• Obniżka
Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców - NOWOŚĆ!
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców - NOWOŚĆ!
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców - NOWOŚĆ!
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców - NOWOŚĆ!
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców - NOWOŚĆ!
  • Ronin-S dla DSLR i bezlusterkowców - NOWOŚĆ!

Ronin-S Essentials Kit dla DSLR i bezlusterkowców

2 149,00 zł
1 699,00 zł Zniżka 450,00 zł
Oferta kończy się:
Brutto

Ronin-S Essentials Kit

Zestaw podstawowy nie zawiera modułu Focus Wheel oraz okablowania do kontroli ostrości. Istnieje możliwość dokupienia opcjonalnych akcesoriów w naszym sklepie. Dostępny jest również rozszerzony zestaw stabilizatora - Ronin-S Standard Kit. Przedłużenie rączki (statyw) w wersji Essentials Kit wykonane jest z materiału kompozytowego - zamiast aluminium.

Kompatybilność: Canon, Fujifilm, Nikon, Panasonic, Sony do 3.6 kg

LISTA KOMPATYBILNOŚCI

Ilość
WYSYŁKA DO 24H

Bądź w ruchu

Ronin-S został zaprojektowany z myślą o lustrzankach oraz bezlusterkowcach, umożliwia on zaawansowaną stabilizację podczas wykonywania ujęć w ruchu.

Maksymalna prędkość 

Sprawdzona ładowność

Czas pracy akumulatora

75
km/h
3.6
kg
12
godzin
Przenieś swoją wizję na ekran

Ronin-S daje niezależnym twórcom możliwość nagrywania spontanicznych akcji z niesamowitą przejrzystością i płynnością.

Funkcja SmoothTrack ma zastosowanie we wszystkich trzech osiach. Przytrzymaj przycisk trigger, aby przejść z trybu pionowego (Upright) do podwieszanego (Underslung). Co więcej, nowy tryb Sport w inteligentny sposób zwiększa czułość funkcji SmoothTrack, tak aby stabilizator DJI Ronin-S sprawdził się podczas każdej, nawet ekstremalnej aktywności.

Profesjonalna stabilizacja w każdych warunkach

Modularny design ułatwia transport gimbala. Dzięki nowemu standardowi mocowania płyty i zabezpieczeń poprzez szybkozłączkę, możesz z łatwością zamontować kamerę do gimbala, aby śledzić obiekt lub do statywu, aby urządzenie było w bezruchu.

Łatwo osiągalna płynność

Operowanie Ronin-S jest łatwe i intuicyjne przy pomocy AutoTune, który optymalizuje moment obrotowy. Silnik o dużym momencie obrotowym, zamontowany do ruchomej platformy, skutecznie stabilizuje ujęcie przy prędkości nawet do 75 km/h.

RoninS_4b.jpg

Kompatybilność

Ronin-S Essentials Kit po zastosowaniu dodatkowego okablowania i modułu Focus Wheel wspiera niemal wszystkie modele popularnych lustrzanek i bezlusterkowców, oferując bezpośrednią kontrolę ostrości.

Lista kompatybilnych modeli

Kontrola ostrości

Skup się na wybranym obiekcie za pomocą pokrętła ostrości Focus Wheel. Jeśli kompatybilna kamera jest połączona z Ronin-S, możesz sterować pokrętłem za pośrednictwem zawartego w zestawie przewodu. Dodatkowy, zewnętrzny silnik może być również zainstalowany, zwiększając kompatybilność ze wszystkimi rodzajami soczewek, jednocześnie zapewniając precyzyjną kontrolę.

Focus Wheel do nabycia oddzielnie.

Innowacyjny design

Innowacyjna konstrukcja modelu DJI Ronin-S umożliwia zamocowanie aparatu nad osią roll, co pozwala na wygodny podgląd wbudowanego wyświetlacza aparatu. Ponadto silnik osi roll zapewnia lepsze wyważenie przy zaawansowanych konfiguracjach.

Kompleksowa kontrola

SmoothTrack pozwala na płynne i bezproblemowe przejście z nagrywania w ruchu do uchwycenia kadru przy użyciu tylko jednej ręki. Przełączaj między trzema trybami za pomocą przycisku M i uchwyć szybko poruszające się obiekty w trybie Sport, przytrzymując przycisk M.

Poręczny. Wszechstronny. Ergonomiczny.

Ergonomiczny design Ronin-S zapobiega niechcianym drganiom podczas przejścia z trybu pionowego do podwieszanego. Jego konstrukcja umożliwia wszechstronne zastosowanie. Zamotuj gimbal do zdalnie sterowanego pojazdu, aby wykonać ujęcia z niskiej perspektywy lub nawet wykorzystać go jako zdalnie sterowaną głowicę, po zamocowaniu do wysięgnika.

Zautomatyzowane funkcje

Najciekawsze sceny powstają dzięki pomysłowym, starannie zaplanowanym ujęciom. Ronin-S oferuje zautomatyzowane funkcje, dostępne za pomocą aplikacji DJI Ronin. Za pomocą tych funkcji rozwiniesz swój potencjał filmowy, wykonując profesjonalne filmy.

PANORAMA.png TIMELAPSE.png MOTIONLAPSE.png TRACK.png


PANORAMA


TIMELAPSE


MOTIONLAPSE


TRACK

Nowoczesny system

Czasami do projektu potrzeba czegoś więcej niż tylko samego gimbala. Dlatego na stabilizatorze DJI Ronin-S znajduje się szereg mocowań, które umożliwiają montaż różnego rodzaju akcesoriów np. mikrofonu, oświetlenia LED lub nawet bezprzewodowego transmitera wideo. Kompatybilność z urządzeniami sterującymi marki DJI takimi jak chociażby DJI Master Force zapewnia intuicyjną kontrolę. Ronin-S posiada także port S-Bus, umożliwiając kompatybilność ze zdalnymi sterownikami.

Opcjonalne akcesoria

Poszerz funkcjonalność swojego Ronina-S dzięki szerokiej palecie dodatkowych akcesoriów.

Adapter zasilania

Płyta montażowa

Jednostka sterująca Silnik Focus Force Pro

Master Wheels

Wszystkie akcesoria

2019-03-11