Takyon Z420 ESC
  • Takyon Z420 ESC
  • Takyon Z420 ESC
  Takyon Z420 ESC
  • Takyon Z420 ESC
  • Takyon Z420 ESC

  Takyon Z420 ESC

  59,00 zł
  Brutto
  Ilość
  TOWAR NA ZAMÓWIENIE

  Takyon seria ESC
  Specjalnie zaprojektowany Chip(SOC) i płyta modułowa w połączeniu z wydajnym i inteligentnym algorytmem kontroli silnika sprawia, że Takyon ESC to niewiarygodnie szybki i dokładny regulator sterowania silnikiem. Używając nowego programu DJI Assistant 2, skonfigurujesz w nim wszelakie parametry dla optymalizacji działania.

  Integracja SOC
  Specjalnie zaprojektowany SOC bez zarzutu integruje się z układem scalonym i algorytmami programowymi, dając Takyon ESC wyższą wydajność, zwiększoną precyzję, mniejszy rozmiar i wagę. Wszystko to by zmniejszyć całkowity pobór energii.

  Wysoce integralny
  Obsługuje sygnały wysoko obrotowych silników o częstotliwości do 500Hz i protokół oneshot125 do szybkiej reakcji w zwiększaniu mocy. Można używać go z wszelakimi bezszczotkowymi silnikami bez konieczności ręcznego strojenia, a to za sprawą kompleksowego systemu obserwacji przepływu mocy i technologii kontroli adaptacji.

  Obsługa silników wysokoobrotowych
  Dzięki zaawansowanym algorytmom kontroli silnika, Takyon ESC obsługuje silniki o prędkości do 280000rpm.

  Wydajny system aktywnego hamowania
  Takyon serii ESC obsługuje system aktywnego hamowania. Bezzałogowy statek powietrzny wyposażony w Takyon ESC może szybko hamować, manewrować zwinnie i precyzyjnie, redukując utraty mocy i poprawiając wydajność.

  Ochrona silnika w czasie rzeczywistym
  Zintegrowany system ochrony blokady rotora, chroni przed uszkodzeniem motora w razie zacięcia lub blokady rotora. Takyon ESC nieprzerwanie skanuje podłączony silnik w czasie rzeczywistym i wyłącza jego zasilanie gdy tylko rotor się zblokuje. To chroni system napędowy przed uszkodzeniem.