• Wyprzedaż!
Gimbal XT - Inspire 1 i Matrice 100
  • Gimbal XT - Inspire 1 i Matrice 100

Zenmuse XT 640x512 30Hz z radiometrią całościową

69 999,00 zł
59 999,00 zł Zniżka 10 000,00 zł
Brutto

Kompatybilność: Inspire 1, Matrice 100, Matrice 200, seria Matrice 210 i Matrice 600

Wybierz ogniskową obiektywu:
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

ZENMUSE XT

7261.jpgNOWA MOŻLIWOSĆ PODGLĄDU

Filmowanie termowizyjne z powietrza nigdy nie było tak proste. 
Łącząc niezrównane doświadczenie DJI w technologii przesyłu transmisji obrazu z wiodącym w technologii obrazowania termicznego FLIR, ZENMUSE XT jest najlepszym rozwiązaniem do szybkiego i niezawdonego antenowego systemu termowizji.Uchwyć obraz z zegarmistrzowską precyzją, na dużych obszarach, a następnie zapisz je do analizy i raportowania.

Przedstawiamy DJI ZENMUSE XT


XT_1.pngZINTEGROWANA KAMERA TERMALNA

Kamera znajdująca się na ZENMUSE XT została opracowana przez wiodącą w technologii obrazowania termicznego  firmę FLIR. Zapewnia wysokiej czułości (50mK) skanowanie w podczerwieni przy rozdzielczości 640/30fps. Ta czułość zapewnia dokładne pomiary temperatury, idealne do przeprowadzania analiz i telemetrii. Kamera dostępna jest do wyboru z jednym z czterych obiektywów w zależności od potrzeb. 


ZASTOSOWANIA

Kamera FLIR pozwoli ujawnić niewidoczne gołym okiem szczegóły, poprzez różnice temperaturową. To nowe spojrzenie na świat można wykorzystać w różnych dziedzinach m.in.: ratownictwo, rolnictwo, budownictwo, audyty, energetyka i wiele innych.

XT_2.jpg


edycja 

Obraz w podczerwieni wymaga optymalizacji w celu zapewnienia maksymalnej definicji do przechwytywania informacji. Zenmuse XTwyposażony jest w zestaw ulepszeń obrazu opracowanych przez firmę FLIR takich jak System Cyfrowego Ulepszenia Obrazu (Digital Detail Enhancement™ (DDE))Optymalizacji Rozpoznanej Sceny (Smart Scene Optimization™ (SSO)), które udoskonalają widziany obraz w skrajnościach. Funkcja Active Contrast Enhancement ™ (ACE) dostosowuje kontrast w stosunku do sceny i jej różnicy temperatur. Natomiast funkcja Information Based HEQ™ (IBHEQ) kompresuje złożone dane obrazu, aby stworzyć najlepszą jakość obrazu.

Digital Detail Enhancement
Digital Detail Enhancement™ (DDE) - System Cyfrowego Ulepszenia Obrazu

        
PRZED                                                    PO
Smart Scene Optimizatio
Smart Scene Optimization™ (SSO) - Optymalizacja Rozpoznawanej Sceny

        
PRZED                                                      PO
Active Contrast Enhancement
Active Contrast Enhancement™ (ACE) - dostosowanie kontrastu w oparciu o scene i jej różnicy temperatur

        
PRZED                                                      PO
Information Based HEQ
Information Based HEQ™ (IBHEQ) - kompresja złożonych danych w celu stworzenia najwyższej jakości obrazu

        
PRZED                                                     PO

RĘCZNE STEROWANIE

ZENMUSE XT jest całkowicie sterowana za pomocą aplikacji DJI GO, apka pozwoli wyświetlić transmisje z kamery w czasie rzeczywistym z lekkim opóźnieniem.oraz umożlwia dostęp do podstawowych funkcji kamery, m.in:
Pomiar punktowy, pomiar temperatury w punkcie środkowym
• Zoom cyfrowy
• Pojedyncze lub interwał trybów fotografowania
• Podgląd zdjęć i wideo
• Wykonywanie zdjęć podczas nagrywania wideo
• Różne ustawienia i parametry aparatu, w tym: paleta kolorów (LUT), scena (AGC), obszar zainteresowania (ROI) i tryb Izotermka.BEZPROBLEMOWA EFEKTYWNOŚĆ

W przypadku użycia Inspire 1 lub Matrice 100 z kamerą XT jesteśmy w stanie kilku sekund oderwać go od ziemi i wznieść się w powietrze. Wszystko jest zintegrowane, co daje pełny dostęp do kluczowych funkcji, w tym potężnego systemu transmisji obrazu Lightbridge (zasięg do 5km w jakości HD) z zastosowaniem funkcji lotu takich jak: POI)Course LockHome Lock, podążania za osobą oraz wykorzystania języka programowania DJ SDK.

W połączeniu z Inspire 1, XT pracuje z niesamowitą szybkością, wydajnością i wygodą. Jeśli używamy go z Matrice 100, XT może pozostać w locie nawet do 35 minut. Idealny do przeprowadzania inspekcji na szeroką skalę i szczególnie przydatny jest w poszukiwaniu i ratownictwie.Wersja radiometryczna, tak jak wersja podstawowa, umożliwia pomiar temperatury w punkcie ale zawiera dodatkowe funkcje analizy i zapisu danych. Przykładowo, po zaznaczeniu na ekranie podglądu wybranego obszaru zostaniemy poinformowani o najniższej, najwyższej i średniej temperaturze. Kamera może również uwzględnić temperaturę otoczenia oraz wykrywać temperaturę w wyznaczonym zakresie o czym użytkownik zostanie poinformowany poprzez alarm. Przy zapisie materiału do formatu TIFF, temperatura każdego piksela zostanie zapisana do celów przyszłych analiz.