• Obniżka
test
  • test
  • test

Osłony śmigieł z oświetleniem LED dla DJI Mavic 2 - PGYTECH

349,00 zł
299,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Osłony śmigieł z oświetleniem LED do DJI Mavic 2

Ilość
Towar na zamówienie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)


Osłony śmigieł z oświetleniem LED do DJI Mavic 2 - PGYTECHimg1

Większe bezpieczeństwo

Osłony LED PGY-TECH do DJI Mavic 2 zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze lepiej chronić śmigła przed kolizjami na zewnątrz jak i pomieszczeniach. Ogromnym atutem tego modelu jest możliwość zintegrowania z aparaturą drona bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń.
img1
img1


Wygoda i bezpieczeństwo

Solidne zatrzaski, wysoka jakość wykonania łatwy montaż i wwygodny transport to tylko niektóre z zalet osłon PGYTECH. Dzięki niewielkiej wadze oraz opływowemu kształtowi nie wpływają one na prędkość czy czas lotu drona.
img1

Bezpieczny lot nocą

W osłonach LED PGYTECH mamy do wykorzystania czternaście różnych wariantów oświetlenia. Takie rozwiązanie pozwoli na zindywidualizowanie naszego drona na niebie. Ogromną zaletą osłon są bez wątpienia wbudowane akumulatory, które możemy ładować za pomocą zwykłego kabla USB. pozwalają one na działanie przez 45 minut przy świetle stały oraz 80 minut przy światłach mrugających.
img1

img1