• Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
Kontroler lotu DJI A3 Pro
  • Kontroler lotu DJI A3 Pro
  • Kontroler lotu DJI A3 Pro
  • Kontroler lotu DJI A3 Pro
Kontroler lotu DJI A3 Pro
  • Kontroler lotu DJI A3 Pro
  • Kontroler lotu DJI A3 Pro
  • Kontroler lotu DJI A3 Pro

A3 Pro - profesjonalny system kontroli lotu

6 999,00 zł
Brutto

Kompatybilność: M600, S900, S1000, S1000+, Zenmuse X3, X5, X5R, XT, Z15 A7/GH4/5D 

Ilość
Obecnie brak na stanie

A3 PRO - Kompletny system kontroli lotu

GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI I NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Łącząc najwyższą niezawodność z precyzyjną kontrolą lotu, zupełnie nowa seria kontrolerów lotu DJI A3 jest idealna dla wymagających zastosowań przemysłowych i kinowych, gdzie niezawodność i personalizacja są niezbędne.

9830.jpg

A3 Pro dysponuje sześcioma modułami globalnego systemu pozycjonowania GNSS oraz trzema inercyjnymi urządzeniami pomiarowymi, które zapewniają precyzyjne sterowanie lotem i dokładność podczas stabilizacji, posiada podwójne anteny, jest odporny na zakłócenia kompasu, posiada także algorytm pozwalający na bezpieczne lądowanie w przypadku awarii nawet kilku silników.


PRECYZYJNA KONTROLA - ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA

precyz.jpg

Multi-sensor poprawia dokładność sterowania kontrolerem A3. Algorytm sterujący Pro A3 i A3 umożliwia niezawodne działanie i jest przystosowany do szerokiego zakresu dronów bez konieczności ręcznego strojenia. Systemem sterowania jest odporny na uszkodzenia, o hexacopter lub octocopter mogą wylądować bezpiecznie, nawet w przypadku awarii układu napędowego.


NASTĘPNA GENERACJA DJI ASSISTANT

dji_assistent.png

Nowiutki DJI Assistant 2 to potężne, ale intuicyjne oprogramowanie, łatwe w konfiguracji. 

Obsługuje wiele systemów DJI. Nowy, wbudowany symulator lotu. Stacja naziemna obsługuje ekran dotykowy , projektowanie interakcyjnych misji w trybie offline, planowanie trasy, można także zaplanować lot formacyjny dla kilku dronów na raz.


kompatybilność

DataLink PRO - pracuje na częstotliwości poniżej 1GHz w zasięgu nawet do 2km.W połączeniu z Kontrolerem lotu A3 i D-RTK pozwala na kontrolę nawet 5 jednostek latających przez jedną stację. Tryb Transmisji pozwla stacji naziemnej przekazywać dane do 32 urządzeń mobilnych, a tryb dupleksu przechowa (zabezpieczy) dane na jdnym urządzeniu.

D-RTK GNSS - odpowiada za dokładność pozycjonowania (dokładność do centymetra w poziomie). Korzysta z dwóch anten jego pozycja odniesienia jest bardziej dokładna niż z czujnika kompasu i jest w stanie wytrzymać zakłócenia magnetyczne z konstrukcji metalowych.

Lightbridge 2 - cyfrowa platforma do przesyłu wideo w rozdzielczości Full HD oraz sterowania na nieprawdopodobne odległości (zgodnośc z CE do 2 km).