czyli 120 klatek na sekundę), w absurdalnie wysokiej rozdzielczości 4K. Można także przyspieszyć odtwarzanie w zwolnionym tempie do 8x (240 klatek na sekundę) przy 2,7K.

Ultra trwała + wodoodporna

Wodoodporny do głębokości 10m i zbudowany tak, aby wytrzymać każde uderzenie.

Wodoodporna osłona obiektywu

Soczewka hydrofobowa odprowadza wodę, dzięki czemu zdjęcia są krystalicznie czyste, gdy jesteś w wodzie.

Jeszcze lepsza stabilizacja wideo

HyperSmooth 6.0 w dalszym ciągu podnosi poprzeczkę w zakresie stabilizacji wideo w aparacie, zapewniając niewiarygodnie płynny materiał niezależnie od tego, jak trudny jest. Zdobywa też nagrodę Emmy® za czujnik i stabilizację oprogramowania.

Automatyczne wzmocnienie

Dzięki HyperSmooth 6.0 HERO12 Black automatycznie zapewnia możliwie najszersze ujęcia przy użyciu stabilizacji wideo w zależności od prędkości i ruchu w scenie.

Wbudowana blokada horyzontu

Blokada horyzontu to wbudowana część HyperSmooth 6.0, dzięki czemu utrzymanie horyzontu na poziomie, gdy kamera obraca się o pełne 360°, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Niezbędne ulepszenie dla najlepszego pola widzenia

Nowy *Max Lens Mod 2.0 pozwoli stworzyć możliwie najszersze, najwyższe i najbardziej ekscytujące ujęcia POV - w tym ultraszerokie, wiodące w branży pole widzenia 177°, a wszystko to w rozdzielczości 4K60 . A Max HyperSmooth zapewnia niezniszczalną stabilizację wideo we wszystkich trybach wideo. Jest to idealne ulepszenie do jazdy na rowerze górskim, narciarstwa i innych sportów wyczynowych.

*W sprzedaży oddzielnie.

Poznaj lepiej

177° w 4K60

Nowość w *Max Lens Mod 2.0, Max HyperView zapewnia pole widzenia 177°, to najszerszy widok dostępny w GoPro, nawet w porównaniu do nagrywania GoPro MAX w trybie z jednym obiektywem w oszałamiającej rozdzielczości 4K60.

*W sprzedaży oddzielnie.

POZNAJ LEPIEJ

Nawet 2-krotnie dłuższy czas pracy

Dzięki ulepszonemu zarządzaniu energią HERO12 Black zapewnia 2x dłuższe ciągłe nagrywanie w rozdzielczości 5.3K60 (70 minut), plus ponad 1,5 godziny w 5.3K30 i ponad 2,5 godziny ciągłego nagrywania w rozdzielczości 1080p30.

Akumulator Enduro na chłodniejsze dni

Wykorzystując zaawansowaną technologię, długotrwały akumulator Enduro zwiększa wydajność w niskich temperaturach w porównaniu z poprzednimi kamerami i akumulatorami GoPro.

Całkowicie nowy tryb nagrywania z HDR

Wideo HDR (High Dynamic Range) zapewnia większą szczegółowość i kolory w najważniejszych momentach i jest teraz dostępne w rozdzielczościach 5,3K i 4K60.

Większy przetwornik obrazu  pozwala zrobić więcej

Fotografuj na szerokim ekranie, w pionie lub na pełnej klatce. Jednym dotknięciem możesz przełączać się między panoramicznym lub nowym przechwytywaniem w pionie , w zależności od tego, czy nagrywasz do tradycyjnego odtwarzania na szerokim ekranie, czy do mediów społecznościowych. Lub przechwytuj w trybie pełnej klatki i decyduj później w aplikacji Quik, aby uzyskać maksymalną wszechstronność.

