Ronin dla DLSR i profesjonalnych kamer
  • Ronin dla DLSR i profesjonalnych kamer
  • Ronin dla DLSR i profesjonalnych kamer
  • Ronin dla DLSR i profesjonalnych kamer
  • Ronin dla DLSR i profesjonalnych kamer
  • Ronin dla DLSR i profesjonalnych kamer

Ronin - UŻYWANY

2 999,00 zł
Brutto

Kompatybilność: ARRI, BMPCC, Canon, Nikon, Panasonic, Red, Sony do 7.25 kg

Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ronin

 Do sprzedania stabilizator obrazu DJI Ronin. Ten model ma możliwość przedłużania ramion pod cięższe kamery. Stan oceniamy na bardzo dobry, klient dba o sprzęt. Nosi normalne ślady użytkowania. Po wymienianie w naszym serwisie kabel przy dolnym silniku. W komplecie jest to co widać na zdjęciu i akcesoria którym nie robiłem zdjęć: uchwyty i rurki do doważania sprzętu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

ronin_dji
 

Ronin od DJI 

Został opracowany specjalnie dla kinematografów z największą starannością przy użyciu materiałów najwyższej jakości w celu spełnienia potrzeb codziennego użytku jak i filmowania z powietrza na profesjonalnym planie filmowym.


Wyłącznie przy użyciu rąk można uzyskać płynny i stabilny obraz z najwyższym poziomem precyzji. Nawet przy ogromnych prędkościach Ronin będąc zainstalowanym na multikopterze zachowuje zdolność precyzyjnej kontroli przy ogromnej stabilności. Wraz z troską o szczegóły, super szybkim procesorom, sensorom i algorytmom, Ronin oferuje niezwykłą precyzję kontroli kąta wynoszącą +- 0.02°. To światowej klasy, pionierska technologia oferująca najwyższe standardy w dziedzinie stabilizacji obrazu.


DJI-Ronin-2.jpgCechy Charakterystyczne:

3-osiowy system stabilizacji
Wsparcie ogromnej liczby aparatów oraz obiektywów
Prosta instalacja i wyważenie w 5 minut
Wbudowany system regulacji bez uzycia narzędzi
Wbudowany odbiornik 
Oprogramowanie na smartfona oparte o bluetooth
Bazuje na technologii DJI Zenmuse
Statyw do Gimbala
Aktualizowany firmware
Niesamowite doświadczenie kontroli

 

DJI_Ronin-5_lg.png

Kontrola SmoothTrackTM

SmoothTrackTM oferuje pojedynczemu operatorowi gimbala możliwość przeniesienia ruchów gimbala na płynne oraz stabilne ruchy kamery. Kadrowanie szerokokątnych scen a nawet dużych zbliżeń staje się o wiele prostsze dla pojedynczego operatora.


Automatyczna konfiguracja

Po wyważeniu kamery przez zwyczajne wciśnięcie przycisku ATS, Ronin automatycznie dostosuje się do Państwa platformy filmowej. Gimbal w inteligentny sposób dostosuje parametry na podstawie wagi platformy na której osadzona jest kamera ustawiając każdą z osi aż do osiągnięcia optymalnych ustawień.


ronin_tryby


Aparatura dla drugiego operatoraapar_ronin


W zestawie zawarta jest również aparatura, która pozwala na kontrolowanie kątów nachyleń oraz prędkości i trybów operacji poprzez 2 regulowane przełączniki na nadajniku.

 

 


Opcjonalny joystick strujący kątami nachyleń


Ronin oferuje kontrolę jednym kciukiem. Kąty nachyleń mogą być sterowane opcjonalnym, dodatkowym joystickiem. Tryb SmoothTrackTM może być również w ten sposób przełączany.


Wsparcie przez mobilne oprogramowanie Bluetoothblu_control_ronin.png

Oprogramowanie pomocnicze DJI Assistant dla iOS z wieloma funkcjami pozwala na łatwe ustawienia wszystkich parametrów gimbala.

Oprogramowanie dla PC zapewnia kontrolę wszystkich funkcji oraz aktualizacje firmware'u wprowadzającą w przyszłości nowe funkcjonalności.
Wsparcie szerokiej gamy urządzeńronin_dji_4.jpg

Wsparcie dla Lightbridge DJI
System błyskawicznego demontażu górnego drążka
Silniki bezszczotkowe o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym
Możliwość zamontowania akcesoriów

 


Walizka ochronna1847.jpg

Niezwykle mocna, wytrzymała a nawet wodoodporna walizka z kółkami zapewnia łatwość transportu Twojego nowego Gimbala.

Gęsta, precyzyjnie wycięta pianka ochronna EVA ulokowana w walizce zabezpiecza Ronina i wszystkie jego akcesoria.