• Obniżka
Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!
  • Mavic 2 Zoom - NOWOŚĆ!

Mavic 2 Zoom

5 099,00 zł
4 599,00 zł Zniżka 500,00 zł
Oferta kończy się:
Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia

Zalecane urządzenia mobilne:

iOS 9 i nowsze - iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPad Pro, iPad, iPad Air 2, iPad mini 4.

Android 5.0 i nowsze - Samsung S9+, Samsung S9, Samsung S8+, Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung S6, Samsung S6 Edge, Samsung Note 8, Huawei P20 Pro, Huawei P20, Huawei P10 Plus, Huawei P10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Mate 9, Huawei Mate 8, Honor 10, Honor 9, Vivo X20, Vivo X9, OPPO Find X, OPPO R15, OPPO R11, Mi Mix 2S, Mi Mix 2, Mi 8, Mi 6, Redmi Note 5.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazyniePrzygotuj się, aby zobaczyć większy obraz.

Naszym marzeniem od zawsze było stworzenie drona, który skupia w sobie najnowocześniejszy design, zaawansowane technologie DJI, tym samym spełniając oczekiwania najbardziej wymagających fotografów. Drona, który może zdefiniować na nowo świat fotografii z powietrza. Tworząc Mavic 2, spełniliśmy te marzenie.

Niesamowicie elastyczny
Mavic 2 Zoom

Zoom optyczny 24-48 mm

Matryca 1/2.3" CMOS 12 Mpix | Zdjęcia Super Resolution 48 Mpix | 4-krotny zoom wideo Full HD | Dolly Zoom

Napędzany 12-megapikselową matrycą 1/2.3 cala z aż czterokrotnym zoomem (w tym dwukrotnym zoomem optycznym 24-48 mm), DJI Mavic 2 Zoom jest idealny do uchwycenia dynamicznych perspektyw. Uchwyć wszystko od szerokiego kąta przez średni kadr aż po wiele innych kreatywnych zestawień.

Bardziej wyraziste kadrowanie w średnich planach

W porównaniu do szerokokątnego obiektywu 24 mm, teleobiektyw 48 mm kompresuje perspektywę, uwydatniając efekt paralaksy, co pozwala na uzyskanie kinowego efektu.


Efektywne nagrywanie bez zmartwień

Podczas nagrywania wideo w jakości full HD, czterokrotny, bezstratny zoom (w tym dwukrotny zoom optyczny) daje Ci bliższy podgląd obiektów, które znajdują się w oddali, dzięki czemu możesz bez problemu wykonywać ujęcia z odległości. Pomaga to zachować bezpieczny dystans od fotografowanego obiektu.


Szybki i precyzyjny fokus

Hybrydowy autofokus drona DJI Mavic 2 Zoom łączy detekcję fazy i kontrastu w celu uzyskania większej precyzji fokusu z prędkością do 40% większą niż dotychczas. System śledzenia automatycznego fokusu sprawia, że obiekty są wyraźniejsze podczas przybliżania i oddalania obrazu.


Przybliżenie w locie

Dolly Zoom to nowy tryb QuickShot w DJI Mavic 2 Zoom, który jest w pełni zintegrowany z dronem pozwalając na uzyskanie wypaczonej perspektywy. Dolly Zoom automatycznie dostosowuje fokus podczas lotu, dając ciekawy efekt wizualny do nagrań. Ustaw odpowiednią prędkość fokusu, aby wykonywać jeszcze kreatywniejsze ujęcia podczas lotu.


Zdjęcia super rozdzielczości

Podczas wykonywania zdjęcia z odpowiednikiem formatu 24 mm pola widzenia, kamera będzie w stanie wykonać dziewięć zdjęć za pomocą swojego teleobiektywu, komponując z nich ogromne 48-megapikselowe zdjęcie o niezwykłej szczegółowości. W porównaniu ze zwykłymi panoramami, zdjęcia w super rozdzielczości zachowują oryginalny wygląd fotografowanych obiektów z najmniejszymi detalami.

Niesamowicie wciągające materiały filmowe


Wykonuj ujęcia jak profesjonalista

Obie kamery Mavic 2 są wyposażone w najnowszą technologię 3-osiowej stabilizacji, zapewniając płynne, stabilne ujęcia w każdej sytuacji.

