Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym
Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym

Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym

WYSYŁKA DO 48H

399,00 zł

Adapter audio Saramonic LavMic z mikrofonem krawatowym

Saramonic LavMic to niewielki adapter audio pozwalający na podłączenie dwóch mikrofonów do szerokiej gamy urządzeń rejestrujących.

LavMic umożliwia podłączenie jednego lub dwóch mikrofonów z wtyczką mini Jack (3,5 milimetra) do urządzenia rejestrującego. Adapter oferuje regulację głośności oraz przełączanie pomiędzy trybami monofonicznym i stereofonicznym. Wbudowane wyjście słuchawkowe umożliwia odsłuch rejestrowanego dźwięku.

W zestawie znajdują się trzy kable połączeniowe do różnych typów urządzeń:

  • kabel mini Jack – mini USB do GoPro Hero
  • kabel mini Jack do aparatów i kamer
  • kabel mini Jack do iPhone, iPad i iPod

Wszystkie kable posiadają zabezpieczenie połączenia uniemożliwiające przypadkowe rozłączenie.

Obudowa urządzenia wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu jest lekka i wytrzymała, a zdejmowalny klips umożliwia podpięcie miksera do paska. LavMic zasilany jest pojedynczą baterią typu AAA, o włączeniu urządzenia informuje dioda LED.

W zestawie wraz z adapterem znajduje się dyskretny mikrofon krawatowy o charakterystyce dookólnej. Klips mikrofonu pozwala przypiąć go do ubrania użytkownika. Jest on idealnym rozwiązaniem w sytuacjach gdy podczas nagrywania potrzebne są wolne dłonie.

PowiązaneProdukty