RoboMaster S1 + zestaw gracza - 1
  • RoboMaster S1 + zestaw gracza - 1
  • RoboMaster S1
  • RoboMaster S1
  • RoboMaster S1
  • RoboMaster S1
  • RoboMaster S1
  • RoboMaster S1
  • RoboMaster S1

RoboMaster S1 + zestaw gracza

3 199,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 24H

ROBOMASTER S1

Naucz się wygrywać

RoboMaster S1 jest przełomowym robotem edukacyjnym, stworzonym po to, by uwolnić potencjał każdego ucznia. Zainspirowany corocznym turniejem robotów RoboMaster organizowanym przez DJI, S1 daje możliwość przyswojenia wiedzy z takich dziedzin nauki jak, matematyki, fizyki, programowania i innych zagadnień poprzez niezwykłe tryby rozgrywki i inteligentne funkcje.

46 programowalnych komponentów 6 programowalnych modułów AI Niskie opóźnienie transmisji HD FPV Programowanie Scratch & Python
Ruch dookólny 4WD Pancerz z inteligentnymi czujnikami Wiele ekscytujących trybów walki Innowacyjne nauczanie

Zaprojektowany by wygrywać

RoboMaster S1 jest doskonałym przykładem wydajności i wszechstronności. Dzięki niezwykłym podzespołom, S1 pozwala tworzyć, konkurować, a także przełamać własne granice.

Zbuduj go sam!


Modułowa konstrukcja S1, pozwala zbudować go od podstaw, jeszcze bardziej zwiększając zabawę i zapewniając niezwykłe wrażenia.

Inteligentny kontroler

Dzięki zastosowaniu wydajnego procesora, inteligentny kontroler może jednocześnie obsługiwać takie funkcje, jak transmisja obrazu o wysokiej rozdzielczości i niskim opóźnieniu, obliczenia AI oraz programowanie. Koordynuje również płynną transmisję, aby szybko wykonywać Twoje polecenia.

Ucz się w praktyce

RoboMaster S1 łączy świat cyfrowy ze światem rzeczywistym. S1 obsługuje języki programowania Scratch i Python, umożliwiając użytkownikom doświadczanie matematyki, fizyki i technologii sztucznej inteligencji w najnowocześniejszy i niezwykle inspirujący sposób.

Programowanie Scratch 3.0 i Python

S1 obsługuje języki programowania Scratch i Python. Dzięki temu możesz przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, czy jesteś już na najlepszej drodze do zostania ekspertem.

Scratch 3.0

Podstawowy język programowania używany w szkołach podstawowych i średnich na całym świecie.

Python

Szeroko stosowany w tematyce sztucznej inteligencji.


Nieskończone możliwości

Aż do 46 konfigurowalnych komponentów  daje nieograniczone pole na własne innowacje, pomagając Ci rozwijać się i uczyć w ekscytujący sposób, który zwiększa Twoje umiejętności i Twojego S1. Sześć portów PWM obsługuje niestandardowe akcesoria, umożliwiając odkrywanie nieograniczonych możliwości S1 i magii świata robotów.

* Akcesoria pokazane na tym obrazie nie są oficjalnymi akcesoriami i służą wyłącznie celom poglądowym.

Doświadcz AI

Technologia sztucznej inteligencji pozwala S1 rozpoznawać gesty, dźwięki, a nawet inne roboty S1. Zabawa z RoboMaster S1 otwiera drzwi do nauki AI, pozwalając na praktyczne wprowadzenie do technologii przyszłości.

Rozpoznawanie linii

S1 można zaprogramować tak, aby sam podążał za wyznaczoną linią na podłożu. Im więcej wiedzy z matematyki i fizyki zostanie zastosowane, tym lepiej robot wykona swoje zadanie.

Rozpoznawanie markera wizyjnego

Rozpoznaj do 44 znaków, które zawierają cyfry, litery i znaki specjalne oraz rozszerzają możliwości kodowania i walki.

af1f198f6f0284138cbd62d4688957da-00_01_24_09-Still007.png

Rozpoznawanie ludzi

Dzięki zaawansowanej technologii widzenia komputerowego, S1 jest w stanie zidentyfikować i śledzić każdą wybraną osobę, znajdująca sie w polu widzenia S1.

