• Wyprzedaż!
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 8
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 7
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 9
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 10
Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro v2 - NOWOŚĆ!
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 8
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 7
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 9
 • Phantom 4 Pro V2.0 - 10

DJI Phantom 4 Pro V2.0

7 199,00 zł
6 999,00 zł Zniżka 200,00 zł
Oferta kończy się:
Brutto

Nowy Phantom 4 Pro V2.0 posiada system transmisji OcuSync, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości i umożliwia połączenie z DJI Goggles bezprzewodowo. Został wyposażony w 1-calową 20-megapikselową matrycę, dającą możliwość nagrywania wideo w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę.

Spodziewana dostawa: 16.12.2020

Ilość
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

Nowy Phantom 4 Pro V2.0 posiada system transmisji OcuSync, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości i umożliwia połączenie z DJI Goggles bezprzewodowo. Podobnie jak Phantom 4 Pro i Advanced, Phantom 4 Pro V2.0 został wyposażony w 1-calową 20-megapikselową matrycę, dającą możliwość nagrywania wideo w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę, natomiast tryb zdjęć seryjnych pracuje w 14 klatkach na sekundę. Co więcej, system FlightAutonomy zawiera podwójne tylne czujniki wizyjne oraz system czujników na podczerwień, umożliwiający 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz 4-kierunkowe ich unikanie.

Wbudowana kamera z 1-calową matrycą 20MP

Kamera została przeprojektowana tak, aby funkcjonowała z 1-calową 20-megapikselową matrycą CMOS. Niestandardowa konstrukcja obiektywu składa się z 8 elementów. To pierwsza kamera marki DJI wyposażona w mechaniczną regulację migawki, eliminująca zniekształcenia występujące podczas wykonywania zdjęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu z dużą prędkością. W efekcie jest wydajna jak wiele innych tradycyjnych aparatów. Lepsze przetwarzanie wideo zapewnia nagrywanie H.264 w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę lub H.265 w jakości 4K w 30 klatkach na sekundę, oba z prędkością transmisji 100Mbps. Wysokiej jakości matryca i procesory zapewniają przejrzystość obrazu, rejestrując najmniejsze szczegóły, które pełnią kluczową rolę w postprodukcji.

Każdy aspekt został znacząco ulepszony, włączając rozmiar matrycy, rozdzielczość i system przetwarzania obrazu. Operatorzy mają możliwość dostosowania przysłony f2.8-11, aby zapewnić wszechstronne obrazowanie.

1" calowa matryca

Rozmiar matrycy wpływa bardziej na jakość obrazu niż liczba pikseli, większa matryca gromadzi więcej informacji w każdym pikselu, zwiększając zakres dynamiki, stosunek sygnału do szumu i niską wydajność świetlną a jednocześnie uchwycą na tyle dużo szczegółów, aby można było je wykorzystać w postprodukcji. 1-calowa 20-megapikselowa matryca CMOS w Phantom 4 Pro jest prawie 4 razy większy od matrycy 1/2,3 w Phantom 4. Wykorzystuje większe piksele, dysponuje maksymalną czułością ISO 12800 oraz zwiększa kontrast. Jest to wystarczające, aby obrazy mogły zostać natychmiast wykorzystane, a jednocześnie uchwycą na tyle dużo szczegółów, aby można było je użyć w zaawansowanym procesie obróbki.

Wrażliwość na barwyRAW SNR 18%Zakres dynamiczny
Phantom 4 pro v2Phantom 4 pro v2Phantom 4 pro v2

Phantom 4 Pro V2.0
Phantom 4

Zoptymalizowana produkcja 4K

Usprawniony system przetwarzania wideo pozwala na nagrywanie DCI 4K/60 (4096 x 2160/ 60 fps), z prędkością transmisji 100Mbps, umożliwiając wykonywanie wysokiej jakości ujęć slow motion. Phantom 4 Pro wspiera także kodowanie H.265 (Maksymalna rozdzielczość 4096 x 2160/30 kl./s). Z tą prędkością transmisji, zaawansowana kompresja obrazu H.265 sprawia, ze obraz zawiera więcej detali. Dzięki zapisywaniu plików w wysokim zakresie dynamiki trybu D-log możliwe jest wydobycie najwięcej danych obrazu dla ulepszonej gradacji kolorów.

100Mbps

4K/60fps

D-Log
BitrateZakres klatekProfil kolorów


Uchwyć każdy moment

Obrazowanie z powietrza nie tylko wykorzystuje się do uchwycenia krajobrazów, ale także na uchwycenie akcji z zupełnie nowej perspektywy np. jazdy na motocyklu. Nagrywanie obiektu poruszającego sie z dużą prędkością zawsze było wyzwaniem dla operatorów. Właśnie dlatego Phantom 4 Pro jest pierwszym z serii Phantom, który wykorzystuje mechaniczną migawkę i obiektyw o dużej przysłonie. Mechaniczna migawka z maksymalną prędkością otwarcia 1/2000s eliminuje zniekształcenia, które mogą wystąpić podczas nagrywania szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu z dużą prędkością. Elektroniczna migawka została ulepszona o maksymalną szybkość otwarcia 1/8000s, a zdjęcia seryjne są wykonywane w 14 klatkach na sekundę w 20 megapikselach, aby uchwycić każdy moment perfekcyjnie.

