- Obecnie brak na stanie

Kompatybilność: GoPro HERO7, HERO6 lub HERO5
Obudowa wodoszczelna Port Dome z efektem „rybiego oka” do GoPro 5/6/7 + rączka
Podwodny port, to specjalna obudowa, która pozwala na wykonywanie niezwykłych zdjęć i filmów z pogranicza wody i lądu. Innymi słowy w kadrze w połowie widoczne jest to, co znajduje się pod wodą, a w drugiej połowie to co jest nad wodą. Oczywiście stosunek tego co jest pod wodą i nad nią nie musi być 1:1, możemy ten zakres regulować odpowiedni zanurzając lub wynurzając obudowę z zamocowaną kamerą.
Port dome nie tylko większy bezpieczeństwo Twojej kamery zabezpieczając ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem, pyłem i wodą ale także zapewni nowe niesamowite ujęcia.
Wygodny uchwyt wypornościowy zapewni wygodne operowanie kamerą pod wodą jak i na powierzchni. Można go użyć oddzielnie.
Jest kompatybilna z kamerami GoPro 5/6/7 – z łatwością umieścisz w obudowie swoje urządzenie tak, aby stworzyć solidną całość i korzystać w pełni z przycisków i funkcji kamery.
Wykonana z lustrzanego pleksiglasu, przepuszczalność światła 93%
Zapobiega zniekształceniu podwodnych obiektów – dodatkowa kopuła sprawia, że zdjęcia i nagrania, które powstają, mają jeszcze bardziej profesjonalną jakość i wyglądają realistycznie,
Idealnie sprawdza się do wykonywania zdjęć wówczas, gdy kamera jest zanurzona do połowy – obraz nie będzie zniekształcony ani nad, ani pod wodą.
W zestawie znajduje się torba ochronna, aby uniknąć zarysowania podczas transportu
Możliwość użycia samej obudowy wodoszczelnej
Antypoślizgowa rączka wypornościowa
To akcesorium, które przyda się podczas wakacyjnych, rekreacyjnych wyjazdów nad wodę oraz profesjonalnego nurkowania i snorkowania. Zamów, aby uzyskać zupełnie nową jakość filmów i zdjęć!
1x kopuła Port Dome
1x obudowa wodoszczelna (do 30m)
1x uchwyt wypornościowy
1x woreczek
12x wkładki Anti-Fog
1. Przed pierwszym użyciem zalecamy przetestowanie jej w wodzie bez kamery, aby sprawdzić, czy kopuła i obudowa nie są uszkodzone i nie przeciekają!
2. Zawsze opłucz kopułę świeżą wodą po każdym użyciu w słonej wodzie i upewnij się, że nie ma brudu, piasku, włosów lub innych zanieczyszczeń wzdłuż gumowej uszczelki obudowy.
3. Noś torbę na kopule, gdy jej nie używasz, aby ochronić przed kurzem i zarysowaniem!
Kompatybilność: GoPro HERO7, HERO6 lub HERO5
Obudowa wodoszczelna Port Dome z efektem „rybiego oka” do GoPro 5/6/7 + rączka