Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2
  • Gimbal kamera X4S - Inspire 2

  Gimbal i kamera Zenmuse X4S

  3 199,00 zł
  Brutto

  Kompatybilność: Inspire 2, Matrice 200, Matrice 210 i Matrice 210 RTK

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Zenmuse X4S

  Potężna kamera Zenmuse X4S posiada 1-calowy 20 Mpix sensor z maksymalną czułością (ISO) 12800. Aby zapewnić jak najwyższą jakość obrazu, rozpiętość tonalna została zwiększona o 1-stop, stosunek sygnału do szumu oraz czułość koloru zwiększona o 1.5 stop. Kamera wyposażona została w specjalnie zaprojektowany przez DJI kompaktowy obiektyw z niskim poziomem rozpraszania oraz zniekształcania 24mm jako ekwiwalent standardowego obiektywu. 84 stopniowy FOV i obiektyw o dużej rozdzielczości sprawia, że Zenmuse X4S jest tak samo potężny w powietrzu jak i na ziemi. Połączenie z systemem przetwarzania obrazu CineCore 2.0 jaki zastosowano w Inspire2 umożliwia nagrywanie w niezwykłej jakości 4K/60 H.264 oraz 4K/30 H.265, 100 Mbps bitrate. W trybie Burst X4S wspiera nagrywanie w 14fps 20 Mpix zarówno w formacie JPEG i DNG. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby osiągnąć idealny balans pomiędzy zręcznością i kompaktowością urządzenia a jakością obrazu.


  Latająca kamera

  W porównaniu z Inspire 1, Inspire 2 wykorzystuje innowacyjną strukturę, która oddziela system przetwarzania obrazu CineCore 2.0 od kamery i umieszcza go wewnątrz jednostki. Oznacza to, że sensor i system optyczny są zdejmowane i podłączane dzięki przeprojektowanemu złączu. Zaprojektowanie systemu kamery w taki sposób skutecznie chroni sensory przez zakłóceniami magnetycznymi pochodzącymi od procesora. Zenmuse X4S posiada 1- calowy sensor i kompaktowy design. W połączeniu z systemem przetwarzania obrazu CineCore 2.0, Zenmuse wykona wysokiej jakości zdjęcia lub materiał wideo nawet w trudnych warunkach.

   


  1-calowy sensor

  Rozmiar matrycy warunkuje poziom jakości obrazu. 1- calowy sensor Exmor R CMOS stosuje piksele o wielkości 2.4μm by utworzyć 20 Megapikselowe zdjęcia oraz 11.6 stopowej rozpiętości tonalnej.


  Wyższa jakość wideo

  Razem z systemem przetwarzania obrazu CineCore 2.0, Zenmuse X4S nagrywa w jakości 4K w 60fps używając H.264 oraz 4K w 30 fps używając H.265, oba w bitrate 100 Mbps. Wspiera ona również nadpróbkowanie video z 5.2K do 4K, oraz zapewnia system redukcji szumów i poprawę odwzorowania kolorów, pozwalające uchwycić jeszcze więcej detali.

   
  Profesjonalny obiektyw

  Specjalnie stworzony kompaktowy obiektyw 8.8 mm/ F2.8-11 zapewniający niski poziom zniekształceń oraz rozpraszania wynoszącego 3 μm co jest odpowiednikiem 24mm ogniskowej na 35mm kamerze. Wysoka ocena MTF i zdejmowane filtry dolnoprzepustowe czynią Zenmuse X4S niezwykle wydajną i potężną kamerą zarówno w fotografii powietrznej jak i ziemnej. Dodatkowo niezwykle szybka migawka (1/2000s ) pozwala wyeliminować efekt rolling shutter, który mógłby powstać w czasie nagrywania szybko poruszających się obiektów, lub w czasie szybkiego lotu.   

   


  Uchwyć każdy moment

  Z pomocą systemu przetwarzania obrazu CineCore 2.0, zintegrowanego w Inspire 2, Zemuse X4S jest w stanie wykonać zdjęcia w formacie JPEG i DNG do 14fps w trybie Burst jak i również robić zdjęcia w trakcie nagrywania, pozwalając uchwycić idealny moment!


  Precyzyjna stabilizacja

  Lekka konstrukcja w połaczeniu z szybkim przetwarzaniem informacji, zapewnia niezwykłą szybkość reakcji silników gimbala Zenmuse X4S. Odpowiada on natychmiastowo na każdy najmniejszy ruch drona i neutralizuje je utrzymując kamerę perfekcyjnie stabilnie. Precyzja (±0.01°) połączona z trzema amortyzatorami i lekką konstrukcją płyt stabilizujących, które neutralizują wibrację, zapewniają, iż nagrywany materiał jest niezwykle stabilny i gładki. Z powodu ciasno spasowanych i ukrytych przewodów kamera jest w stanie się obracać o 320°, obrót o 360° jest możliwy tylko w przypadku odchylenia ramy drona.

   


  8sekundowy czas naświetlania

  Połączenie Inspire 2 wraz z 3-osiową stabilizacją gimbala zapewnia kamerze Zenmuse X4S skuteczną stabilizację w powietrzu, sprawiając, że wykonywanie ostrych zdjęć z 8 sekundowym czasem naświetlania jest realne i na wyciągniecie reki.


  Zawartość opakowania:

  - Gimbal Kamera Zenmuse X4S
  - 16GB microSDHC