• Wyprzedaż!
Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!
 • Matrice 600 Pro - NOWOŚĆ!

Matrice 600 Pro

23 999,00 zł
22 999,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Czas lotu do 38 min

Prędkość do 65 km/h

Podgląd na żywo 3,5 km

Zasięg sterowania do 3,5 km

Ilość
WYSYŁKA DO 24H

Matrice 600 Pro

DJI Matrice 600 Pro to platforma do filmowania z powietrza, zaprojektowana dla profesjonalistów z myślą o tworzeniu niesamowitych ujęć wideo. Doskonale sprawdzi się także w zastosowaniach przemysłowych.

Po prostu profesjonalna wydajność

Matrice 600 Pro (M600 Pro) dziedziczy wszystko po M600, ale z ulepszonymi parametrami lotu i poprawioną ładownością. Preinstalowane ramiona i anteny skracają czas potrzebny na konfigurację, a modułowa konstrukcja systemu ułatwia montaż dodatkowych modułów. Dron wyposażony jest w najnowsze technologie DJI, włączając w to kontroler lotu A3 Pro, system transmisji Lightbridge 2 HD, inteligentne akumulatory i system zarządzania bateriami.

m600_pro_1.jpg

Kontroler lotu A3 Pro. Najlepsze osiągi

Kontroler lotu A3 posiada potrójną modułową redundancję i algorytmy diagnostyczne, które porównują dane z trzech czujników z jednostek GNSS z nadmiarowymi informacjami analitycznymi. Nowy system tłumienia drgań dla modułów A3 umożliwia precyzyjną kontrolę wielosilnikowych dronów, zapewniając dokładne dane dla osiągnięcia stabilnych osiągów lotu. Systemy adaptacyjne automatycznie dostosowują parametry lotu w oparciu o różnice ładunkowe. Kompatybilność z D-RTK GNSS oznacza, że A3 Pro jest w stanie wytrzymać zakłócenia magnetyczne, zapewniając dokładność na poziomie centymetra, odpowiednią do różnego rodzaju zastosowań przemysłowych.

Pełna integracja. Wyjątkowa wygoda.

M600 Pro jest prosty i łatwy w konfiguracji, w zaledwie kilka minut jest gotowy do lotu. Jego rama została zoptymalizowana pod kątem łatwiejszego transportu, dzięki specjalnej konstrukcji podwozia i składanym ramionom ramy. Moduły i czujniki GNSS zostały zmodernizowane, a nowy system tłumiący dla jednostek IMU zwiększa niezawodność podczas lotu. M600 Pro jest również wyposażony w wytrzymałą, konfigurowalną obudowę, która pochłania wstrząsy od upadków, zapewniając wszechstronna ochronę podczas transportu.

m600_pro_1.png
m600pro_2.jpg

Ładuj sześć akumulatorów jednocześnie

Ładowarka M600 Pro posiada sześć gniazd ładowania, umożliwiając ładowanie sześciu inteligentnych akumulatorów jednocześnie. Można załadować je wszystkie w krótkim czasie*, zapewniając szybkie i sprawne przygotowanie.

Rozwiązanie z technologią powietrzną

Pyłoszczelne układy napędowe ułatwiają konserwację, a aktywne silniki chłodzące zapewniają niezawodność działania przez dłuższy czas. M600 Pro jest kompatybilny z kilkoma gimbalami oraz kamerami Zenmuse. Przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 6kg, bez wysiłku obsługuje on gimbala Ronin-MX, DJI Focus, i szereg kamer od systemów Micro 4/3 do RED EPIC.

Wydłużony czas lotu i zasięg transmisji

M600 Pro ma wydłużony czas lotu i transmisję na odległość 5 km. Wszechstronny system zarządzania akumulatorami oznacza, że jeśli którykolwiek z sześciu inteligentnych akumulatorów zostanie włączony lub wyłączony, reszta pójdzie w jego ślady. System zarządzania akumulatorami monitoruje każdy akumulator podczas lotu, zapewniając bezpieczne lądowanie w przypadku awarii chociaż jednego akumulatora. W porównaniu do tradycyjnych, nie inteligentnych akumulatorów, system zarządzania akumulatorami M600 Pro upraszcza konserwację i zwiększa bezpieczeństwo.

Matrice.jpg

*Zgodność z CE do 3.5km

Profesjonalna transmisja wideo w HD

DJI Lightbridge 2 został zaprojektowany w taki sposób, żeby spełnić wszystkie wymagania niezbędne do profesjonalnej transmisji, oferując wysoką częstotliwość nagrywania klatek, oraz strumieniowanie na żywo w jakości HD. Porty USB, mini-HDMI i 3G-SDI oraz jednostka Lightbridge 2 – obsługują wyjście wideo z prędkością 1080p/60fps. Dynamiczne, adaptujące się bezprzewodowe łącza danych umożliwiają transmisję na duże odległości z bardzo niskimi opóźnieniami, obsługując standardową transmisję 720p/59,94fps i 1080i/50fps. Daje to możliwości jeszcze bardziej kreatywnego podejścia do zdjęć z powietrza.

Zaawansowane aplikacje do zdalnego sterowania

M600 Pro obsługuje aplikację DJI GO i DJI Assistant 2. Uzyskaj podgląd na żywo w jakości HD, stan akumulatorów, status redundancji, siłę transmisji oraz wiele więcej prosto z aplikacji DJI GO. Ta aplikacja jest również centrum sterowania dla aparatu, dając dostęp do ustawień czasu naświetlania, wartości ISO, umożliwiając przechwytywanie zdjęć i filmów z dowolnego aparatu serii Zenmuse oraz zdalnej kontroli ostrości i wartości przysłony w aparatach Zenmuse X5 i X5R. DJI Assistant 2 obsługuje aktualizacje oprogramowania sprzętowego i stacji naziemnej oraz posiada wbudowany symulator lotu.

Drony DJI w walce z COVID-19.

Transport.

Podczas kwarantanny osoby pełniące służbę i osoby izolowane mogą otrzymywać codzienne zakupy spożywcze, lekarstwa i inne towary przy użyciu dronów. Taki model transportu pozwala na uniknięcie kontaktu między ludźmi i zmniejsza ryzyko przenoszenie się wirusa.