Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
  • Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice

  Gimbal i kamera Zenmuse Z3

  4 199,00 zł
  Brutto

  Kompatybilność: Inspire 1, Matrice 100, Matrice 600

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Zenmuse Z3

  Bądź bliżej, zobacz więcej

  z3.png

  Gdy filmujesz z powietrza, wykonanie zbliżenia obiektu oznaczało konieczność latania bliżej ale to już przeszłość. DJI Zenmuse Z3 jest zintegrowaną z kopterem kamerą wyposażoną w zoom, zbudowaną na wiodącej w swojej klasie platformie Zenmuse X3 i optymalizowaną pod kątem fotografii. 7-krotny zoom, na który składa się 3,5x zoom optyczny i 2x bezstratny zoom cyfrowy, daje ogniskową w zakresie od 22mm do 77mm, co czyni go idealnym do zastosowań przemysłowych.


   Obraz przybliżany w czasie rzeczywistym

  Gdy filmujemy w najwyższej możliwej rozdzielczości, np. video 4K lub pstrykasz 12-to megapikselowe fotografie, może zostać użyty optyczny zoom, dzięki czemu obraz zostanie na żywo wyświetlony w aplikacji DJI GO. Gdy używamy rozdzielczości 1080p, możliwe jest użycie pełnego 7-miokrotnego przybliżenia bez konieczności straty jakości obrazu.

  Usprawniona stabilizacja osi YAW

  Gdy wykonujemy zbliżenia kamerą, najmniejsze poruszenia staje się widoczne. Stabilizację osi YAW w Z3 zapewnia dodanie specjalnie zaprojektowanego koła reakcyjnego. Działa ono w tandemie z normalnym silnikiem YAW w celu uzyskania bardziej płynnego i kontrolowanego ruchu.

  Doskonała jakość obrazu

  Stosując ten sam, niezmiennie wysokiej jakości sensor Sony 1/2.3 cala, który znajdziemy również w DJI Inspire 1 2.0 oraz DJI Phantom 4, zapewniamy sobie niezrównaną w tej klasie jakość zdjęć. Nieruchome fotografie możemy wykonać z rozdzielczością 12 megapikseli, podczas gdy wsparcie formatu Adobe DNG RAW zapewnia niezrównane możliwości edycji. Obraz wideo możemy nagrywać z prędkością 30 kl/s w zdumiewającym 4K.


  Zastosowania

  [sds_slider speed="800" width="800" auto="true" loop="true" pager="false" responsive="true" controls="true" autoHover="false"][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_ag.jpg"]Zdolność do efektywnego zoomowania w powietrzu stwarza wiele nowych możliwości dla przemysłowych i komercyjnych zastosowań dronów. Od kontroli linii wysokiego napięcia do poszukiwań i ratowania życia. Umożliwia również fotografowi większą kontrolę na kompozycją.[/bx_slide][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_ag2.jpg"]Zdolność do efektywnego zoomowania w powietrzu stwarza wiele nowych możliwości dla przemysłowych i komercyjnych zastosowań dronów. Od kontroli linii wysokiego napięcia do poszukiwań i ratowania życia. Umożliwia również fotografowi większą kontrolę na kompozycją.[/bx_slide][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_ag.jpg"]Zdolność do efektywnego zoomowania w powietrzu stwarza wiele nowych możliwości dla przemysłowych i komercyjnych zastosowań dronów. Od kontroli linii wysokiego napięcia do poszukiwań i ratowania życia. Umożliwia również fotografowi większą kontrolę na kompozycją.[/bx_slide][/sds_slider]


  Błyskawiczna Instalacja

  [sds_slider speed="1000" width="800" auto="true" loop="true" pager="false" responsive="true" controls="true" autoHover="false"][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_inspire_slide.png" ][/bx_slide][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_matrice100_slide.png" ][/bx_slide][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_matrice_slide.png" ][/bx_slide][/sds_slider]

  Latanie wraz z Zenmuse Z3 jest równie proste jak zamontowanie go do DJI Inspire 1, Matrice 100 albo Matrice 600. Po połączeniu działa on bez konieczności dalszych ustawień dzięki zintegrowanemu z tymi platformami urządzeniami Lightbridge oraz Lightbridge 2. Możliwy do osiągnięcia zasięg, dzięki tym urządzeniom, wynosi 5km dla transmisji HD. Kopter może zostać dodatkowo wyposażony w DJI SDK w celu stworzenia konkretnych protokołów automatyki, które maksymalizują jego wydajność.

  Czasy lotu, dla DJI Inspire 1 sięgają 19 minut i mogą wynieść nawet 30 minut dla dwubateryjnej platformy Matrice 100 oraz 39 minut dla Matrice 600. Dłuższe czasy lotu wydłużają czas operacji, zwiększając wydajność przemysłowych i komercyjnych projektów, dostarczając fotografom dodatkowy czas aby uzyskać idealne ujęcie. 


  Potężna Kontrola Aplikacji

  [sds_slider speed="1500" width="600" auto="true" loop="true" pager="false" responsive="true" controls="true" autoHover="false"][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_app1.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_app2.jpg" ][/bx_slide][bx_slide src="http://dronavista.pl/img/cms/Grafiki/gimbale/z3/z3_app.jpg" ][/bx_slide][/sds_slider]

  Z3 jest ściśle zintegrowana z aplikacją DJI GO, pełniącą funkcję odtwarzania obrazu na żywo i funkcję kontroli systemów kamery. Można w niej zmieniać ustawienia kamery, zbliżać i oddalać obraz dzięki przeciągnięciu palcem, przechwytywania zdjęć i filmów i aktywowania inteligentnych trybów lotu. Zoom oraz wykonywanie zdjęć może być również sterowane z poziomu aparatury.


  Specyfikacja:

  Wymiary: 105×115×85 mm

  Waga: 262g

  Przetwornik: CMOS 1/2.3"

  Efektywna liczba pikseli: 12.4M