Hyperlapse

Pożegnaj się ze skomplikowanym post-processingiem. Z Hyperlapse, Twój dron wykona stabilne zdjęcia i automatycznie je przetworzy w ujęcie timelapse po naciśnięciu jednego przycisku, które później bezpośrednio możesz udostępnić w social media. Zapisz trasę lotu w Task Library, aby sterować dronem Mavic 2 po wyznaczonej trasie. Zdjęcia JPEG i RAW mogą być jednocześnie zapisywane na karcie micro SD, dając Ci więcej możliwości w postprodukcji.

Wolny


Po okręgu


Blokada kursu


Po punkcie


Ulepszone zdjęcia HDR

Mavic 2 obsługuje również ulepszone zdjęcia wykonane w technice HDR, która łączy sekwencje w celu uzyskania zdjęcia wysokiej jakości obrazu bez sztucznych efektów.

Mavic 2 Pro Mavic 2 Zoom

14 EV

13 EV


HyperLight

Oświetl otaczający Cię świat dzięki funkcji HyperLight. Pozwala ona poprawić jakość Twoich zdjęć redukując szumy powstałe na skutek wykonywania ujęcia w słabych warunkach oświetleniowych.

Tryb standardowy Tryb Hyperlight


Wyższa jakość wideo dzięki kodekowi H.265

Oba modele nagrywają wideo w jakości 4K z większą przepustowością dzięki zaawansowanej kompresji H.265Filmy w H.265/HEVC zawierają nawet 50% więcej informacji, niż wideo w kodeku H.265/AVC, zachowując dzięki temu więcej detali.


Sztandarowe technologie

Dzięki systemowi transmisji wideo OcuSync 2.0 wydajność jest znacznie ulepszona, dzięki dłuższemu zasięgu transmisji, lepszej jakości wideo oraz usprawnionej funkcji antyzakłóceniowej, zapewniając Ci niezrównaną kontrolę.

Transmisja wideo
do 5km 1080p

2.4GHz - 5.8GHz
Automatyczna zmiana
w czasie rzeczywistym

Szybkie pobieranie
Niskie opóźnienia

Większa przejrzystość obrazu

Nowy OcuSync 2.0 zapewnia transmisję wideo w maksymalnej jakości 1080p odbierając sygnał z odległości do 5 km, abyś mógł wykonywać dalekie loty. Edytuj i przesyłaj wideo w jakości FHD bezpośrednio na media społecznościowe. Oryginalne zdjęcia, wykonane podczas lotu będą automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu mobilnym bez potrzeby pobierania ich ręcznie z urządzenia.

Automatyczna zmiana częstotliwości

Mavic Pro obsługuje transmisję 2,4GHz. Sygał transmisji jest często zakłócany przez urządzenia bezprzewodowe. Jednakże, dzięki wparciu automatycznej zmiany częstotliwości pomiędzy pasmami 2,4 GHz a 5,8 GHz, Mavic 2 może zawsze transmitować sygnał nie ulegający zakłóceniom, co jest istotne w środowisku o wysokim poziomie zakłóceń

Szybkie pobieranie, niskie opóźnienia

OcuSync 2.0 oferuje prędkość pobierania do 40 Mb/s i niskie opóźnienia transmisji wynoszące zaledwie 120 ms. System zapewnia płynną jakość wideo i lepszą kontrolę nad dronem.


Najnowsza technologia

Po niezliczonych godzinach wykonywania badań i przeprowadzania testów, Mavic 2 został zoptymalizowany, aby zwiększyć przepustowość, zmniejszyć pobór mocy i zredukować szumy. Te subtelne, jednak niezmiernie ważne usprawnienia, wraz z zoptymalizowanym systemem FlightAutonomy sprawiają, że Mavic 2 oferuje płynniejszy i cichszy lot dla zachowania większej dyskrecji oraz bezpieczeństwa.

Szybszy lot

Dłuższy lot

Cichszy lot

Maksymalna prędkość 72 km/h

Przeprojektowana konstrukcja drona zapewnia większą aerodynamikę. Opór jest o 19% mniejszy niż w przypadku Mavic Pro podczas lotu z pełną prędkością.

Maksymalny czas lotu 31 min

Dłuższy czas lotu oznacza więcej kreatywnych możliwości.

Obniżony poziom hałasu

Sinusoidalny napęd ESC FOC i cisza praca śmigieł sprawiają, że dron jest nieprawdopodobnie cichy.


Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

System FlightAutonomy został usprawniony, aby zapewnić wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. Po raz pierwszy w dronie DJI wykrywanie przeszkód występuje po każdej stronie drona w celu zachowania większego bezpieczeństwa lotu.

*FlightAutonomy zapewnia tylko ograniczony zakres bezpieczeństwa w konkretnym środowisku. Bądź świadomy środowiska i zwracaj uwagę na powiadomienia w aplikacji podczas operowania dronem.


Łatwe operowanie

Dzięki niesamowitej kmerze i łatwym w użyciu inteligentnym trybom, Mavic 2 sprawia, że kreatywne ujęcia są łatwe do osiągnięcia.

Active Track 2.0

QuickShots

Panorama


ActiveTrack 2.0

Dzięki usprawnieniom wprowadzonym do dysku twardego i oprogramowania, ActiveTrack 2.0 wznosi funkcję śledzenia na zupełnie nowy poziom.

Precyzyjne rozpoznawanie

Wcześniej, ActiveTrack funkcjonował głównie w oparciu o obrazy 2D, aby możliwe było śledzenie obiektu. Dziś, ActiveTrack 2.0, w który został wyposażony Mavic 2, rejestruje środowisko w 3D za pomocą głównej kamery i przedniego, podwójnego systemu wizyjnego w celu lepszego rozpoznawania obiektu.

Przewidywanie trajektorii

Algorytmy przewidywania trajektorii pomagają zachować śledzony obiekt w kadrze w przypadku, gdy obiekt zostanie chwilowo przesłoniony przez przeszkodę.

Śledzenie szybko poruszających się obiektów

Na otwartej i wolnej od przeszkód przestrzeni, Mavic 2 jest zdolny śledzić szybko poruszające się obiekty, tj. samochody, czy łodzie z prędkością 72 km/h.

Wykrywanie przeszkód

Podczas śledzenia obiektu, Mavic 2 może zaplanować trasę w 3D. W tym samym czasie potrafi wykrywać, rozpoznawać i unikać przeszkody z przodu i z tyłu drona podczas nagrywania obiektu bez żadnych problemów.

Panoramy

Mavic 2 wspiera wykonywanie panoram: Sphere, 180°, Horizontal i Vertical.

Wykonuj ujęcia z łatwością

Szeroka gama intuicyjnych trybów lotu jest do Twojej dyspozycji, abyś mógł wykonywać kreatywne ujęcia z łatwością.

POI 2.0

Dzięki technologiom wizyjnym i GPS, lot do określonego punktu przed jego zapisaniem odchodzi w niepamięć. POI 2.0 zwiększa efektywność pracy jak nigdy wcześniej, dając Ci możliwość okrążenia dowolnego obiektu z łatwością.


Waypoint 2.0

Z Waypoint 2.0 dron nie wymaga już lotu do konkretnego punktu, aby go zapisać. Po naciśnięciu na konkretny punkt na ekranie aplikacji, możesz zaplanować trasę lotu w szybki sposób. Trasę można również zapisać do późniejszego użytku.


DollyZoom

Funkcja Dolly Zoom umożliwia wykonanie efektu Vertigo, będącą znaną techniką filmową, wykorzystywaną w hollywoodzkich produkcjach. Dron automatycznie dostosowuje ogniskową podczas lotu, uzyskując wypaczoną perspektywę.

Asteroid

Dron wykonuje panoramę sferyczną, którą następnie łączy z nagraniem wideo. W efekcie uzyskasz ciekawe ujęcie z góry, przypominające kulę ziemską ze zbliżeniem na wprost wybranego obiektu.


Bumerang

Dron wykonuje lot, poruszając się po eliptycznej trasie wokół obiektu. W ten sposób uzyskasz dynamiczne ujęcie, ukazując obiekt z bliska, z daleka, jak i piękny krajobraz wokół niego.

Akcesoria

Liczne akcesoria uwolnią Twoją kreatywność.

Fly More Kit

Fly More Kit to opcjonalny zestaw akcesoriów, który można dokupić osobno. Dzięki zestawowi rozszerzysz swój ekwipunek o dodatkowe akcesoria, które zapewnią Ci maksymalny komfort w wykonywaniu długich, wymagających lotów.

*Zestaw Fly More Kit można nabyć osobno.

1 Przedmiot
2018-09-07
Nowy produkt

Zobacz także