Nowe
Pilot Hyperlink - FeiyuTech
Pilot Hyperlink - FeiyuTech
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Pilot Hyperlink - FeiyuTech Pilot Hyperlink - FeiyuTech Pilot Hyperlink - FeiyuTech Pilot Hyperlink - FeiyuTech Pilot Hyperlink - FeiyuTech Pilot Hyperlink - FeiyuTech

Pilot Hyperlink - FeiyuTech

Kompatybilność: FeiyuTech AK (AK2000, AK4000)

WYSYŁKA DO 48H

499,00 zł

Pilot Hyperlink

Pilot żyroskopowy Hyperlink to nowa jakość w bezprzewodowym sterowaniu gimbalem. Urządzenie pozwala szybko przełączać się pomiędzy trybami pracy gimbala, a także precyzyjnie sterować jego ruchami.


Pełna kontrola

Pilot Hyperlink został zaprojektowany z myślą o wygodzie i potrzebach użytkownika. Umieszczone na nim przyciski, pokrętło oraz joystick odpowiadają elementom sterującym znajdującym się na uchwycie gimbala. Dzięki temu pilot oferuje takie same możliwości sterowania jak sam stabilizator. Jego przyciski pozwolą Ci zmieniać tryby pracy, wyzwalać zdjęcia oraz rozpoczynać/kończyć nagrywanie. Będziesz mógł także precyzyjnie sterować ruchami gimbala za pomocą czterokierunkowego joysticka oraz pokrętła. Pokrętło umożliwi Ci również kontrolę nad zewnętrznymi modułami, takimi jak np. follow focus. Aktualny status gimbala zobaczysz na wbudowanym w pilota wyświetlaczu. Hyperlink komunikuje się z gimbalem za pomocą połączenia Bluetooth.


Poczuj się jak dyrygent

FeiyuTech Hyperlink oferuje jeszcze jedną ciekawą i niezwykle praktyczną funkcję sterowania. Dzięki wbudowanemu w urządzenie żyroskopowi gimbal może replikować ruchy wykonywane pilotem. Kiedy przesuniesz pilota w lewo, gimbal także skieruje obiektyw aparatu w tę stronę. Prostota oraz intuicyjność takiego sterowania oraz naturalna płynność uzyskanych nagrań pozwolą Ci podnieść jakość Twoich produkcji i zachwycić widzów.


Podgląd na żywo

Pilot wyposażony został w dwa standardowe mocowania statywowe, dzięki którym możesz zamocować na nim dowolne akcesorium. Szczególnie praktycznym dodatkiem może być monitor podglądowy lub smartfon z zainstalowaną aplikacją do sterowania aparatem (jeżeli aparat umożliwia taką opcję). W zestawie z pilotem znajdziesz uchwyt do telefonu. Tryb sterowania ruchami w połączeniu z podglądem na żywo sprawdza się znakomicie, kiedy gimbal znajduje się na monopodzie, statywie lub kranie, a dostęp do niego jest utrudniony.


Jakość wykonania

Pilot wykonany został z dbałością o szczegóły, z najlepszych materiałów. Elegancki, minimalistyczny design nawiązuje do pozostałych produktów producenta. Aluminiowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo elektronicznych podzespołów, a gumowana rączka pewny chwyt.


Nie czekaj!

Nie czekaj aż inni będą pierwsi. Już teraz zaskocz swoich znajomych i klientów płynnością nagrań uzyskanych dzięki pilotowi żyroskopowemu FeiyuTech Hyperlink. 

model: pilot żyroskopowy FeiyuTech Hyperlink
waga: 230 g (bez akcesoriów)
wymiary: 16 x 5 x 3,5 cm
zasięg połączenia Bluetooth: 10 - 15 m
pojemność akumulatora: 2200 mAh
port USB-C
mocowania: 2 x mocowanie statywowe 1/4" żeńskie
kolor: czarny
pilot żyroskopowy Hyperlink
adapter montażowy 1/4” męski
uchwyt mocujący do smartfona
kabel USB – USB-C

PowiązaneProdukty