FY SPG 2
  • FY SPG 2
  • FY SPG 2
  • FY SPG 2
  • FY SPG 2
  • FY SPG 2
  • FY SPG 2
  • FY SPG 2

FeiyuTech SPG 2 dla urządzeń mobilnych

549,00 zł
Brutto

Kompatybilność: urządzenia mobilne o szerokości 57-95 mm i wadze do 300g 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

spark,dji, drony,

Nowy trzyosiowy gimbal z trybem follow zapewni Ci doznania niczym pobyt w kosmosie, ponieważ SPG2 umożliwia tworzenie zdjęć z wrażeniem zerowej grawitacji.


Wyposażony w nowe silniki w połączeniu z algorytmem przeciwwstrząsowym będziesz gotowy na najbardziej ekstremalne warunki. Trzy osie w SPG2 precyzyjnie podążają za wyznaczonym kierunkiem nawet pod najbardziej skomplikowanymi kątami, co stwarza idealne warunki do tworzenia zapierających dech w piersiach ujęć.

img1


W przypadku gdy punkt bazowy jest ustawiony poziomo, podczas obracania gimbala w prawo lub lewo, trzy osie automatycznie zaczną podążać za wyznaczonym kątem aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt podczas filmowania.


Dwutrybowy Bluetooth pozwala na podpięcie telefonu/mikrofonu dla lepszej jakości dźwięku.
Dwutrybowy Bluetooth nie tylko pozwala na przesył kanału danych ale również umożliwia otworzenie interfejsu audio na zewnętrznych urządzeniach.

(1) Zwróć uwagę: Wejście Jack na rączce SPG2 wspiera jedynie standardowe mikrofony firm amerykańskich, jeśli posiadasz inny mikrofon użyj adaptera 3.5mm Audio Jack CTIA do OMTP pasującego do SPG2.
(2) Zwróć uwagę: Mikrofon powinien być kompatybilny z twoim telefonem, w innym przypadku użyj adaptera. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji manualnej.

img1


Wyzwól swoją inwencję twórczą dzięki przyciskowi wyzwalającemu, który umożliwia podążanie gimbala pod każdym nachyleniem w trybie Shadow Hunting.


Gdy aktywujesz tryb Shudow Hunting, SPG2 wejdzie w tryb Fast lock. SPG2 będzie natychmiastowo reagować na każdą zmianę kąta nachylenia, i uchwyci wszystkie niesamowite momenty.


Z łatwością przechodź z trybu filmowania horyzontalnego do pionowego.


Jeszcze lepsze doznania w trybach
Tik Tok, podczas Live Show i kręceniu Vlog’ów


Wielofunkcyjne pokrętło „Magic Ring” to przepustka do niekończących się możliwości twojej kreatywności

Poprzez aplikację Vicool, możesz używać Magic Ring do manualnego kontrolowania follow focus’a, precyzyjnego dostosowania wszystkich silników w SPG2 oraz zooma na twoim telefonie.


gopro7

Kontroluj zoom przez telefon


gopro7

Kontroluj follow focus przez telefon


gopro7

Dostosuj trzy osie przez telefon



Odporny na zachlapania


SPG2 to gimbal odporny na zachlapania oraz pył. Nie musisz się więcej martwić o swój sprzęt podczas nagrywania w deszczowy dzień.



Wyjątkowa aplikacja stworzona dla twoich potrzeb


spark,dji, drony,


Aplikacja daje Ci możliwość ustawienia takich parametrów jak: zoom, follow focus, ISO, balans bieli, naświetlenie, szybkość zoom’a, moc silników, follow speed, wirtualny joystick, oraz możliwość aktualizacji systemu offline i wiele więcej.


Nagrywaj techniką time-laps


Dostosuj wedle uznania interwał czasowy przypadający na daną klatkę nagrania.

Status Tripod, używany przy technice time-laps umożliwia unieruchomienie na danej klatce jak i reguluje ścieżkę ruchu.

spark,dji, drony,


Zdjęcia panoramiczne

Zdjęcia panoramiczne oraz automatyczne kadrowanie to funkcje, dzięki którymi zabłyśniesz podczas tworzenia nagrań i zdjęć.


Filmy w zwolnionym tempie


Nagrania w zwolnionym tempie pozwolą Ci na uchwycenia najciekawszych momentów.



Algorytm przeciwwstrząsowy oraz najnowsze silniki będące potężną siłą napędową dla gimbala.

Nowy interaktywny algorytm przeciwwstrząsowy W5 , bezszczotkowe silniki, niska konsumpcja energii, duży moment obrotowy oraz stabilizacja powstrząsowa oraz możliwość podłączenia wielu akcesoriów do SPG2 dla entuzjastów modyfikacji technicznych.



Wyświetlacz OLED to proste źródło informacji

Pochłaniający niewielką ilość energii wyświetlacz OLED wskazuje niezbędne parametry, tryb w którym pracuje gimbal, poziom baterii, połączenie Bluetooth oraz inne informacje zarówno o gimbalu jak i o aparacie.



Dwa sposoby zasilania, 14 godzin żywotności baterii.

Gimbal posiada port do ładowania telefonu, co umożliwia ładowanie SPG2 za pomocą power bank’a. Bateria o dużej pojemności pracując na oszczędnym trybie zapewnia nawet 14 godzin żywotności.

1 Przedmiot