• Wyprzedaż!
Kamera GoPro HERO 11 Black

Kamera GoPro HERO 11 Black

1 899,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 899,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 649,00 zł
Ilość
WYSYŁKA DO 72H

Najbardziej wszechstronna kamera na świecie

Otrzymuj niesamowite filmy z najciekawszymi momentami automatycznie wysyłane na Twój telefon dzięki HERO11 Black. Nowy, większy czujnik obrazu rejestruje większą część sceny z wyższą jakością obrazu, umożliwiając natychmiastowe udostępnianie pionowych ujęć w mediach społecznościowych. HyperSmooth 5.0 ma wbudowaną funkcję AutoBoost i blokadę horyzontu, zapewniając najpłynniejsze, najbardziej oszałamiające ujęcia. Nowe efekty nocne umożliwiają kreatywność po zmroku, a 10-bitowy kolor ożywia wszystkie Twoje filmy. Wszystko to i wiele więcej sprawia, że ​​HERO11 Black to najpotężniejsze GoPro.

Ultra wytrzymała + wodoodporna do 10 metrów

W zestawie wytrzymały akumulator Enduro

Uzyskaj radykalnie lepszą wydajność kamery w niskich temperaturach, jednocześnie wydłużając czas nagrywania nawet o 38% w umiarkowanych temperaturach w porównaniu z poprzednimi kamerami i bateriami GoPro.

Nagradzana stabilizacja obrazu HyperSmooth

HyperSmooth 5.0 podnosi poprzeczkę w zakresie stabilizacji wideo w kamerze, zapewniając niemożliwie płynne nagranie, bez względu na to, jak ostry jest.

Wbudowana blokada horyzontu

Twój horyzont pozostanie równy, nawet jeśli kamera przechyli się podczas nagrywania. A teraz, gdy blokada horyzontu jest wbudowaną częścią HyperSmooth 5.0, łatwiej niż kiedykolwiek utrzymać stabilny i spójny horyzont, gdy kamera obraca się o pełne 360°.

Kinowy jakość 5,3K

HERO11 Black sprawia, że ​​uchwycenie niewiarygodnej jakości obrazu jest bardzo proste. Uzyskaj profesjonalny wygląd wszystkiego, co nagrywasz, dzięki filmowi 5.3K przy 60 klatkach na sekundę. Możesz też z łatwością udostępniać swoje filmy w wysokiej rozdzielczości w mediach społecznościowych.

Obiektyw cyfrowy HyperView

Ten wyjątkowy obiektyw stosowany wyłącznie w kamerach GoPro przekształca materiał nagrany w formacie 8:7 przy użyciu nowej matrycy na szerokokątny obraz o proporcjach 16:9. Rezultatem jest niezwykle realistyczny obraz wideo dodający dynamiki nagraniom z perspektywy pierwszej osoby i pozwalający uchwycić więcej nagrywającego i jego otoczenia.

Format 8:7 pozwala przy każdym ujęciu uchwycić większy obszar. Dodatkowa wysokość sprawia, że nagrania wymagają mniej przycinania za pomocą aplikacji GoPro Quik lub innego oprogramowania do montażu, aby uzyskać między innymi wysokie, pionowe ujęcia 9:16 do udostępniania w mediach społecznościowych. Korzystając z aplikacji, możesz powiększać fragmenty kadru i uchwycić w wysokiej rozdzielczości najlepszą część akcji, wycinając całą resztę. Ten uniwersalny format jest także doskonały do robienia zdjęć. Pozwala w łatwy sposób zmieniać proporcje obrazu i dokonywać innych poprawek na gotowych ujęciach.

24,7-megapikselowe zdjęcia z wideo

Nie martw się o wyczucie czasu idealnego ujęcia. Pobieranie zdjęć o wysokiej rozdzielczości, gotowych do udostępnienia i nadających się do kadrowania jest bardzo łatwe bezpośrednio z filmu.

Ponad 1-miliard kolorów

Przechwytywanie 10-bitowych kolorów ożywi Twoje filmy, dodając żywe szczegóły, płynniejszą gradację i większy realizm.

Do 8x zwolnione tempo

Uchwyć szczegóły, których nigdy nie zobaczysz przy normalnej prędkości, zwolnij aż do 8x w zwolnionym tempie, zachowując absurdalnie wysoką rozdzielczość wideo 2,7K. Lub zwiększ rozdzielczość do 4K przy 4X zwolnieniu.

Zdjęcia 27 megapikseli

Więcej megapikseli i więcej realistycznych zdjęć w miejscach, do których nie możesz się udać telefonem.

Bądź kreatywny po zmroku dzięki nowym efektom nocnym

Trzy nowe tryby nocne przeniosą Twoją grę poklatkową na zupełnie nowy poziom.

Gwiezdne szlaki

Malowanie światłem

Szlaki świetlne pojazdów

Zbuduj idealną konfigurację

Kompatybilny z ponad 40 uchwytami, modami + akcesoriami.