Nowe
Klatka ES-T37 dla Panasonic GH4/GH5 - Tilta
Klatka ES-T37 dla Panasonic GH4/GH5 - Tilta
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Klatka ES-T37 dla Panasonic GH4/GH5 - Tilta Klatka ES-T37 dla Panasonic GH4/GH5 - Tilta Klatka ES-T37 dla Panasonic GH4/GH5 - Tilta

Klatka ES-T37-A dla Panasonic GH4/GH5 - Tilta

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

2 449,00 zł

Klatka ES-T37-A

Tilta ES-T37 GH5 / GH4 Cage to dedykowana klatka operatorska dla aparatów Panasonic LUMIX GH5, GH5s i GH4. Idealnie dopasowany kształt doskonale zabezpiecza Twój aparat przed uszkodzeniem, gwarantując jednocześnie dostęp do wszystkich funkcji.

W zestawie znajdują się baseplate, uchwyt górny, zabezpieczenie i adapter HDMI, rozeta Arri, podpórka adapterów np. Metabones oraz inne akcesoria, które zapewnią Ci komfortową pracę na planie filmowym.


Dostęp do funkcji i elementów aparatu

Przemyślana budowa klatki Tilta gwarantuje pełny dostęp do wszystkich przycisków funkcyjnych aparatu, pokręteł, baterii, karty pamięci, gorącej stopki, gniazd oraz pozwala na swobodne korzystanie z odchylanego wyświetlacza.

Stabilność i bezpieczeństwo

Montaż aparatu w klatce zapewnia płytka z szybkozłączką. To wygodne rozwiązanie dzięki któremu wyjmiesz aparat bez konieczności demontażu całej klatki i akcesoriów - wystarczy tylko zwolnić blokadę!
Dwa specjalne wsporniki utrzymują aparat na swojej pozycji i zapobiegają jego obracaniu się wewnątrz klatki, gwarantując stabilność podczas filmowania.

Uniwersalna podpórka adapterów bagnetowych współpracuje z Metabones Speed Booster i Smart Adapter oraz adapterami innych producentów.. Zapobiega nadmiernemu obciążaniu bagnetu aparatu i delikatnym ruchom, jakie mogą wystąpić podczas filmowania z ciężkim obiektywem.
 
Uchwyt górny mocowany jest za pomocą szybkozłączki na szynie NATO. Jego konstrukcja umożliwia zmianę położenia rękojeści. Ze znajdującym się w zestawie wspornikiem bez przeszkód skorzystasz także z profesjonalnego modułu audio Panasonic DMW-XLR1.
 

 Ochrona wyjścia HDMI

Klatka została wyposażona w dedykowane zabezpieczenie wyjścia HDMI Twojego aparatu wraz z adapterem, którego gniazdo możesz umieścić w wygodnym położeniu.

Mocowanie akcesoriów

Klatka z uchwytem górnym posiadają łącznie aż 80 gwintowanych punktów mocujących 1/4" i 11 punktów z gwintem 3/8", które umożliwiają Ci zamontowanie akcesoriów bez obciążania aparatu. 

Dodatkowo, dwa rod-clamp’y dla rurek 15mm znajdujące się na uchwycie górnym i klatce, umożliwiają wygodne umocowanie np. monitora podglądowego.
 
Trzy mocowania zimna stopka znajdujące się na klatce (2) i rączce górnej (1), umożliwiają montaż mikrofonów, rejestratorów audio i innych akcesoriów z popularnym systemem montażu. 
 
Rozeta ARRI pomoże skompletować zestaw z dedykowanym uchwytem bocznym poprawiającym komfort przy ujęciach z ręki lub innymi akcesoriami.

Dedykowany baseplate

Wykonany w popularnym standardzie LWS 15mm daje Ci swobodę mocowania na rurkach np. follow focus czy matte box’a.
Z klatką połączysz go za pomocą szybkozłączki, a znajdujące się od spodu trzy punkty montażowe 1/4" pozwolą na trwałe zamocowanie dowolnej płytki statywu, np. Manfrotto. Możesz także skorzystać z mocowania na łyżwie “dovetail”.
Klatka dla Panasonic GH5/GH4 z podpórką adapterów obiektywów
Baseplate z szybkozłączką 
Uchwyt górny z szybkozłączką NATO
Drewniany uchwyt boczny ze spustem migawki
Wspornik do mocowania uchwytu górnego z DMW-XLR1
Mocowanie rod-clamp 15mm do uchwytu górnego
Mocowanie rod-clamp 15mm do klatki
Zabezpieczenie gniazda HDMI z adapterem HDMI - HDMI

PowiązaneProdukty