Ultraszerokokątne obiektywy cyfrowe

HyperView i SuperView - oba ekskluzywne obiektywy cyfrowe GoPro, umożliwiają ultraszerokokątne przechwytywanie 16:9, co jest standardem w HERO12 Black. Aby uzyskać jeszcze szersze ujęcia, rozważ nowe akcesorium Max Lens Mod 2.0 (w sprzedaży oddzielnie).

Pole widzenia 156° w pełnym formacie 8:7

Duży czujnik obrazu umożliwia także rejestrowanie szerokiego pola widzenia 156° w pełnoklatkowych proporcjach 8:7 w rozdzielczości 5,3K i 4K.

10-bitowa koloryzacja

10-bitowy kolor zapewnia większą głębię kolorów, płynniejszą gradację i większy realizm . Profesjonalni twórcy mogą używać kodowania GP-Log z LUT, aby zmaksymalizować zakres dynamiczny przed zastosowaniem korekcji kolorów.

Nowa synchronizacja kodu czasowego

Bezprzewodowo synchronizuj wiele HERO12 Black za pomocą kodu czasowego w aplikacji Quik. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz uchwycić aktywność pod różnymi kątami, a następnie dokonać precyzyjnych edycji dopasowanych klatek w postprodukcji. Użyj pasujących klipów z kodem czasowym w programie Adobe Premiere Pro i innych aplikacjach obsługujących edycję wieloma kamerami w następnym projekcie.

Nowa obsługa dźwięku Bluetooth

Teraz możesz używać słuchawek Apple AirPods, słuchawek dousznych Bluetooth lub innych mikrofonów bezprzewodowych podczas wywiadów lub narracji. Możesz także zdalnie wydawać polecenia głosowe i słuchać ostrzeżeń z kamery.

Oszałamiające zdjęcia w rozdzielczości 27 MP

Po prostu wyceluj i zrób zdjęcie, które będzie warte ramki . Możesz także pobierać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, gotowe do udostępnienia bezpośrednio z filmu.

Podwójne ekrany LCD

Uzyskaj płynne i szybkie odtwarzanie na superczułym tylnym ekranie dotykowym i przełącz się na ekran przedni , aby kadrować selfie.

Efekty nocne za naciśnięciem jednego przycisku

Gwiezdne szlaki

Wykorzystaj obrót Ziemi i gwiazdy, aby uchwycić piękne smugi światła na nocnym niebie.

Malowanie światłem

Twórz wspaniałe efekty pociągnięć pędzla za pomocą poruszającego się światła.

Ślady świetlne pojazdów

Wykorzystuj ruch uliczny w nocy, aby rejestrować wspaniałe zdjęcia szlaków świetlnych.

Utrwal każde ujęcie za pomocą narzędzi wbudowanych

Celownik

Z perspektywy czasu rejestruje do 30 sekund materiału przed rozpoczęciem nagrywania - nawet jeśli naciśniesz spust migawki zbyt późno, zdjęcie nadal będzie widoczne.

Przechwytywanie zaplanowane + czas trwania

Dzięki funkcji Przechwytywanie zaplanowane Twoja GoPro włączy się sama i automatycznie zrobi zdjęcie z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Duration Capture ułatwia przechwytywanie klipów wideo o długości od 15 sekund do 3 godzin.

Zdjęcie interwałowe

Nowe zdjęcie interwałowe może automatycznie robić zdjęcia w stałych odstępach czasu, podczas gdy Ty możesz skupić się na swoich ulubionych czynnościach.

Zbuduj idealną konfigurację

HERO12 Black jest kompatybilna z ponad 50 mocowaniami, modami i akcesoriami.

*W sprzedaży oddzielnie.

Zmień HERO12 Black w kreatywną potęgę

Max Lens Mod 2.0 niezbędne ulepszenie, aby uzyskać najlepszy POV. Media Mod  dodaje mikrofon kierunkowy, port HDMI i wiele więcej. Light Mod lekki, wytrzymały + wodoodporny. Volta zasilany uchwyt, statyw + pilot.

Przesyłaj, edytuj i udostępniaj z łatwością