N3 - system kontroli lotu - 1
  • N3 - system kontroli lotu - 1
  • N3 - system kontroli lotu - 2
  • N3 - system kontroli lotu - 3
  • N3 - system kontroli lotu - 4
  N3 - system kontroli lotu - 1
  • N3 - system kontroli lotu - 1
  • N3 - system kontroli lotu - 2
  • N3 - system kontroli lotu - 3
  • N3 - system kontroli lotu - 4

  N3 - system kontroli lotu

  1 799,00 zł
  Brutto

  Kompatybilność: M600, S900, S1000, S1000+, Zenmuse X3, X5, X5R, XT, Z15 A7/GH4/5D

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Kontroler lotu DJI N3

  N3 niezawodny kontroler z funkcją rozbudowy

  Najnowsza generacja serii NAZA od DJI, kontroler lotu N3, stworzony został specjalnie do hobbistycznego lub profesjonalnego zastosowania. Zastosowano w nim zaawansowany i wydajny algorytm kontroli lotu, który idealnie nadaje się do sterowania szerokim zakresem profesjonanych, oraz własnoręcznie zbudowanych multiwirnikowców, zapewniając im profesjonalną stabilizację.


  Rozwiązania systemowe

  Kontroler lotu N3 jest kompatybilny z profesjonalnymi nadajnikami i odbiornikami, ESC, DJI GO, Lightbridge 2, Datalink Pro i iOSD. Jest on również zintegrowany z serią kamer i gimbali DJI Zenmuse, zapewniając ciągły dostęp do całej masy aplikacji lotniczych. Razem z mobilnym i pokładowym SDK, kontroler N3 jest idealną opcją, zarówno dla hobbistów jak i profesjonalistów, szukających szybkiego i łatwego sposobu tworzenia nietypowych rozwiązań programowych, dedykowanych konkretnemu urządzeniu.


  Podwójne IMU (redundantne) i wbudowana czarna skrzynka

  Podwójne IMU oznacza, że algorytm lotu w przypadku wykrycia błędu czujnika IMU podczas lotu, automatycznie przełącza na drugie IMU, stale utrzymując kontrolę nad lotem i zapewniając bezpieczeństwo.

  System tłumiący wibracje kontrolera

  N3 współdziała z szerokim zakresem platform latających- od lekkich dronów stworzonych do wyścigów, po ciężkie przemysłowe drony takie ja S1000+ (zapewnia on lepsze osiągi, solidność oraz bezpieczeństwo). Wbudowana 8GB czarna skrzynka automatycznie nagrywa każdy detal lotu, pozwalając na monitorowanie danych lotu i dostrojanie drona w czasie rzeczywistym. Razem z przeglądarką danych DJI’ s Assistant 2, usuwanie błędów i analiza lotu nigdy nie były łatwiejsze.


  Rozbudowany moduł nawigacji:

  System podwójnego IMU jest rozbudowany o zestaw A3 Upgrade, tworząc podwójną ramę IMU i GNSS zwiększając tym samym ogólną stabilizację. Wykrywa on zewnętrzny błąd IMU lub GNSS, bezbłędnie przełączając na wewnętrzne jednostki i zapewniając stałe i wysokie osiągi oraz bezpieczeństwo.


  Kompatybilność SDK, więcej możliwości!

  Kompatybilny z mobilnym i pokładowym SDK od DJI oznacza, że kontroler N3 jest idealny dla hobbistów i profesjonalistów, szukających szybkiego i łatwego sposobu tworzenia nietypowych rozwiązań programowych. N3 współpracuje z DJI Assistant 2, zapewniając dostęp do całej masy aplikacji lotniczych.


  Zwrotność

  sport_mode.jpgW tym trybie dron może latać pod maksymalnym kątem 45°, zapewniając dreszczyk emocji wynikający z szybkiego lotu. ADJUSTABLE MOBILITY.jpgZwrotność drona maksymalizowana jest w trybie Sport i może być manualnie dostosowywanie w trybie GPS i Attitude. Parametry takie jak: maksymalny kąt nachylenia drona, szybkość wznoszenia lub opadania, prędkość kątowa itd. mogą być z łatwością dostosowywane za pomocą DJI Assistant 2 EXP.jpgCzułość drążków nadajnika łatwo może być dostosowywana przy użyciu EXP Curve


  Kontrola odporna na błędy

  FAULT-TOLERANT.jpgAlgorytmy kontrolera N3 umożliwiają dopasowanie go do szerokiej gamy dronów bez konieczności ręcznej regulacji. Dzięki systemowi zaprojektowanemu tak, aby być odpornym na błędy, hexacopter lub octocopter mogą stabilizować swoją pozycję i bezpiecznie lądować, nawet w przypadku błędu systemu napędu PROPULSION.jpg Parametry napędu monitorowane są w czasie rzeczywistym dlatego też parametry lotu takie jak: wznoszenia, maksymalna wysokość, maksymalny zakres nachylenia są regulowane adekwatnie do sytuacji, chroniąc napęd i zasilanie INSPECTION.jpgDodatkowo, N3 automatycznie sprawdza i ocenia czy silniki i inne fizyczne atrybuty są właściwie przymocowane do drona


  Ulepszony algorytm stabilizacji

  STABILIZATION.jpgWykorzystanie algorytmów IMU Fushion zwiększa osiągi w powietrzu, zapewniając lepszą kontrolę wysokości. W przypadku gwałtownego hamowania lub natrafienia na nagłe zmiany kierunku wiatru, algorytmy IMU redukują efekt zmiany przepływu powietrza, ograniczając niepożądaną zmianę wysokości INTERFERENCE.jpgZaawansowane algorytmy IMU w kontrolerze N3 są teraz lepiej przystosowane by radzić sobie z magnetycznymi zakłóceniami i redukowaniem znoszenia magnetycznego


  Wsparcie oprogramowania

  Kompatybilność DJI GO i DJI Assistant 2 umożliwia podgląd video na żywo, sprawdzenie statusu baterii, statusu redundancji, siły sygnału i innych parametrów. Czas naświetlania, ISO, przysłona i ostrość mogą być kontrolowane przy użyciu kamery DJI Zenmuse X5 i X5R.


  INTELIGENTNEGO TRYBY LOTU

  BLOKADA KURSU (CURSE LOCK)


  Po uruchomieniu tego trybu operator drona steruje nim względem kierunku, w którym zmierzał, niezależnie od tego, w którą stronę zwrócony jest przód drona po włączeniu trybu.

  PLANOWANIE TRASY (WAYPOINTS)


  Możliwość zaplanowania lotu dla drona. Podczas, gdy dron samodzielnie przemierza wyznaczoną trasę, operator może skoncentrować się na obsłudze kamery.

  POWRÓT DO DOMU (HOME LOCK)  Tryb zbliżony funkcjonalnością do Course Lock. Różnicą jest to, że sterowanie drona odbywa się względem operatora po włączeniu trybu, niezależnie od tego, w którym kierunku skierowany jest przód drona (czyli dźwignia w dół sprawi, że dron zawsze będzie się zbliżał do operatora).

  PUNKT ZAINTERESOWANIA (POI)

  Platfroma będzie latała dookoła wyznaczonego obiektu i automatycznie utrzymywał go w kadrze kamery. Operator musi jedynie wyznaczyć interesujący obiekt, wysokość na jakiej ma utrzymywać się dron, prędkość oraz długość trasy.