• Wyprzedaż!
FY G5 Gimbal 3-osiowy ręczny pod GoPro - NOWOŚĆ!
  • FY G5 Gimbal 3-osiowy ręczny pod GoPro - NOWOŚĆ!
  • FY G5 Gimbal 3-osiowy ręczny pod GoPro - NOWOŚĆ!
  • FY G5 Gimbal 3-osiowy ręczny pod GoPro - NOWOŚĆ!
  • FY G5 Gimbal 3-osiowy ręczny pod GoPro - NOWOŚĆ!

FeiyuTech G5 dla kamer GoPro

549,00 zł
449,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Kompatybilność: AEE, GoPro, Sony i Yi

Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

FY G5

FeiyuTech-official-store-pre-sale-fy-G5-3-axis-handheld-gimbal-for-gopro-hero-5-and.jpg


G5.gifodporność na zachlapania

Gimbal FY G5 jest w pełni odporny na zachlapania i kontakt z wodą. W połączeniu z wodoodporną kamerą GoPro HERO5 Black, możemy cieszyć się każdym ekscytującym momentem zarówno podczas nagrywania w deszczu jak i w trudniejszych morskich warunkach, bez żadnej obawy o przeniknięcie wody do naszego sprzętu.
FUNKCJONALNOŚĆ

G5.jpgUżywając 4-kierunkowego joysticka, możemy z łatwością kontrolować ruch naszego gimbala i sterować kamerą we wszystkich 4 kierunkach. Za pomocą przycisku funkcyjnego, wszystkie tryby mogą być aktywowane poprzez proste kliknięcia. Poprzez przycisk Self-Timer, mamy szybszy niż kiedykolwiek dostęp do zdjęć czy materiałów wideo.
NIEZAWODNE MOCOWANIE

G5(1).jpgModel G5 został wyposażony w długą śrubę, która zabezpiecza połączoną z nim kamerę. Teraz nawet w ciemności można znaleźć i dokręcić śruby, by łatwo zainstalować kamerę. Odporna konstrukcja gimbala i śruba mocująca sprawiają, że zamontowana kamera pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu, nawet podczas gwałtownych wstrząsów.

Niezawodne silniki bezszczotkowe

FG5(2).jpgeiyu-Tech projektuje precyzyjnie i dokładnie każdy silnik bezszczotkowy dla swoich gimbali. Poprzez opatentowanie wielu innowacyjnych technologii, takich jak zagłębiony czujnik magnetyczny, silniki pracują cicho i gładko, a jednocześnie z pełną swoją mocą. Silniki zapewniają wysoki moment obrotowy i szybki czas reakcji i są przy tym niezwykle energooszczędne.
SELF-TIMER

G5(3).jpgIle kroków trzeba zrobić, by wykonać dobre Selfie? Używając gimbala G5, potrzeba do tego tylko jednego kliknięcia. Przytrzymaj przycisk Self-Timer na uchwycie, a aparatura błyskawicznie skieruje kamerę w kierunku użytkownika. Dzięki funkcji sterowania głosem w GoPro HERO5, zrobisz selfie bez żadnego dodatkowego kliknięcia.  Zwalniając przycisk Self-Timer, gimbal wróci do swojego poprzedniego kierunku. Dzięki G5 Twoje Selfie wyjdzie zawsze idealnie.
Aplikacja

G5(4)_1.jpgNowa aplikacja “FY Settings App” pozwala łatwo połączyć się z gimbalem G5 za pomocą Bluetooth. Umożliwia ona zdalne sterowanie, auto-kalibrację, uaktualnianie oprogramowania, konfigurację gimbala i wiele innych funkcji. Wszystko to z poziomu naszego smartfona.
UNIWERSALNOŚĆ

Dzięki ¼ calowym uchwytom śrubowym, znajdującym się na środku i z tyłu uchwytu gimbala, można zainstalować wiele dodatkowych akcesoriów. Sprawia to, że mamy niemal nieograniczone możliwości tworzenia i doboru sprzętu pod siebie.

WYDŁUZONY CZAS PRACY

G5 jest zasilany wytrzymałym akumulatorem ICR 22650. Razem z algorytmem wspomagającym efektywność zasilania, G5 potrafi pracować w warunkach zewnętrznych nawet do 8 godzin.

transportowanie

G5 został zaprojektowany tak, by można go było łatwo transportować. Dzięki składanej konstrukcji i dołączonemu pokrowcowi, gimbal jest gotowy do szybkiego transportu w każdej chwili.

ZESTAW ZAWIERA:

Gimbal FY G5
Bateria 22650
Etui

2016-06-22