Insta360 GO - 2
  • Insta360 GO - 1
  • Insta360 GO - 2
  • Insta360 GO - 3
  • Insta360 GO - 4
  • Insta360 GO - 5
  • Insta360 GO - 6
  • Insta360 GO - 7
  • Insta360 GO - 8
  • Insta360 GO - 9

Kamera Insta360 GO

999,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

Kamera Insta360 GO to rewolucja na rynku kamer sportowych. Ważące zaledwie 20 gramów urządzenie jest w stanie nagrywać materiał wideo w wysokiej rozdzielczości, zapewniając doskonałą jakość obrazu wspartą o 6-cio osiową stabilizację FlowState znaną z innych modeli Insta360. Miniaturowy rozmiar pozwoli na zamontowanie kamery praktycznie w każdym miejscu i sprawi, że będzie ona prawie niewidoczna. Nagrywaj 15, 30 lub 60-cio sekundowe klipy za naciśnięciem przycisku, wzbogać uchwyconą scenę o efekt Slow Motion, twórz niepowtarzalne Timelapsy i Hyperlapsy, a wszystko to w najpopularniejszych formatach stosowanych w mediach społecznościowych bez dodatkowej edycji. Z insta360 GO uwiecznisz każdy moment w każdą pogodę. Dzięki wodoszczelności klasy IPX4 nie musisz martwić się o zalanie kamery, ponieważ specjalna konstrukcja urządzenia pozwala nawet na jego krótkie zanurzenie. Wraz ze zminiaturyzowaniem kamery, Insta360 zminimalizowała również czas potrzebny na obróbkę nagranych materiałów, bowiem dedykowana aplikacja, dostępna na telefony z systemem Android lub iOS zrobi to za Ciebie. Podłącz kamerę przez stację dokującą do swojego telefonu, a inteligentny algorytm aplikacji zadba o zgranie całości materiału do pamięci smartfona i pozwoli na automatyczne zmontowanie klipu z wybranych ujęć zarejestrowanych w ciągu całego dnia. Insta360 GO to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą uwiecznić swoją historię i podzielić się nią z innymi.

Niewielki, profesjonalny sprzęt do nagrywania

Kamera Insta360 GO została stworzona z myślą o użytkownikach potrzebujących urządzenia o dużych możliwościach i niewielkich rozmiarach. GO nagrywa 15, 30 lub 60-sekundowe klipy za naciśnięciem przycisku i jest zawsze gotowa do użycia. Doskonałą jakość rejestrowanych materiałów wspiera dodatkowo 6-osiowa, żyroskopowa stabilizacja FlowState znana między innymi z takich modeli jak ONE X lub Pro 2. Dzięki zastosowanej technologii, Twoje nagrania będą niewiarygodnie płynne bez dodatkowego sprzętu i dodatkowej obróbki.

Niesamowita stabilizacja

Zaawansowana technologia

Insta360 GO to nie tylko kamera ale też szereg zaawansowanych funkcji, które sprawią, że Twoje ujęcia staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Dzięki funkcji Hyperlapse ukażesz swoją kolejną podróż w niesamowitym ujęciu pełnym wrażeń i emocji. Wzbogać standardowe ujęcie o niepowtarzalny efekt Slow-Mo lub zarejestruj upływ czasu dzięki funkcji Timelapse. Dzięki dołączonemu do zestawu etui ładującemu Insta360 GO, może nagrać nawet 60 minut materiału.

Inteligentna aplikacja

Wraz ze zminiaturyzowaniem kamery, Insta360 zminimalizowała również czas potrzebny na obróbkę nagranych materiałów, bowiem dedykowana aplikacja, dostępna na telefony z systemem Android lub iOS zrobi to za Ciebie. Podłącz kamerę przez stację dokującą do swojego telefonu, a inteligentny algorytm aplikacji zadba o zgranie całości materiału do pamięci smartfona i pozwoli na automatyczne zmontowanie klipu z wybranych ujęć zarejestrowanych w ciągu całego dnia.

Dedykowane akcesoria

Niewielki rozmiar kamery wraz z innowacyjnym sposobem mocowania pozwala na zamontowanie kamery praktycznie w każdym miejscu. Umieść kamerę na czapce za pomocą wbudowanego magnesu lub wykorzystaj magnetyczny naszyjnik dołączony do zestawu. Zamontuj kamerę na szybie samochodu lub desce surfingowej, a odpowiedni kąt nagrywania ustawisz dzięki obrotowemu mocowaniu. Dzięki zastosowanemu systemowi szybkiego montażu, odpowiednie zamocowanie kamery zajmuje zaledwie kilka sekund. Nie trać czasu! Działaj!

* UWAGA! Osoby posiadające rozrusznik serca nie powinny mocować kamery na klatce piersiowej oraz używać magnetycznego wisiorka w okolicach rozrusznika.

Cechy

Najmniejsza kamera sportowa na świecie z 6-cio osiową, żyroskopową stabilizacją FlowState,
Waga: 18.3 g
Wymiary: 49.4x21.4x14.85 mm
Odporność na zachlapania (IPX4)
Rozdzielczość nagrywania 2720x2720 25fps / 1080
Rozdzielczość zdjęć 3040x3040,
Nagrywanie Slow Motion w 100 fps,
Wbudowany moduł Bluetooth,
Kompatybilne urządzenia iOS: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPad Pro, iPad (2018)
Kompatybilne urządzenia Android: Wersja systemu min. Android 7.1.1 - 64-bit, wymagania systemowe: wsparcie OTG, SOC: min. Qualcomm 821/Kirin 970/Exynos 8895, 3 GB RAM

Zestaw zawiera