O Firmie DronaVista

 

POCZĄTKI

DronaVista.pl - Centrum Dronów. Zaczynaliśmy jako mała grupka hobbystów. Już od najmłodszych lat spędzaliśmy godziny na konstruowaniu własnych modeli latających, testowaniu nowych rozwiązań i pilotażu coraz to bardziej skomplikowanych konstrukcji. Dzisiaj, mając za sobą ogromne doświadczenie i pasję do modelarstwa, oferujemy Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo, w zakresie sprzedaży jak i problemów technicznych.

SKLEP INTERNETOWY

DronaVista.pl to również sklep internetowy oraz sklep stacjonarny ulokowany w Małopolsce, w malowniczym Nowym Sączu. Sklep internetowy oferuje wszystkie najnowsze technologie takich znanych marek jak DJI, Futaba, FatShark, ImmersionRC, GoPro, GensAce, FlySight, FeiyuTech, VARAVON i wiele innych. Każdego dnia wyszukujemy nowe rozwiązania, by oferować Państwu najlepsze produkty dostępne na rynku światowym, a dzięki temu, że jesteśmy oficjalnymi dealerami wspomnianych producentów oferujemy najlepsze ceny w Polsce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i mailowego w razie jakichkolwiek pytań dotyczących szeroko pojętej fotografii powietrznej, czy też zwykłego latania hobbystycznego.

SKLEP STACJONARNY

Zapraszamy każdego do naszego sklepu stacjonarnego w Nowym Sączu w województwie małopolskim. Posiadamy stałą ekspozycję multikopterów, sprzętu FPV, gimbali, a także sprzętu przeznaczonego do produkcji filmowej oraz telewizyjnej. DronaVista w Nowym Sączu oferuje także profesjonalny serwis produktów DJI oraz multikopterów innych producentów.
 

SZKOLENIA UAVO DO LICENCJI BVLOS I VLOS

Wychodząc naprzeciw wymaganiom prawa lotniczego wobec osób pilotujących wielowirnikowce (w tym quadrocopter, hexacopter oraz octocopter) oferujemy kompleksowe szkolenie teoretyczne oraz praktyczne w siedzibie naszej firmy w Nowym Sączu, w województwie Małopolskim.


Likwidacja szkód, kosztorys, oraz wydanie opinii dla ubezpieczycieli 

SERWIS

Oferujemy Państwu serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny produktów firmy DJI oraz innych producentów multikopterów i sprzętu FPV. Nasz serwis zajmuje się na codzień montażem oraz konfiguracją platform takich jak DJI S900, S1000 czy kopterów innych producentów, przeróbką modeli według preferencji Klientów jak i naprawą kopterów, gimbali i sprzętu FPV.

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA

DronaVista to także nasze własne profesjonalne zaplecze projektowe oraz produkcyjne. Projektujemy własne rozwiązania gimbali, kopterów, FPV czy innych rozwiązań nawet na życzenie Klienta. Jednym z takich przykładów są nasze autorskie mocowania gimbali innych producentów do takich platform jak S900 czy S1000. Nigdy wcześniej nie było to możliwe, a Klient był ograniczony do stosowania wyłącznie gimbali DJI. Aby tego dokonać, zainwestowaliśmy w maszyny CNC do frezowania aluminium, karbonu i innych materiałów potrzebnych w naszych projektach. Każdego dnia produkujemy nowe elementy, po czym przeprowadzamy setki godzin testów by móc przedstawić Państwu sprawdzone, nowe rozwiązania.

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Będąc bezpośrednim dealerem DJI, Futaby, GensAce itp. producentów zdecydowaliśmy się stworzyć system sprzedaży hurtowej. Jesteśmy w trakcie rozwoju i przygotowania owego systemu. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy oferując niezwykle konkurencyjne ceny. Jesteśmy pewni, że możemy z Państwem wypracować owocną współpracę.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:
ul. Dąbrówki 94A
33-300 Nowy Sącz

GODZINY OTWARCIA:

SKLEP i SERWIS

Poniedziałek - Piątek
8.30 - 16.30

Wysyłki realizujemy do godziny 13


KONTAKT

email: biuro@dronavista.pl
tel.: 571 236 326

Sklep stacjonarny

+48 571 236 326

Serwis

+48 539 551 008