Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5
  • Mikrofon BOYA BY-WM5

Mikrofon BOYA BY-WM5

349,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

BOYA BY-WM5

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM5 został zaprojektowany do współpracy aparatami cyfrowymi,  kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Pozwala na rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wymienionych urządzeń, a dodatkowo pozbywamy się zbędnych kabli. Umożliwia jednoczesny odsłuch i rejestrację dźwięku dzięki załączonym dwóm słuchawkom (do nadajnika i odbiornika). Zasięg urządzeń to aż 50 metrów, a częstotliwość działania 2.4GHz daje dużą odporność na interferencje oraz zapewnia ochronę przesyłanego dźwięku.
Mikrofon ma wbudowany filtr nisko-zaporowy, który tłumi szumy wynikające z działania różnych urządzeń lub ruchu ulicznego. Zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Mikrofon nadajnika jest wyposażony w klips, który umożliwia zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli. Odbiornik, poza wejściem na słuchawkę ma również wejście na minijack 3.5 mm do podłączenia z urządzeniem rejestrującym. Odbiornik zaopatrzony został w stopkę do zamocowania go na aparacie, a także gwint 1/4" pozwalający na zamocowanie odbiornika na statywie.

Cechy

Wielokierunkowy (360 stopni przechwytywania dźwięku);
Wysokiej jakości kondensator, idealny do nagrań wideo;
Niski poziom szumów;
Mikrofon z piankową owiewką
Słuchawki: 32Ω, 65mW;
Zasilanie: AAA (4x)(brak w zestawie);
Zasięg: do 50m (na wolnym powietrzu)
Wymiary nadajnika: 60x86x28mm;
Wymiary odbiornika: 60x86x41mm;
Waga: nadajnik - 136g; odbiornik - 152g;
Niski poziom hałasu;

Zastosowanie

Mikrofon nadaje się idealnie do profesjonalnego zastosowania przy kamerze wideo. Idealny do warunków scenicznych. Dzięki wbudowanemu filtrowi górnoprzepustowemu oraz dołączonej wyciszającej gąbce nagrywany dźwięk pozbawiony jest szumu. Dzięki zastosowanym materiałom mikrofon waży niewiele, jednak jest wytrzymały oraz dyskretny, przez co może zostać przypięty np. do kołnierza.