Wysoka wydajność lotu

Kilka trybów lotu sprawia, że latanie i tworzenie z Phantom 4 Pro V2.0 jest uproszczonym i wygodnym doświadczeniem. Przełączanie między trybami lotu zapewnia pilotom potrzebną kontrolę, niezależnie od tego, czy szukają gładkości, prostoty czy prędkości. Intuicyjne sterowanie i maksymalna prędkość 45 km/h upraszczają złożone zadania zdjęciowe.

Inteligentne tryby lotu

Może rozpoznawać i automatycznie śledzić ludzi i przedmioty.Automatyczny powrót do domu z omijaniem przeszkód w zależności od środowiska. Wyznacz kurs i leć dotykając ekran, daje to więcej czasu na skoncentrowanie się i uzyskanie idealnego ujęcia.Narysuj ścieżkę na ekranie po której dron będzie się poruszał. Sterowanie drona gestami rąk.


System bezpieczeństwa lotu

Phantom 4 Pro jest pierwszym dronem DJI, który wykorzystuje system podczerwieni do wykrywania przeszkód. Zlokalizowany z prawej i lewej strony drona, dokonuje pomiaru dystansu pomiędzy dronem a napotykanymi przeszkodami przy użyciu skanowania 3D w podczerwieni. W trybie Beginner i Tripod, czujniki te mają możliwość wykrywania obiektów w zakresie 70 stopni w poziomie i 20 stopni w pionie. W ten sposób Phantom 4 Pro dysponuje szerokim zakresem wykrywania przeszkód z maksymalnym zasięgiem wykrycia 7 m. Tradycyjne ultrasoniczne czujniki wykrywają przeszkody w zakresie 3-5 m i mogą nie funkcjonować poprawnie w przypadku wibracji śmigieł. System wykrywania przeszkód przez podczerwień jest w stanie wykrywać szerszy zakres i mierzyć dystans pomiędzy dronem a innymi obiektami w pobliżu, unikając kolizji i zapewniając najwyższy stopień bezpieczeństwa.


Ulepszony system transmisji

Aparatura sterująca Phantom 4 Pro V2.0 w połączeniu z systemem transmisji wideo OcuSync , który wykorzystuje technologię Time Division Multiplexing, aby jednocześnie wysyłać sygnał sterujący i odbierać sygnał wideo. Podczas, gdy aparatura sterująca jest włączona, system OcuSync analizuje wszystkie dostępne poziomy sygnału i wybiera automatycznie częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. System OcuSync umożliwia także bezprzewodowe połączenie z DJI Goggles. W ten sposób możesz cieszyć się lotami FPV, osiągając prędkość do 72 km/h w trybie Sport.

Podwójny system transmisji

Szybkie przełączanie częstotliwości

Aparatura sterująca Phantom 4 Pro V2.0 wykorzystuje system transmisji wideo OcuSync 2.0, który umożliwia wybór częstotliwości transmisji między 2,4GHz a 5,8GHz przy maksymalnym zasięgu transmisji 5 km. Biorąc pod uwagę warunki środowiska, dron wybiera najlepszą częstotliwość, tym samym redukując zakłócenia sygnału.

System OcuSync wykrywa zakłócenia w czasie rzeczywistym. Jeżeli sygnał jest słaby, system zmienia częstotliwość na taką, która ma najmniejszy poziom zakłóceń.

Transmisja live w rozdzielczości 1080p

Łączność z wieloma urządzeniami

Przy pomocy dwukierunkowej transmisji obrazu i niezawodnej technologii Phantom 4 Pro V2.0, system pozwala zaoszczędzić przepustowość i rozwiązuje często występujące problemy takie jak opóźnienie wideo, a nawet artefakty powstałe przy kompresji, zapewniając krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości do 1080p

OcuSync umożliwia połączenie wielu urządzeń w tym samym czasie. Możliwość połączenia dwóch aparatur sterujących lub aparatury sterującej wraz z DJI Goggles *. OcuSync może wykrywać pułap drona oraz jego względną pozycję, wybierając idealne ustawienia dla DJI Goggles, aparatury sterującej oraz drona w celu osiągnięcia optymalnego sygnału transmisji.

Zobacz świat z innej perspektywy

Phantom 4 Pro V2.0 łączy się bezprzewodowo z DJI Goggles, tak, abyś znalazł się w centrum akcji dzięki podwójnym ekranom LTPS, oferującym wysoką jakość poglądu live 1080p z 85° polem widzenia. Połączenie za pomocą OcuSync daje użytkownikom możliwość doświadczenia lotu FPV z niesamowitą szybkością transmisji i przejrzystością obrazu przy ekstremalnie niskich opóźnieniach. Co więcej, sterowanie dronem za pomocą DJI Goggles jest bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek. Wystarczy uruchomić funkcję Head Tracking, aby sterować dronem lub gimbalem za pomocą ruchów głowy.

WIĘCEJ INFORMACJI