• Obniżka
Osmo Pocket
  • Osmo Pocket
  • Osmo Pocket
  • Osmo Pocket
  • Osmo Pocket
  • Osmo Pocket

Osmo Pocket

1 499,00 zł
1 199,00 zł Zniżka 300,00 zł
Oferta kończy się:
Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia

Zalecane urządzenia mobilne:

iOS 10 - iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, and iPhone SE

Android 7.0 - HUAWEI P20, HUAWEI P10, HUAWEI Mate 10 Pro, HUAWEI Mate 10, HUAWEI Mate 9 Pro, HUAWEI Mate 9, Honor 10, Honor 9, Vivo NEX, Mi MIX 2S, Mi 8, Mi 6, OnePlus 6T, OnePlus 5T, Google Pixel 2 XL, Google Pixel 2

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

img1OSMO
Pocket

Wszystko w życiu jest ważne


Jak uwiecznić wartościowe momenty? Dzięki Osmo Pocket, najmniejszej kamerze ręcznej z 3-osiową stabilizacją, jaką DJI kiedykolwiek stworzyło, możesz łatwo zmienić swoją codzienność w filmowe ujęcie. Podziel się z bliskimi najważniejszymi chwilami.


Poręczny gimbal, płynne ujęcia

DJI Osmo Pocket został wyposażony w 3-osiowy, mechaniczny gimbal, który jest najmniejszym stabilizatorem ręcznym wyprodukowanym przez DJI. W czasie rzeczywistym gimbal precyzyjnie dostosowuje swoją pozycję w zależności od warunków, przekształcając nagranie zachodu słońca lub pierwszych kroków Twojego dziecka w płynny materiał wysokiej jakości.

Gimbal
Elektroniczna stabilizacja
Optyczna stabilizacja 
Nieograniczone możliwości

Osmo Pocket przekształca codzienne momenty w nieprawdopodobne ujęcia. Kamera umożliwia wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 Mpix z dbałością o najmniejsze detale. Rozmiar piksela wynosi 1,55 μm, a dzięki 1/2.3-calowej matrycy z polem widzenia 80 stopni i przysłona f/2.0 zapewni nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K 60 kl./s z prędkością zapisu 100Mb/s. 

img1

Matryca
Wideo
Rozmiar piksela
Maksymalny czas pracy

img1Innowacyjny design

Osmo Pocket reprezentuje podejście DJI do współczesnej technologii. Urządzenie wielkości batonika zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zmieściło się w kieszeni tak jak np. smarfo, czy portfel gwarantując jednocześnie płynne ujęcia w każdej sytuacji.

img1Mechaniczny gimbal

Inżynierowie opracowali proces produkcji w skali mikro, aby stworzyć kamerę z najmniejszym, 3-osiowym gimbalem w historii produktów marki DJI. Ten miniaturowy stabilizator w połączeniu z bezszczotkowym silnikiem zapewnia precyzyjną kontrolę. 
img1Cichy system chłodzący

Aby zapewnić idealnie cichą pracę, DJI Osmo Pocket wykorzystuje pasywny system chłodzenia, który równomiernie rozprasza ciepło, zapewniając długą żywotność urządzenia i jego stałą wydajność.

img1Intuicyjna obsługa

Uchwyt gimbala jest antypoślizgowy, co zapewnia wygodne użytkowanie. Wbudowany ekran  dotykowy i przycisk zapewniają łatwy dostęp do trybów i ustawień jedną ręką.
img1Uniwersalny port

DJI Osmo Pocket został wyposażony w uniwersalny port, który umożliwia podłączenie smartfona, a także szeregu akcesoriów, które pozwolą Ci osiągnoć pożądane rezultaty podczas filmowania. 

Inteligentne tryby

Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak ActiveTrack, Motionlapse i 3x3 Panorama, Osmo Pocket uwalnia Twoją kreatywność, dając Ci możliwość stworzenia nieprawdopodobnych efektów, które są niemożliwe do wykonania przy użyciu smartfona.


ikon osmo pocked-02.png ikon osmo pocked-03.png ikon osmo pocked-04.png ikon osmo pocked-05.png
Tryb FPV

Uchwyć akcję z Twojej perspektywy. Tryb FPV sprawia, że gimbal dostosowuje się do narzuconej orientacji, zapewniając płynne ujęcie w trakcie akcji.
ActiveTrack

Naciśnij na wybrany obiekt, a ActiveTrack rozpocznie jego śledzenie. Tryb Selfie automatycznie aktywuje FaceTrack, utrzymując Ciebie w centrum kadru.

3×3 Panorama

Tryb 3×3 Panorama umożliwia uchwycenie zapierających dech w piersiach krajobrazów w wysokiej jakości z niezwykłą dbałością o szczegóły. [2]

Motionlapse

Uwiecznij niesamowitą scenerię w jednym ujęciu. Timelapse zmieni przemijające godziny w kilkusekundowy klip, a Motionlapse sprawi, że ujęcie będzie jeszcze bardziej dynamiczne.

NightShot

ODJI Osmo Pocket automatycznie wykrywa i rozświetla nocne scenerie. Możesz także wykonać zdjęcia w trybie Pro z długim czasem naświetlania bez konieczności użycia statywu.

Mimo: Mój moment

DJI Osmo Pocket jest przeznaczony dla każdego, który chce opowiedzieć swoją historię, dlatego stworzyliśmy aplikację DJI Mimo. Ta dedykowana aplikacja wyzwala Twoją wyobraźnię dzięki narzędziom do edycji, szablonom i dostępowi do społeczności dzielącej się treściami, które mogą cię zainspirować. 


img1

Opowiedz swoją historię

Tryb Story jest nową funkcją, która umożliwi Ci nagranie krótkiego filmu za pomocą jednego przycisku. Po wybraniu konkretnego szablonu i zastosowaniu płynnych ruchów kamery, tryb Story pomoże Ci stworzyć wideo profesjonalnej jakości. Specjalnie zaprojektowane filtry i stworzone na potrzeby aplikacji ścieżki dźwiękowe, sprawią, że Twoje materiały będą unikatowe. Dzięki krótkiej formie filmów (poniżej 1 minuty), wideo wykonane w trybie Story idealnie nadają się do udostępnienia w mediach społecznościowych.

Zaawansowane Opcje

Osmo Pocket daje Ci dostęp do intuicyjnych funkcji i umożliwia całkowitą personalizację ich ustawień. Tryb Pro umożliwia dostosowanie parametrów kamery, takich jak przysłona, ISO i czas otwarcia migawki. Dzięki niezwykłym możliwościom obrazowania, a także możliwości wykonywania zdjęć RAW i filmów D-Cinelike, materiały zachowują więcej detali, stwarzając więcej możliwości w postprodukcji. 

Poszerz swoją kreatywność

Dzięki dedykowanym akcesoriom, uzyskasz więcej możliwości przy wykonywaniu zdjęć i nagrywaniu filmów, aby Twój materiał był perfekcyjny.

Zestaw zawiera

Osmo Pocket
Pokrowiec
Adapter do smartfona (USB-C)
Adapter do smartfona (Lightning)
Kabel zasilający.

1 Przedmiot