BOYA BY-BM3031 - mikrofon do kamer
  • BOYA BY-BM3031 - mikrofon do kamer
  • BOYA BY-BM3031 - mikrofon do kamer

BOYA BY-BM3031 - mikrofon do kamer

329,00 zł
Brutto
Kierunkowy mikrofon pojemnościowy
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

BOYA BY-BM3031

BY-BM3031 to mikrofon kierunkowy, oferujący studyjną jakość nagrań prowadzonych za jego pomocą. Został zaprojektowany w oparciu o inny, popularny modelu mikrofonu, jest jednak jego dużo tańszą alternatywą o porównywalnej jakości nagrywanego dźwięku. Idealnie sprawdzi się podczas wywiadów, vlogów, prezentacji, czy relacji z różnych wydarzeń.

Jego najważniejszą cechą jest super-kardioidalna charakterystyka kierunkowości – mikrofony tego typu są najbardziej odporne na sprzężenia i bardzo dobrze izolują dźwięki z otoczenia, skupiając się na tych dochodzących ze strony, w którą zwrócony jest mikrofon. Ważnym elementem konstrukcji jest również filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego. BY-BM3031 oferuje również możliwość szybkiego dostosowania głośności nagrywanego dźwięku – zależnie od potrzeb możemy ją obniżyć o 10 dB, lub podbić o 20 dB.

Mikrofon został wyposażony w zintegrowany uchwyt antywstrząsowy z zimną stopką i gwintem 1/4" – dzięki temu można go zamocować na stopce aparatu, statywie lub boomie. Zasilany jest natomiast z dwóch paluszków AA (brak w zestawie). Z tyłu obudowy umieszczono dodatkowo przełącznik zasilania, który pozwala na oszczędzanie energii w akumulatorach. Wbudowany port słuchawkowy mini-jack 3.5 mm umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego materiału. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna.

Mikrofon nadaje się idealnie do profesjonalnego zastosowania przy kamerze wideo. Dzięki wbudowanemu filtrowi górnoprzepustowemu oraz dołączonej wyciszającej gąbce i osłonie przeciwwietrznej nagrywany dźwięk pozbawiony jest szumu.

Dzięki zastosowanym materiałom mikrofon waży niewiele. Możliwość zamontowania go na akcesoriach z gwintem 1/4". Idealny do filmów na Youtube, vlogów, nagrań video z smartfona itp.


Cechy

Studyjna jakość nagrywanego dźwięku
Wbudowany uchwyt antywstrząsowy
Przełącznik zasilania
Dwustopniowy filtr górnoprzepustowy
Trzy poziomy dostosowania głośności dźwięku
Osłona przeciwwietrzna w zestawie
Kompatybilność: DSLR, bezlusterkowce, rejestratory, kamery

Zastosowanie

BY-BM3031 najlepiej sprawdza się podczas nagrywania rozmów, wywiadów, relacji z wydarzeń itp. ze względu na jego kierunkową charakterystykę. Specjalne mocowanie antywstrząsowe skutecznie tłumi dźwięki powstałe przy pracy z kamerą. Dzięki wejściu słuchawkowemu mini-jack 3.5mm możliwe jest monitorowanie nagrywanej ścieżki dźwiękowej. Filtr górnoprzepustowy oraz przełącznik poziomu głośności nagrywanego dźwięku umożliwiają dokładne dostosowanie charakterystyki dźwięku do potrzeb nagrywającego.


1 Przedmiot