BETAFPV Cetus Pro FPV Kit

  BETAFPV Cetus Pro FPV Kit

  1 149,00 zł
  Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia

  BETAFPV Cetus Pro FPV Kit (FrSky D8)

  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  O to nowy zestaw BETAFPV Cetus Pro FPV Kit! Najlepszy wybór dla początkujących, którzy chcą się rozwijać. Cetus Pro wyposażony jest w bezszczotkowy kontroler lotu oraz silniki 1102 o mocy 18000KV, które oferują niesamowitą moc i zwrotność! Zasilany jest akumulatorami 1S BT2.0 o większej pojemności 450mAh, które pozwalają na czas lotu nawet do 4-5 minut. W zestawie znajdziecie też nadajnik LiteRadio2 SE oraz gogle FPV VR02 . Nowy dron jest idealny do ćwiczeń w pomieszczeniach i na zewnątrz.

  Utrzymywanie wysokości

  Cetus Pro może pozostać na aktualnej wysokości, gdy ręce pilota znajdują się poza nadajnikiem. Barometr i laser oferuje dokładne i stabilne pozycjonowanie, dzięki czemu dron unoszący się w pomieszczeniu jest bardzo stabilny. Lot nigdy nie był tak łatwy dla początkującego!

  3 Tryby Lotu

  Przełącznik SB pozwala wybrać jeden z trzech trybów lotu: N/S/M. Każdy o innej charakterystyce, od takiego dla totalnych nowicjuszy po takiego dla pilotów z umiejętnościami. Ponadto przełącznikiem SC możesz wybrać jedną z trzech dostępnych prędkości lotu.

  Tryb żółwia

  Gdy dron upadnie na ziemię do góry nogami, możemy aktywować tryb żółwia z poziomu nadajnika LiteRadio2 SE, aby go odwrócić i wznowić lot. Dzięki tej funkcji nie ma potrzeby podchodzenia do drona, aby ręcznie skorygować pozycję.


  Tryb ochronny

  W tym trybie lotu gdy stracisz kontrolę nad dronem lub akumulator rozładuje się do krytycznego poziomu, przechodzi w tryb automatycznego awaryjnego lądowania. Również gdy kopter uderzy mocno w przeszkodę rozłącza silniki by uniknąć ich ewentualnemu spaleniu.

  LiteRadio 2 SE

  Zaprojektowany dla początkujących zawodników FPV, nadajnik LiteRadio 2 SE wyposażony jest w wbudowaną baterię 1000 mAh 1S, która ma doskonałą wytrzymałość, zapewnia do 8 godzin czasu pracy, zapewniając pilotom lepsze wrażenia z lotu. Dzięki gimbalowi klasy hobbystycznej i zastosowaniu antypoślizgowego materiału jest bardziej ergonomiczny.

  VR02 FPV Gogle

  Gogle z widokiem z perspektywy pierwszej osoby z prostszą obsługą i potężną funkcją, są specjalnie zaprojektowane dla początkujących operatorów FPV. Wyposażony jest w wbudowane wysokiej jakości anteny 5,8GHz 14DBI, dzięki czemu można odbierać stabilne i wyraźne obrazy nawet podczas lotów na duże odległości. Te gogle FPV idealnie pasują do twojej twarzy i głowy.

  Obsługa symulatorów  lotu

  Nadajnik radiowy LiteRadio2 SE może być używany jako joystick USB po podłączeniu do komputera. Można więc trenować na symulatorach lotu FPV.

  Zestaw zawiera

  1x Dron Cetus Pro
  1x Aparatura Literadio 2 SE
  1x Gogle VR02
  2x Akumulator 1S BT2.0 450mAh
  1x Ładowarka i tester napięcia BT2.0
  1x Kabel USB-C do ładowania
  1x Adpter FC USB-C
  1x Narzędzie do demontażu śmigieł
  1x Bezpieczny futerał transportowy

  Specyfikacja

  System pozycjonowania: optyczny, barometr i laser
  Czujniki wysokościowe: laser i barometr
  Czujnik kątowy: optyczny (efektywna wysokość 0,3-3 m)
  Dokładność automatycznego zawisu:  poziomo ± 0,2 m, pionowo ± 0,3 m  (w warunkach bezwietrznych)
  Protokół odbiornika: Frsky D8 
  Kontroler lotu: Lite 1-2S Pro bezszczotkowy FC
  VTX: 25 mW
  Kąt nachylania kamery: 25 °
  Kamera: Mikrokamera C02 FPV
  Nadajnik radiowy: LiteRadio 2 SE 
  Tryb TX: mode2 (przepustnica lewego drążka)
  Silniki: bezszczotkowe 1102-18000KV (1S)
  Śmigła: 40mm 3-łopatowe
  Waga: 33,19g (bez akumulatora)
  System zasilania: 1S BT2.0
  Zalecane zasilanie: akumulator LiPo 1S BT2.0 450mAh (wymienne)
  Czas lotu: 4-5 min
  Zasięg lotu: do 80 m (w szerokim i niezakłóconym środowisku)

  Gwarancja

  Betafpv.com oferuje 30 dni  gwarancji na wady produkcyjne, licząc od daty dostarczenia produktu do klienta. Jeśli od otrzymania zakupu minęło więcej niż 30 dni, niestety nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy ani wymiany. 

  2 Przedmioty