Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise
  • Mavic 2 Enterprise

Mavic 2 Enterprise

9 899,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Poszerzaj swoje możliwości przy lotach na krótkich dystansach z Mavic 2 Enterprise – niezastąpionym urządzeniu gotowym do działania o każdej porze i w każdych warunkach.
Dynamiczny ZoomOcuSync 2.0Dodatkowe AkcesoriaChroniony hasłemDJI AirSense


Pracuj łamiąc bariery i przekraczając limity.

Dodatkowy port to możliwość dostosowania dogodnych dla ciebie akcesoriów. Nowe modułowe akcesoria z pewnością okażą się przydane w najbardziej wymagających i zaskakujących sytuacjach.M2E Reflektor

Z łatwością namierzaj zaginione osoby dzięki dwóm reflektorom o mocy 2400 lumenów, które efektywnie oświetlą przeszukiwane tereny.


M2E Megafon

Od teraz komunikacja pomiędzy operatorem a jego zespołem w terenie jest jeszcze prostsza. Nowy 100-decybelowy głosik usprawni przekazywanie informacji podczas nieprzewidzianych sytuacji.


M2E Stroboskop

Nocne loty staną się jeszcze bezpieczniejsze dzięki Stroboskopowi (tzw. Beacon), który pozwoli na dostrzeżenie twojego drona nawet z odległości 5 km.
img1Bezpieczeństwo lotu to nasz priorytet.

Od momentu startu do lądowania, przeanalizowaliśmy interakcje operatora z dronem, upewniając się, że cały ten proces jest bezpieczny i produktywny za każdym razem.img1


Twoje informacje w Twoich rękach.


Zabezpiecz swoją aplikację hasłem aby chronić pozyskane dane i w pełni korzystać ze wszystkich funkcji M2E.
img1


Bieżące informacje z otoczenia dzięki AirSpace


Uniknij niepotrzebnego ryzyka w locie dzięki DJI AirSense, które podnosi poziom bezpieczeństwa podczas lotu, poprzez ostrzegające alerty bezpieczeństwa informujące o pozycji drona.

img1


Bezpieczniejszy jak nigdy wcześniej


Komfort lotu zapewni Ci zaawansowany system wielokierunkowego wykrywania przeszkód złożony z 8 czujników o wysokiej rozdzielczości oraz 2 czujników podczerwieni rozłożonych z boków drona. Co daje to operatorowi ? Niezawodny system pozwalający na zinterpretowanie potrzebnej szybkości i dystansu od przeszkody, tak abyś w prosty sposób mógł ją wyminąć.
img1


Z łatwością omijaj przeszkody


Zawansowany system pilotowania, M2E pozwala na jego intuicyjne wykrywanie przeszkód podczas lotu.

img1


Udoskonalone obrazowanie


System przekazywania obrazu i zbieranych danych został udoskonalony mając na celu ułatwienie misji krótkiego zasięgu równocześnie pozyskując precyzyjne dane z otoczenia.

Zoom In, Zoom Out


Bliżej akcji – jednak dalej od ryzyka. Mavic 2 Enterprise został wyposażony w kamerę z 2x zoomem optycznym oraz możliwością trzykrotnego przybliżenia cyfrowego.


2x

2x Zoom Optyczny

3x

3x Zoom cyfrowy

4K

4k z prędkością 30 fps

1/2.3”

1/2.3” Matryca CMOS 12 Mp
Dane, którym możesz zaufać.


Podobnie jak w przypadku urządzeń z iOS i Android, GPS w M2E oznacza godzinę i datę na każdym zdjęciu. Dzięki precyzyjnemu oznaczeniu zdjęcia, możesz wykorzystać zebrane dane podczas tworzenia projektów, przy których czas i dokładność są najistotniejsze.
img1


Składany. Kompaktowy. Poręczny.


Przy niewielkiej wadze, oraz możliwości złożenia M2E staje się dronem niezwykle łatwym w transporcie.
img1


Samonagrzewające się baterie


Dzięki samonagrzewaniu się baterii, M2E osiąga przedłużoną żywotność w niesprzyjających warunkach takich jak bardzo niskie temperatury.Dodatkowe funkcje ułatwiające Twoją Prace

OcuSync 2.0


Mniej zakłóceń. Wzmocniona transmisja.

Poczuj się bezpiecznie w powietrzu dzięki OcuSync 2.0, które wspomaga automatyczną zmianę pasm przy podwójnej częstotliwości, zapewni to bardziej stabilny i nieprzerwany przekaz video nawet w odległości 8 km przy rozdzielczości 1080p.


FOC ESC i Napęd


Poruszaj się z gracją

Zręcznie manewruj podczas lotu w skomplikowanym otoczeniu z potężnym systemem napędowym, dzięki któremu czas lotu wydłużony jest do 31 minut a maksymalna prędkość to 72 km/h.
24 GB Wbudowanej pamięci


Więcej miejsca na twoje zdjęcia i nagrania.

Z 24 GB wbudowanej pamięci, możesz przechowywać godziny nagrań i setki zdjęć utworzone podczas lotów, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na zgrywaniu zdjęć manualnie na kartę SD.


Tryb Dyskretny


Pozostań niezauważony

Podczas lotów, gdzie wymaganym jest pozostanie niezauważonym, na przykład podczas nocnych misji, włącz Tryb Dyskretny aby dezaktywować oświetlenie LED.
img1


Straż Pożarna


Zwalczaj pożary i ratuj życie z pomocą M2E - dronem przydatnym podczas poszukiwań w pobliży rwących rzek i stromych skał.

img1


Policja


Bądź stale poinformowany na temat wszystkich wydarzeń w twoim otoczeniu, i skutecznie zapewniaj bezpieczeństwo w twojej społeczności.
img1


Inspekcje na wysokościach i nie tylko


Bezpiecznie przeprowadzaj inspekcje na wysokościach i dotrzyj wszędzie tam, gdzie ludzkie oko nie dosięgnie. (Inspekcje postępu prac mostów, budynków, inspekcje techniczne linii wysokiego napięcia i sieci komórkowych itp.)