Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ
  • Futaba 18 MZ

  Futaba T18MZ + R7008SB (MODE 2)

  11 999,00 zł
  Brutto

  System: FASST, FASSTest, S-FHSS i T-FHSS

  Odbiornik: R7008SB

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Futaba T18MZ + R7008SB Mode 2


  UWAGA - TOWAR DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE

  KUP 2 APARATURY FUTABA ZESTAW NAKLEJEK OTRZYMASZ GRATIS


  650.jpg

  18 kanałowy System Komputerowo-Radiowy 2.4GHz


  To coś więcej niż pierwszy 18 kanałowiec Futaby - to jedyny na świecie nadajnik radiowy z przełomową technologią FASSTest!

  T18MZ jest tak rewolucyjny, że może zmienić sposób w jaki projektowane są systemy radiowe 2.4GHz.

  Potencjał oferowany przez 18 kanałowy system Futaby to aż nadto aby przekonać doświadczonych pilotów do zdobycia swojego T18MZ. Ponadto, T18MZ oferuje najlepszą oraz najnowszą technologię rozwiniętą przez Futabę: nową techonologię FASSTest.

  Jedynie niektóre cechy Aparatury T18MZ oraz technologii FASSTest przedstawiono poniżej. O wiele więcej można by opowiadać. Są to jedynie najważniejsze oraz najbardziej intersująće fakty.   


  Technologia FASSTest

  - Jednocześnie najbardziej zaawansowana technologia obecnie dostępna oraz w pełni kompatybilna z systemami FASST oraz S-FHSS.
  - Jest dwukierunkowa. W prostych słowach - obługuje telemetrię.

  System T18MZ

  - Pierwszy, prawdziwy 18 kanałowy system radiowy Futaby. Dostępny razem z odbiornikiem R7008SB oraz bateriami.
  - R7008SB to wysokonapięciowy odbiornik, który pozwala na posługiwanie się tyloma kanałami ile trzeba.
  - Możliwość operowania 8 kanałami za pomocą standardowych wejść PWM. Opcje serwa są bardzo szerokie, od prosytch analogowych po S.Bus oraz nowe S.Bus2
  - Dostęp do 18 kanałów (16 proporcjonalnych + 2 cyfrowe) przez 2 porty S.Bus2. To oznacza łatwiejszą oraz bardziej intuicyjną konfigurację oraz pełne wsparcie serw S.Bus i S.Bus2.
  - Obsługa Kart SD pozwala na przechowywanie ogromnej ilości aktualizacji, pamięci modeli i wiele więcej.
  - Wbudowana pamięć oferujne zapis nie tylko danych modeli/ustawień ale także pliki dźwiękowe i obrazy. To szczególnie ważna cecha, gdyż...
  - Wbudowany aparat 0.3 Mpix likwiduje konieczność noszenia dodatkowego aparatu. Nakieruj T18MZ, zrób zjęcie i w kilka sekund mamy zdjęcie identyfikacyjne naszego modelu.
  - 6" dotykowy ekran o rozdzielczości 640x240. Duży i podświetlany pozwala na działanie w warunkach ograniczonego oświetlenia oferując wyrazisty obraz, przy tym zużywając zaskakująco mało energii. Delikatny nacisk palcem to wszystko co potrzeba do szybkiej i łatwej nawigacji.
  - MOżliwość pobierania aktualizacji z internetu. Jest to standard dla nadajników Futaby, a także jeden z najpopularniejszych cech wśród klientów. To szybki i prosty sposób na utrzymywanie swojego systemu wciąż aktualnym.
  - 7.4V 35000mAh bateria LiPo nadajnika w standardzie.
  - Wbudowany port USB, dzięki któremu można podłączyć pamięć zewnętrzną, klawiaturę lub myszkę i pobrać dane telemetryczne na laptopa.
  - Wbudowany port szeregowy CIU-2 do zaprogramowania podróży, punktów końcowych i innych funkcji serw S.Bus i S.Bus2
  - Kąty drążków są łatwo konfigurowalne. Po raz pierwszy zaprezentowana w T14MZ funkcja regulowanych kątów gimbala stała się tak popularna, że została wprowadzona także w T18MZ. To coś więcej niż funkcja dla wygody gdyż pozwala na dostosowanie ustawień kontrolnych aby osiągnąć lepszą precyzję.