BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer
BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer

BOYA BY-PVM1000 - mikrofon do kamer

Kierunkowy mikrofon pojemnościowy

WYSYŁKA DO 48H

249,00 zł

BOYA BY-PVM1000

Dobra jakość dźwięku wpływa na ogólny odbiór filmu. Dlatego też każdy, kto kręci za pomocą profesjonalnej kamery lub aparatu fotograficznego, który ma funkcję nagrywania materiałów video, powinien zainwestować w dobry mikrofon kierunkowy, który umożliwi rejestrację audio w najwyższej jakości.
Proponowany Boya BY-PVM1000 to profesjonalny sprzęt, charakteryzujący się niskim poziomem szumów własnych, a także czystością przechwytywanych dźwięków. Dzięki symetrycznemu wyjściu zakłócenia w rejestrowanym materiale są skutecznie redukowane. Dodatkowo oferowany shotgun posiada filtr górnoprzepustowy 80Hz, a także gąbkę wytłumiającą i osłonę tłumiącą szumy wiatru.
Dzięki temu mikrofonowi kierunkowemu każdy filmowiec czy reporter zarejestruje najwyższej jakości ścieżkę dźwiękową. Jest to idealne urządzenie do udźwiękowienia filmu, rozmowy czy wywiadu. Współpracuje z różnymi aparatami fotograficznymi (gdzie mocowany jest na gorącej stopce) i kamerami wideo. Dzięki wykorzystaniu baterii alkalicznych czy litowych 1.5 AA/R6 nie ma problemu z zasilaniem urządzenia.

Cechy

zasilanie: 1x bateria 1.5V AA/R6 lub 48V phantom;
długość: 27.8cm;
standardowa stopka mocująca ISO - pasuje do sanek ISO i nowych sanek aparatu Sony Multi Interface (nie pasuje do sanek Sony/Minolta starszego typu)
możliwość zasilania w systemie 48V Phantom Power lub z baterii 1.5V AA/R6

Zastosowanie

Mikrofon przeznaczony jest do profesjonalnego nagrywania rozmów, wywiadów itp. ze względu na jego kierunkową charakterystykę. Może być podpięty pod lustrzankę, rejestrator lub kamerę wideo. Mocuje się go na kamerze lub DSLR, na gorącej stopce, a z drugiej strony podłącza 3,5mm stereo mini-jack. Sprężyste zawieszenie tłumi wibracje powodowane przez ruch bądź mechanizm autofocusa. Mikrofon zasilany jest baterią alkaliczną lub litową 1.5V AA/R6. Jest to wygodniejsze rozwiązanie niż przy zastosowaniu zwykłych "paluszków".

KompatybilnośćDSLR, kamery wideo
Typ mikrofonupojemnościowy, shotgun
Pasmo przenoszenia25Hz~20kHz
Czułość-33dB +/- 1dB / 0dB 1V/Pa, 1kHz
Stosunek sygnał/szumod 80dB
Filtrdwustopniowy górnoprzepustowy (płaski/80Hz)
Charakterystykakierunkowa
Złącze3.5mm TRRS mini-jack na 3 pin-XLR
Tłumienienie
Długość kabla150cm
Waga110g
mikrofon BY-PVM1000
gąbka wytłumiająca
osłona tłumiące szumy wiatru
dodatkowa gumka mocująca
kabel 3 pin-XLR z adapterem jack 3,5mm - 6,35mm

PowiązaneProdukty