• Obniżka
P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 1
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 1
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 2
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 3
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 4
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 5
P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 1
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 1
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 2
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 3
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 4
  • P4 Multispectral + Stacja D-RTK 2 - 5

Phantom 4 Multispectral + Stacja D-RTK 2

38 499,00 zł
36 999,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
Brutto

P4 Multispctral + D-RTK 2 Mobile Station Combo

Zbieraj dokładne dane za pomocą P4 Multispectral – wysoce precyzyjnego drona z płynnie zintegrowanym systemem obrazowania wielospektralnego, stworzonym z myślą o rolnictwie, monitorowaniu upraw oraz środowiska.

Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

P4 Multispectral

Zaimplementuj zebrane dane dla ukierunkowanego działania.

Zbieraj dokładne dane za pomocą P4 Multispectral – wysoce precyzyjnego drona z płynnie zintegrowanym systemem obrazowania wielospektralnego, stworzonym z myślą o rolnictwie, monitorowaniu upraw oraz środowiska.

Sprowadź uprawę do poziomu liczb

Uzyskaj natychmiastowy wgląd w zdrowie roślin

P4 Multispectral konsoliduje proces rejestrowania danych, które dają wgląd w zdrowie roślin i zarządzanie stanem wegetacji. DJI stworzyło tę platformę z tymi samymi, doskonałymi standardami wydajności, z których jest znane, zapewniając maksymalny czas lotu 27 minut i zasięg transmisji do 7 km, dzięki systemowi OcuSync.

Zajrzyj pod powierzchnię

Dzięki wbudowanemu systemowi obrazowania, który zbiera kompleksowe zestawy danych od razu po wyjęciu P4 z pudełka, wykonywanie zdjęć rolniczych jest teraz jeszcze prostsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwia on dostęp do informacji zebranych przez 1 kamerę RGB i multispektralny zestaw pięciu kamer, obejmujących obraz w podczerwieni, czerwonej krawędzi, spektrum zielonym, niebieskim i czerwonym, w rozdzielczości 2 MP z globalną migawką, na stabilizowanym, 3-osiowym gimbalu.

Zintegrowany spektralny czujnik światła słonecznego

Zintegrowany spektralny czujnik światła słonecznego, wychwytuje promienie słoneczne, co maksymalizuje dokładność gromadzenia danych w różnych porach dnia. W połączeniu z danymi po przetworzeniu, informacje te pomogą uzyskać jeszcze dokładniejsze wyniki NDVI.

Znaczące dane do Twojej dyspozycji

Zobacz obraz zarówno RGB jak i NDVI

Zwykłe zdjęcia z drona nie wystarczają profesjonalistom, którzy chcą wiedzieć więcej. Przełączaj się między znormalizowanym różnicowym wskaźnikiem wegetacji (NDVI) a bieżącą transmisją RGB, aby natychmiast wiedzieć, gdzie wymagane jest działanie. Dzięki temu, możesz szybko podejmować decyzje dotyczące leczenia roślin.

Precyzja co do centymetra

Za pomocą systemu TimeSync, możesz uzyskać dokładne dane o położeniu w czasie rzeczywistym, zapewniając dokładność pomiarów co do centymetra. System TimeSync, nieustannie wyrównuje kontroler lotu, kamery RGB i NB oraz moduł RTK, ustalając dane pozycjonowania na środku matrycy CMOS i zapewniając, że każde zdjęcie posiada najdokładniejsze metadane. Wszystkie kamery przechodzą rygorystyczny proces kalibracji, w którym mierzone są zniekształcenia  radialne i styczne soczewki. Zgromadzone parametry zniekształceń są zapisywane w metadanych każdego obrazu, dzięki czemu oprogramowanie do przetwarzania końcowego, dostosowuje się indywidualnie dla każdego użytkownika.

Stacja mobilna D-RTK 2 i kompatybilność z NTRIP

Zwiększ dokładność pozycjonowania RTK bez konieczności połączenia z Internetem, poprzez podłączenie P4 Multispectral do stacji mobilnej D-RTK 2 High Precision GNSS i NTRIP (sieciowy przesył RTCM za pośrednictwem protokołu internetowego)2  lub przechowuj dane z obserwacji satelitarnej, które zostaną wykorzystane do Post-Processingu Kinematycznego (PPK).

Początek inteligentnego rolnictwa

Planuj loty

Planuj loty, przeprowadzaj automatyczne misje i zarządzaj danymi lotu, korzystając z GS PRO – wiodącej aplikacji DJI na iOS służącej do planowania lotów

Zbieraj dane

Za pomocą P4 Multispectral możesz zbierać obrazy wielospektralne z dużego obszaru i uzyskiwać podgląd obszarów problematycznych.

Analizuj dane

W łatwy sposób przeglądaj i przetwarzaj dane lotnicze i wykorzystuj charakterystyczne dla poszczególnych roślin wskaźniki i parametry dla dbania o dobrą kondycję plonów.

Działaj w oparciu o dane

Wykorzystuj dokładne pomiary do podjęcia konkretnych działań w obszarach wymagających uwagi.

Zastosowanie

Rolnictwo Precyzyjne

Przez cały sezon wegetacyjny roślin, zdjęcia wielospektralne mogą być pomocne dla profesjonalistów, dostarczając im informacje niewidoczne dla ludzkiego oka. Mając dostęp do tych danych, a następnie uzyskanych danych indeksu wegetacji, takich jak NDRE i NDVI, rolnicy mogą podejmować w odpowiednim czasie świadome decyzje dotyczące obróbki upraw, obniżania kosztów, oszczędzania zasobów i maksymalizacji plonów.

Monitorowanie i kontrola środowiska

Rutynowe kontrole i konserwacja dotycząca roślin mogą być jeszcze lepsze i bardziej wydajne dzięki korzystaniu z P4 Multispectral – wykorzystaj jego przydatne informacje wielospektralne do monitorowania stanu lasów, pomiaru biomasy, mapowania linii brzegowych lub zarządzania roślinnością nadbrzeżną, jednocześnie chroniąc przy tym ekosystem i wiele więcej.

Zestaw zawiera

Phantom 4 Multispectral
Aparatura sterująca bez wyświetlacza
2x Komplet śmigieł
2x Akumulator do drona
Zasilacz
Kabel sieciowy
Rozdzielacz ładowarki
Zabezpieczenie gimbala
Karta pamięci
Kabel micro-usb
Walizka transportowa
Mobilna Stacja D-RTK 2