Light-T - Elistair
  • Light-T - Elistair
  • Light-T - Elistair

Light-T - Elistair

Kompatybilność: Inspire 1, Inspire 2, Matrice 100, Matrice 200 i S900

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Light-T

Ligh-T jest kompaktową i wytrzymałą stacją bazową do tetheringu (dronów na uwięzi). Zaprojektowano ją z myślą o wymagających misjach we wszystkich warunkach, oferuje operatorom dronów możliwość wykonywania ciągłych, długotrwałych lotów do zastosowań m. in. w operacjach związanych z bezpieczeństwem publicznym, ochroną prywatną, monitorowaniem ruchu drogowego, bezpieczeństwem narodowym, czy akcjach policyjnych. 

Ligh-T jest rozwiązaniem mobilnym i wytrzymałym, bazującym na opatentowanej technologii mikro-przewodu Elistair. Dzięki szerokiemu wyborowi kompatybilnych modułów do dronów, jak np. Matrice 210, Ligh-T jest idealnym narzędziem by poszerzyć potencjał Twojej floty dronów dzięki zwiększeniu bezpieczeństwa i funkcjonalności