XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh
 • XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh
 • XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh
 • XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh
 • XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh

XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh

519,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

XTORM Infinity Powerbank 27000 mAh

Powerbank Xtorm Infinity 27000 mAh to połączenie unikalnych parametrów z wyjątkowym designem. Został wyróżniony nagrodami:  Red Dot Design Award 2017 oraz iF DESIGN AWARD 2017. Powerbank Infinity 27000 to idealne rozwiązanie, aby zapewnić energię urządzeniom mobilnym podczas podróży służbowych lub wakacji. Ładowanie smartfona, tabletu, MacBooka lub GoPro w dowolnym miejscu i czasie!Właściwości

 • Wewnętrzna bateria 26 800 mAh pozwala na nieskończone ładowanie urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu. Tak duża pojemność zapewnia wystarczającą ilość energii by co najmniej 13 razy naładować smartfona albo 3 razy tablet lub MacBook.

 • Powerbank umożliwia ładowanie 4 urządzeń jednocześnie.

 • Xtorm Infinity posiada kabel USB-C i micro USB, które są mocowane do urządzenia za pomocą magnesu.

 • Powerbank umożliwia także ładowanie urządzeń przenośnych wyposażonych w inne złącza USB, takie jak Apple Lightning.

 • Dzięki w pełni kompatybilnemu portowi USB-C 45 Watt, powerbank napełni także baterie najnowszych modeli komputerów MacBook i laptopów za pomocą połączenia USB-C.

 • Dużą zaletą powerbanku jest możliwość ładowania i rozładowywania się w tym samym czasie. Można więc ładować urządzenia mobilne podczas uzupełniania energii w powerbanku.

 • Diody LED wokół przycisku włączania / wyłączania pokazują, ile mocy wykorzystał powerbank.

 • Wbudowany chip APM zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii Xtorm, jak i ładowanego urządzenia.
Dane Techniczne Pojemność baterii: 26 800 mAh

Typ baterii: Litowo-jonowa

Rozmiary: 17.6 X 10.5 X 2.55 cm

Wejście: USB-C PD 5-20V/3A

Wyjście: 3x USB 5V/2.4A, 3A max 1x USB-C PD 45W (5V-15V/3A, 20V/2,25A) Max. 60W

Waga: 633 g


Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 50 krajach.


Energia zawsze i wszędzie


Produkty Xtorm zarówno te z panelem słonecznym, jak i ładowane przez USB, pozwalają naładować urządzenia przenośne (smartphony, tablety, GPS, odtwarzacze MP3) w każdym miejscu i o każdej porze. Ponadto, posiadają licencję firmy Apple dla produktów stworzonych specjalnie dla iPhone, iPod i iPad. Ich nowoczesny design i trwałość szczególnie docenią pasjonaci sportów ekstremalnych i podróżnicy.


Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem.
Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia


Teraz możesz przedłużyć gwarancję powerbanku Xtorm z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją poniżej:
1. Kup dowolny powerbank Xtorm
2. Wejdź na: www.xtorm.eu/product-reg
3. Zarejestruj swój produkt.
4. Twój Xtorm posiada już 3-letnią gwarancję!