NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli
  • NAZA-M LITE - Kompletny System Kontroli

  NAZA-M LITE - system kontroli lotu

  349,00 zł
  Brutto

  Kompatybilność: F450, F550 i inne, DJI PPM, Futaba S-Bus, RadioLink S-Bus

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Kompletny system kontroli NAZA-M LITE

  NAZA-M%20V2%20ZESTAW.png

  Uproszczony system kontroli lotu multikopterów (z odbiornikiem S-BUS, trybem fail-safe oraz trzema trybami lotu) wraz z modułem GPS do latania sportowego i rekreacyjnego oraz wykorzystania w fotografii i filmowania z powietrza.


  Obsługa

  Obsługuje on takie typy multikopterów jak: kwadrokoptery (I4 i X4) i heksakoptery (I6, X6, IY6 i Y6).

  supported_multi_rotor.png


  Sterowanie

  Naza M-LITE może otrzymywać polecenia sterujące z nadajników RC - 2.4 GHz, FM / PCM lub FM; obsługuje odbiornik S-Bus lub wyjście PPM. RC musi mieć co najmniej cztery kanały dla podstawowych funkcji sterujących (roll, pitch, odchylenie i gaz) oraz co najmniej jeden inny kanał trójpozycyjny przełącznik do przełączania trybów lotu. 

  Zalecana ośmio kanałowa aparatura (RC), możemy wtedy skorzystać z przydatnych funkcji pomocniczych, takich jak zdalne regulacja gimbala (stabilizatora), przełączaniu trybów lotu oraz inteligentnych funkcji sterowania.


  Oprogramowanie

  System zawiera w zestawie moduł wyposażona w port micro-USB do komunikacji z komputerem PC w celu skonfigurowania kontrolera lotu lub aktualizacji oprogramowania. Moduł posiada wbudowana diodę LED wskazują stany pracy modelu.


  Tryby pracy

  Ręczny "Tryb Manual) pilot ręcznie steruje multikopterami we wszystkich osiach (podobnie jak klasyczny śmigłowiec) - Ten tryb jest odpowiedni do latania sportowego i akrobacyjnego

  Stabilizacja automatyczna "Tryb Atti." centrala automatycznie stabilizuje multikoptery w pozycji we wszystkich osiach. Stabilizowana jest tylko pozycji (kąt) modelu, a nie położenie geograficzne (np. jeśli wieje wiatr, model będzie reagował na jego kierunek, ale ciągle będzie unosił się na stałej wysokości). W przypadku utraty sygnału sterującego z nadajnika model przechodzi w tryb awaryjny - pozostaje na stałej wysokości. Ten tryb jest odpowiedni do fotografii lotniczej, natomiast automatyczna stabilizacja pilotażowa "Hands Free" to tryb dla innych czynności.

  Stabilizacja automatyczna z GPS "Tryb GPS" centrala automatycznie stabilizuje multikoptery we wszystkich osiach.  Aby użyć tego trybu, należy urządzenie kontrolujące Naza M V2 podłączyć do modułu GPS i kompasu (magnetometr), które dostarczają dodatkowych informacji dotyczących położenia geograficznego (długość, szerokość, wysokość) i kursu. To sprawia, że nie tylko automatycznie ustabilizowaną pozycję modelu, ale i jego położenie geograficzne. W przypadku utraty sygnału nadajnik wykorzystuje jeden z dwóch dostępnych zaawansowanych trybów fail-safe - automatycznie ląduje po upływie sześciu sekund lub po krótkim czasie powraca  do obwodu 10 m od punktu początkowego i po 15 sekundach aktywuje automatyczne lądowanie ("Idź do domu"). W trybie stabilizacji automatycznej z GPS dostępna jest również inteligentna kontrola kierunku.


  INTELIGENTNA ORIENTACJA KONTROLI (IOC)

  wkm-ioc.pngJest to Inteligentny sposób kontroli modelu. Nie ma znaczenia w którą strone model się odwróci. Bez wzgledu jak bedzie model odwrócony zawsze bedziesz miał: że drążek do przodu model się oddala, w lewo model leci w lewą stronę, itd. Tryb ten można uruchamiać podczas lotu, przełączając w aparaturze.


  naza

  Różnice

  ProduktGrupa docelowaUrządzenieOprogramowanieMożliwość rozserzenia funkcjiGlówne składniki
  Naza-M LITERekreacyjnyBazuje na Naza-M V1
  brak możliwości rozszerzenia
  Naza Lite niezależny asystent oprogramowania firmware1) GPS (opcja)
  2) brak rozszerzonych funkcji (nie obsługuje NAZAV2-PMU, ZENMUSE H3-2D / NAZA OSD / moduł NAZA BT / iOSD)
  MC
  GPS (opcja)
  BEC/LED (będzie miał niezależny BEC i LED w przyszłości) 
   
  Naza-M V1RekreacyjnyMożna połaczyć z NAZA V2-PMU i będzie miał rozszerzone funkcJe z NAZA-M V2Oprogramowanie jest takie samo jak w Naza-M V21) GPS (opcja)
  2) Rozszerzenie funkcji poprzez NAZA V2-PMU takie jak: iOSD / zenmuse H3-2D / moduł NAZA BT / Stacja Naziemna  
  MC
  GPS (opcja)
  BEC/LED
   
  Naza-M V2

  Rekreacyjny

  Półprofesjonalny

  Zoptymilizowane struktury sprzętowe;
  Niezależny moduł PMU z niesamowitymi zdolnościami rozszerzenia funcji;
  Niezależny moduł LED 
  Naza M niezależny asystent oprogramowaniaNiesamowite rozszerzenie funkcji, takie jak: iOSD / Zenmuse H3-2D / NAZA OSD / moduł NAZA BT / Stacja NaziemnaMC
  GPS
  NAZAPMU V2
  LED 

  Zestaw zawiera:

  NAZA-M%20V2%20FULL%20ZESTAW.jpg

  Jednostka sterowania MC
  Moduł LED
  Moduł PMU
  Moduł GPS
  Mocowania
  Okablowanie

   


  Gwarancja:

  Kontroler lotu - 12 miesięcy
  GPS - 6 miesięcy