Obiektyw Canon EF 24mm IS USM
  • Obiektyw Canon EF 24mm IS USM
  Obiektyw Canon EF 24mm IS USM
  • Obiektyw Canon EF 24mm IS USM

  Obiektyw Canon EF 24mm IS USM

  2 199,00 zł
  Brutto

  Kompatybilność: Canon 5D

  Ilość
  TOWAR NA ZAMÓWIENIE

  CANON 24 MM F/2.8 EF IS USM

  Szerokokątny obiektyw do fotografii reporterskiej, krajobrazowej i podróżniczej

  Przeznaczenie

  Szerokokątny obiektyw Canon 24 mm f/2.8 EF IS USM stworzono z myślą o osobach zajmujących się fotografią reporterską, dokumentalną, krajobrazową a także podróżniczą. Ta bardzo dobra optyczna konstrukcja dzięki rozsądnej cenie pozostaje w zasięgu zarówno profesjonalnych fotografów jak i hobbystów. Wyposażony w stabilizację obrazu obiektyw o wysokiej jasności (F/2.8) pozwoli na rejestrowanie różnorodnych scen i sytuacji, również tych w trudnym bądź niedostatecznym oświetleniu, zapewniając przy tym ostry obraz nawet podczas fotografowania z ręki.

  Cechy i korzyści

  Kompatybilność ze wszystkimi aparatami Canon

  Obiektyw oferuje wszechstronne zastosowanie. Wyprodukowany z myślą o pełnoklatkowych aparatach Canon może być z powodzeniem stosowany również na mniejszych matrycach APS-C. Otrzymamy wtedy ewkiwalent ogniskowej 38 mm, co da nieco węższy kadr i większe "przybliżenie" tematu. Po zastosowaniu odpowiedniego adaptera (do kupienia osobno) kompatybilny jest również z bezlusterkowcami marki Canon.

  Do pracy w słabym oświetleniu bez lampy błyskowej

  Duży maksymalny otwór przysłony f/2.8 sprawia, że do matrycy dociera spora dawka światła. Pozwala to na fotografowanie w słabym oświetleniu bez konieczności użycia lampy błyskowej. Prace obiektywu w trudnych warunkach wspomaga również optyczna stabilizacja obrazu, która pozwala wydłużyć czas naświetlania aż o 4 stopnie EV bez ryzyka rozmycia zdjęcia związanego z drganiami przy fotografowaniu bez statywu! Połączenie tych dwóch cech to również większa szansa na uchwycenie doskonale ostrych kadrów z dynamicznie poruszającymi się obiektami.

  Wykrywanie panoramowania

  Zaawansowana technologia stabilizacji wykrywa celowe poziome ruchy aparatu (technika panoramowania) i automatycznie przełącza obiektyw z trybu stabilizacji zwykłej na stabilizację z panoramowaniem, pomagając uzyskać lepszy efekt.

  Cichy i skuteczny silnik autofokusa USM

  Obiektyw umożliwia celne ustawianie ostrości w pożądanych punkcie. Pełne ręczne ustawianie ostrości pozwala dokonywać poprawek nawet wtedy, kiedy autofokus jest włączony.