Uchwyt z powerbankiem - Osmo Pocket

99,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Uchwyt z powerbankiem

Nie pozwól twojej kamerze się rozładować kiedy jest jeszcze tyle do nagrania. Dzięki tej rączce zyskasz wygodę nagrywania i zapewnisz sobie pewny chwyt, oraz możliwość ustawienia Osmo Pocket na płaskiej powierzchni. Można używać jednocześnie z innymi mocowaniami np. klipsem do plecaka.

Ale co najważniejsze znacznie wydłużysz czas pracy swojego sprzętu. Nawet 4,5 raza dzięki ogniwie o pojemności aż 4000 mAh!

Dzięki dołączonej przejściówce do wbudowanego power banka możesz podłączyć telefon albo inne urządzenie za pomocą zwykłego kabla USB. 

Idealne do długich ujęć albo do nagrywania w plenerze, albo gdy po prostu nie chcesz przerywać pracy. Obowiązkowy zestaw każdego vlogera.

Wygodne diody poinformują cię o pozostałym zapasie energii a solidne mocowanie zabezpieczy twój sprzęt przed upadkiem.

Całość uruchamiana jednym przyciskiem.

1 Przedmiot