Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello
  • Tello

  Ryze Tello

  499,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia

  Ryze Tello (powered by DJI)

  Mini platforma latającą, którą sterujesz smartfonem (Android/Apple).

  Ilość
  WYSYŁKA DO 24H

  Poczuj radość

   Postanowiliśmy zbudować najlepszego drona przeznaczonego do zabawy w historii i wymyśliliśmy Tello : imponujące urządzenie z którego mogą korzystać dzieci jak i dorośli, które świetnie radzi sobie w powietrzu i pomaga użytkownikom poznać tajniki kodowania. Zdobądź Tello i przekonaj się jak niesamowite może być latanie!

  Nie latałeś nigdy dronem? Żaden problem.

  Obsługa Tello jest dziecinnie prosta! Wystarczy wyciągnąć telefon i dzięki intuicyjnemu sterowaniu możemy latać kiedy tylko mamy na to ochotę.

  Kompatybilność z goglami VR
  Technologia DJI
  Aplikacja Tello
  Kompatybilność z kontrolerami

  Ujrzyj świat z nieba

  Niezależnie od tego, czy jesteś w parku, w biurze, czy spędzasz czas w domu, możesz wzbić się w powietrze i zobaczyć świat z nieznanych dotąd perspektyw. Tello wyposażony jest w dwie anteny, które zapewniają stabilną transmisje obrazu, a akumulator o dużej pojemności oferuje imponująco długi czas lotu.

  13 Min

  Czas lotu

  100m

  Zasięg

  720p

  Transmisja wideo

  2 Anteny

  Równomierna transmisja transmisja wideo

  Fantastyczne funkcje dające nieograniczoną przyjemność

  Dzięki najnowszej technologii wspieranej przez firmę DJI, możesz wykonywać niesamowite sztuczki za pomocą jednego dotknięcia ekranu! Latanie nigdy nie było tak przyjemne i łatwe!

  Rób wspaniałe zdjęcia i filmy

  Tello wyposażony jest w wysokiej jakości procesor obrazu, dzięki czemu wykonuje niesamowite zdjęcia i filmy. Nawet jeśli latanie nie jest Twoją mocną stroną, wykorzystująć EZ Shots, będziesz w stanie wykonywać profesjonalne nagrania i udostępniać je w mediach społecznościowych ze swojego smartfona.

  Ez Shots

  Elektroniczna stabilizacja obrazu

  Procesor Intel'a

  Kamera 5MP

  Wyluzuj! Tello jest bardzo bezpieczny.

  Lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja Tello skutecznie ochraniająca podzespoły sprawi, że będziesz latać z dużą pewnością i swobodą.

  Automatyczne startowanie oraz lądowanie
  Ochrona przed rozładowaniem akumulatora
  Ochrona FailSafe
  Czujniki pozycjonowania

  Programowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

  Dostępna jest nowa aplikacja Tello EDU do programowania mobilnego, która obsługuje Scratch. Programiści mają możliwość sterowania drona po wyznaczonej trasie, którą wcześniej za programują. Odkryj przyjemność programowania.

  Ucz się i twórz

  Zabawa jest istotnym elementem nauki! Dlatego też umożliwiliśmy programowanie Tello przy pomocy Scratch, czyli systemu kodowania opracowanego przy pomocy ekspertów z Massachusetts Institute of Technology, który pozwala dzieciom nauczyć sie podstaw programowania, poprzez zabawę. Jeśli jednak jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, nadal możesz rozwijąć aplikację dla Tello przy użyciu Tello SDK.

  Programowanie Scratch
  Oprogramowanie SDK
  Akcesoria do majsterkowania

  Zestaw zawiera

  Dron Tello w kolorze białym, inteligentny akumulator, zapasowe śmigła i osłony śmigieł.

  3 Przedmioty