iFocus - Gudsen
iFocus - Gudsen
Najedź na zdjęcie, lub kliknij

Silnik iFocus - Gudsen

Kompatybilność: MOZA Air, Air 2 i AirCross

WYSYŁKA DO 48H

799,00 zł

Silnik iFocus

Silnik do systemu MOZA iFocus umożliwia automatyczne przełączenie ostrości. Waży zaledwie 198g, posiada wbudowaną baterię, która daje czas pracy do 24 godzin. Komunikacja bezprzewodowa 2.4G na antenie zewnętrznej w silniku iFocus może zapewnić stabilną komunikację bez zakłóceń. System iFocus służy jako 4 oś po podłączeniu do gimbala.


Komunikacja

Komunikacja bezprzewodowa 2.4G na antenie zewnętrznej w silniku iFocus może zapewnić stabilną komunikację bez zakłóceń sygnału. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia połączenie z aplikacją MOZA na iOS i Android, dzięki czemu zmienimy nasz smartfon w pilota do sterowania silnikiem iFocus. W aplikacja Moza wyznaczyć można wiele punktów ostrości, a ustawienia prędkości z możliwością ich przełączenia umożliwiają wykorzystanie w kreatywny sposób rejestracji Rack Focusing czy zoomu.


Zasilanie

Silnik posiada wbudowany akumulator, który może być ładowany za pomocą ładowarki USB typu C. Czas pracy na pełnym naładowaniu to aż do 24 godziny, można go również wydłużyć, podłączając silnik do gimbala.


Zastosowanie

System iFocus pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie ostrości na obiektywie zamontowanym na aparacie fotograficznym lub w kamerze, dzięki czemu można skupić większą uwagę kadrze. MOZA iFocus umożiwia użytkownikowi ustawienie własnych punktów zatrzymania.

Waga: 198g
Częstotliwość pracy: 2.4GHz
Zasięg: do 100 metrów

PowiązaneProdukty