FeiyuTech Vimble 2 dla urządzeń mobilnych

279,00 zł
Brutto

Kompatybilność: urządzenia mobilne o szerokości 57-84 mm i wadze do 210g 

vimble 2
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

Vimble 2

img1
Dłuższe ramię umożliwiające fantastyczne nagrywania


Vimble 2 wyposażony jest w dłuższe ramię co dostarcza więcej radości podczas robienia selfie lub zdjęć grupowych. Dodatkowe 18 cm robi ogromną różnicę i daje większe możliwości do uchwycenia pięknej scenerii w kadrze.

img1

Połącz gimbala za pomocą aplikacji Vicool, i naciśnij 3 razy przycisk funcyjny by szybko przełączyć pomiędzy tylną a przednią kamerę smarfona.

img1
Innowacyjne mocowanie na smartfona umożliwia szybką zmianę orientacji nagrywania, z poziomej na pionową. Dzięki takiemu rozwiązaniu dynamicznie i z łatwością i będziesz mógł się dopasować do zmieniających sie wydarzeń i nagrywać wszystko na żywo.

Vimble 2
Przycisk wyzwalania migawki Dwa rozwiązania do sterowania smarfonem z Vimble 2
Vimble 2 łączy sie z twoim smarfonem za pomocą Bluetooh dzięki czemu teraz z łatowścią możesz rozpocząć nagrywania za pomocą przycisku wyzwalania migawki, bez koniecznośći dotykania ekranu. Aplikacjia Vicool App zapewnia jeszcze więcej możliwości i opcji nagrywania.

Vimble 2
Szybkie przejscie do trybu selfie
Połącz gimbala za pomocą aplikacji Vicool, i naciśnij 3 razy przycisk funcyjny by szybko przełączyć kamerę smarfona z tylnej na przednią.


Funkcja śledzenia twarzy.

Dzięki tej funkcji możliwe jest śledzenie postaci, wystarczy tylko ustawić kamerę na osobie, której ruchy ma śledzić.

Cinematic Zoom Control

Dla apsirujących filmowców, nowy wbudowany kontroler zoom umożliwia bezproblemowe sterowanie kamerą smartfona z ręki, pozwalając osiągnąć bardziej filmowy, płynny efekt przybliżenia. Dzięki Osmo Mobile 2, możesz osiągnąć nawet efekt DollyZoom, dostępny dotychczas tylko na profesjonalnych planach zdjęciowych.
funkcja time- lapse w trybie spoczynku.Funkcja time-lapse
funkcja time- lapse w trybie auto- obrotu


Wbudowany ‚suwak‘ w rączce, gwarantuje łatwiejszy obsługę nie umniejszając tym samym profesjonalnej produkcji.

spark,dji, drony,
fotografia panoramiczna
szybkie przycinanie filmów


img1
Nowy przycisk wyzwalania migawki z szybkim ustawieniem funkcji


Ułatwia pracę podczas nagrywania. Długie wciśnięcie pozwala na szybkie zablokowanie na danym trybie , natomiast puszczenie go uruchomi poprzedni tryb pracy.

img1

Długi czas użytkowania Vimble 2 posiada baterię, która umożliwia 5-godzinny czas pracy. Wbudowany port micro USB pozwala na naładowanie gimbala za pomocą powerbank’u i wydłużenie czasu nagrywania.

img1
Automatyczne wyważanie


Dzięki zastosowanym algorytmom sterującym, które samoistnie dopasowywują silniki i moc gimbala do zamontowanego smarfona, zmniejszona została potrzeba wyważania telefonu podczas montażu.Natomiast, stopniowe opadanie ramienia po wyłączeniu gimbala jeszcze lepiej chroni twojego smartfona.

img1

Modny wygląd Dzięki innowacyjnemu wyglądowi, lekkiej obudowie i możliwości wyboru koloru gimbala, dopasujesz go do swojego smartfonu by otrzymać spójny i modny zestaw.