Klaskanie

S1 jest wyposażony we wbudowany moduł rozpoznawania klaśnięć, który można zaprogramować pod kątem unikalnych odpowiedzi.

Rozpoznawanie gestów

S1 potrafi rozpoznawać różne gesty, a Ty możesz zaprogramować go tak, by samodzielnie reagował.

Rozpoznawanie robota S1

S1 rozpoznaje inne roboty S1. Dzięki temu możesz poszerzyć możliwości i wrażenia z rozgrywki.

76757855f5c4c34d077aeaef0eed6426.jpg

Automatyczna jazda

Korzystaj ze znaczników wizyjnych, jak z sygnalizacji świetlnej lub innych przeszkód. Użytkownicy mogą pisać własne programy, które pozwalają S1 na automatyczną jazdę i wykonywanie skomplikowanych zadań. Poznaj matematyczne zasady dotyczące sterowania robotami i mechaniki ruchu za pośrednictwem sześciu programowalnych modułów sztucznej inteligencji S1. Zrozum sztuczną inteligencję, rozwijając te i wiele innych umiejętności.

Świat jest Twoją areną

Zbuduj swoją własną arenę na zawody, w dowolnym miejscu i czasie, i ciesz się różnorodnymi trybami rozgrywki z niezwykłym doświadczeniem FPV. Możesz również nagrywać i udostępniać znajomym całą akcję za naciśnięciem jednego przycisku.

Zobacz akcję

Ciesz się wyjątkową i wciągającą jazdą, dzięki ekscytującej perspektywie z pierwszej osoby.

Wyścig

Rywalizuj z przeciwnikami na własnym torze. Odblokuj specjalne funkcje, takie jak ekstremalna prędkość, rozpoznając określone znaczniki wizyjne lub uwolnij broń, taką jak wywoływanie zakłóceń u przeciwników, aby zdobyć nad nimi przewagę i wygrać wyścig.

Każdy na każdego

W konkursie sprytu i szybkości może być tylko jeden zwycięzca. Użyj niestandardowych umiejętności, aby uzyskać przewagę i pokonać przeciwników w tej ekscytującej walce, która wykorzystuje unikalny system sędziowski S1 i inteligentny pancerz.

Rozwijaj niestandardowe umiejętności

W każdej konkurencji mądrość jest równie ważna, jak siła. S1 pozwala użytkownikom wykorzystać swoją wiedzę do tworzenia niestandardowego kodowania, odblokowując unikalne funkcje, które zaskoczą widzów i pokonają konkurentów. Dzięki nowej koncepcji edukacji, S1 pomaga użytkownikom czerpać radość z nauki w nowy i ekscytujący sposób.

Innowacyjne i praktyczne nauczanie

S1 jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba użytkownikom, aby rozpocząć zabawę. Road to Mastery oferuje kursy oparte na projektach, które zwiększają zrozumienie języków programowania przez użytkowników, podczas gdy RoboAcademy oferuje program nauczania tworzenia wideo oraz szczegółowy Przewodnik Programowania ze szczegółowymi objaśnieniami bloków i modułów S1.

Aplikacja RoboMaster

Dzięki dedykowanej aplikacji RoboMaster obsługiwane są wieloplatformowe interakcje i różne metody operacyjne dla S1, a także bogate zasoby edukacyjne i kilka trybów konkurencji.

Korzystanie z wielu platform

Funkcje i tryby rozgrywki są obecnie dostępne na iOS, Android i Windows. Aplikacja RoboMaster pozwala użytkownikom posiadającym różne systemy, brać udział w rozgrywce w tym samym czasie.

Różne metody działania

Robotem S1 można sterować za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego (za pomocą ekranu dotykowego, żyroskopu lub gamepada).

Elastyczne programowanie i udostępnianie

Napisz w prosty sposób swój program i korzystaj z niego lub dziel się nim ze swoimi znajomymi, dzięki możliwości udostępniania w aplikacji RoboMaster.