• Wyprzedaż!
Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3
  • Zhiyun Crane 3

Zhiyun Weebill LAB

1 999,00 zł
1 499,00 zł Zniżka 500,00 zł
Brutto

Kompatybilność: Fujifilm, Panasonic i Sony do 3 kg

Ilość
WYSYŁKA DO 48H

img1


Mały a potężnyWielozadaniowy

WEEBILL LAB to odnowiona i ulepszona konstrukcja odmienna od znanych Ci dotychczas gimbali. Jego wyjątkowa konstrukcja pozwala na trzymanie sprzętu w standardowej poziomej pozycji jak w pozycji pionowej używając tripod’a jako uchwytu. W ten sposób z pewnością urozmaicisz swoje nagrania.Wielkość Silników

50%


Moment Obrotowy

80%


Czas Reakcji

100%

Wyjątkowy Projekt

WEEBILL LAB posiada zatrzaski na każdej osi, które ułatwią proces wyważenia. Dzięki zatrzaskom dana oś zatrzyma się dokładnie w wybranym przez Ciebie miejscu i nie poruszy się podczas kontynuowania procesu wyważania.


img1Bezprzewodowa transmisja obrazu


WEEBILL LAB dzięki bezprzewodowej transmisji obrazu, natychmiastowo przesyła dane to twojego urządzenia, ułatwiając kadrowanie i kontrole parametrów twojego aparatu. WEEBILL jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku telefonami i tabletami, których po podłączeniu do urządzenia możesz używać jako monitora.
img1System ViaTouch

System kontroli ViaTouch pozwala operatorowi na kontrole ustawień gimbala na ekranie telefonu. Od teraz możesz poruszać gimbalem, a jednocześnie kadrować zdjęcia na ekranie. Nagrywanie za pomocą telefonu jest tak proste jak nagrywanie kamerą.
img1

Niewielka Waga, Duży Udźwig

WEEBILL LAB jest podobny w rozmiarze do znanych ci stabilizatorów, jednak jego maksymalny udźwig to aż 3kg, a przy tym jest kompatybilny z najpopularniejszymi kamerami bezusterkowymi.


Max. Udźwig

3.0 kg


Składany do A4

A4 Rozmiar

* Parametr ładunku jest standardową wartością laboratoryjną. Informacje na temat kompatybilnych zestawów kamer i obiektywów można znaleźć w załączonej tabeli (do aktualizacji).

Zdjęcia ostre jak brzytwa

Zewnętrzny silnik follow focus, w który wyposażano WEEBILL LAB zapewnia precyzje i płynne przejścia podczas nagrań.


Tryb PhoneGo

Proste kliknięcie w przycisk GO sprawi, że twój stabilizator będzie gotowy do nagrywana szybko poruszających się obiektów. Tryb PhoneGo maksymalizuje szybkość reakcji gimbala, tak abyś mógł precyzyjnie uchwycić wybraną scenę.


img1Podwójna płytka szybkiego montażu

Dwie płytki szybkiego montażu (Manfrotto/Arca-Swiss) pozwolą na szybkie przygotowanie gimbala do nagrań oraz na bezproblemową zmianę aparatu bez konieczności ponownego przeprowadzania procesu wyważania.

System Wykrywania Ruchu

Podłączenie Twojego telefonu do WEEBILL LAB, przekształci go w czujnik ruchu. Poruszaj swoim telefonem i w ten sposób kontroluj ruchy gimbala.


img1Żywotność Baterii

Wyposażony w dwie standardowe baterie 18650 pozwolą Ci na działanie przez 10 godzin jedynie po jednym cyklu ładowania. Możesz również ładować aparat podczas nagrywania poprzez podpięcie go do gimbala.

2 Baterie

18650


To provide a


10H
Godzin Żywotności
img1Dodatkowe Funkcje

Poprzez aplikację ZY PLAY, podczas robienia zdjęć możesz używać takich trybów jak panorama, focus timelapse, motion timelapse, long exposure timelapse itp.Pewny Chwyt

Wytrzymały tripod pokryto gumową warstwą, która zapewnia pewny chwyt w trakcie użytkowania go jako uchwytu.


img1

img1Intuicyjne Menu

Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, z łatwością sprawdzić takie parametry jak poziom baterii, aktywny tryb pracy, ustawienia aparatu i wiele więcej.


img1System Wyważania 2.0

System Wyważania 2.0 sprawiają, że cały proces wyważenia jest prosty nawet dla nowicjusza. Dzięki wyjątkowej konstrukcji udoskonalonej między innymi o zatrzaski na osiach każdego ramienia oraz podwójnej płytce szybkiego montażu, możesz w szybki i perfekcyjny sposób wyważyć swój stabilizator.


img1ZY Ecosystem

Z trzema zewnętrznymi otworami na śruby, WEEBILL LAB staje się kompatybilny z szerokim zakresem dodatkowych akcesoriów.


2019-02-11