DJI OM 5 (Osmo Mobile 5)

DJI OM 5 (Osmo Mobile 5)

829,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu jednego dnia
Wybierz kolor:
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

RS 2

Niewielki rozmiar oraz wbudowany wysięgnik sprawiają, że DJI OM 5 może stać się wszechstronnym towarzyszem, który odblokuje pełen potencjał Twojego smartfona. Nieskazitelne zdjęcia selfie, superpłynne nagrania czy automatyczne śledzenie wybranych postaci to tylko niektóre funkcje, które mogą Cię zachwycić. Nowy tryb ShotGuides dostarczy Ci kreatywnych wskazówek, które umożliwią wzbicie się na wyższy poziom, gdziekolwiek się znajdziesz.

testowany udźwig

ShotGuides

Tworzywo węglowe

3-osiowa stabilizacja

1.4" dotykowy wyświetlacz

ActiveTrack 4.0

Wykorzystaj do różnych ujęć

Wbudowany wysięgnik

Efektywny balans udźwigu

Przenośny i składany

Czas pracy

Magnateczne mocowanie

Technologia stabilizacji DJI

Kluczem perfekcyjnej stabilizacji DJI OM 5 są trzy bardzo wydajne silniki pozwalające utrzymać smartfon w ryzach, nawet podczas tworzenia dynamicznych ujęć lub w trakcie korzystania z większych smartfonów. DJI OM 5 został wyposażony w jedne z najbardziej inteligentnych algorytmów, jakie powstały w DJI, dzięki czemu dostosowuje się do Twoich ruchów w trakcie filmowania - nieważne, czy jedziesz na rowerze, czy korzystasz z funkcji kontroli gestami. Teraz możesz zawsze i wszędzie cieszyć się superpłynnymi ujęciami.

Kluczem do stabilizacji w OM 5 są trzy potężne silniki, które sprawiają, że smartfon pozostaje tam, gdzie powinien, nawet podczas dynamicznych ruchów i podczas korzystania z większych urządzeń mobilnych.

Wyposażony w jedne z najmądrzejszych algorytmów, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, OM 5 dostosowuje się do twoich ruchów podczas filmowania, niezależnie od tego, czy jedziesz na rowerze, czy używasz sterowania gestami. To oznacza ultra-gładkie rezultaty. W każdej chwili. Gdziekolwiek.

Nowy design, lepsze rezultaty

Lekki i składany DJI OM 5 został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie pasował do Twojej dłoni. To oznacza, że możesz bez trudu zabrać go ze sobą na każdą przygodę. W gimbalu po raz pierwszy został umieszczony wysięgnik pozwalający złapać w kadrze jeszcze więcej znajomych lub uchwycić obraz pod zupełnie innym kątem.

Rozwiń swoje doświadczenie

Precyzyjnie wykonany wysięgnik o maksymalnej długości 215 mm rozkłada się płynnie i równomiernie, zapewniając więcej kreatywnych możliwości podczas filmowania. OM 5 nie uznaje kompromisów dotyczących jakości. Dotyczy to również jego elastycznych, trwałych, metalowych złączy, które zapewniają doskonałe dopasowanie i wykończenie.

Dwa kolory, niekończąca się stylistyka

Kręć jak zawodowiec

ShotGuides automatycznie rozpoznaje środowisko, w którym się znajdujesz, aby na tej podstawie wyświetlać pomocne wskazówki i proponować kreatywne szablony. Bez względu na to, czy nagrywane są filmy, czy robione są zdjęcia, nawet nowi użytkownicy są w stanie uzyskać oszałamiające rezultaty.

Pozostań w kadrze

Co ulepszyliśmy w ActiveTrack 4.0? Prawie wszystko. Od bardziej zaawansowanych funkcji rozpoznawania po większą responsywność, dostępna jest nawet nowa funkcja automatycznego śledzenia twarzy w trybie selfie. Śledzenie, które jest tak dobre i niezawodne, pozwala skupić się na otoczeniu i pozostać w chwili.

Stworzone na każdą chwilę

Tryb panoramiczny pozwoli zmieścić w kadrze większe obiekty lub krajobraz. 

CloneMo Pano tworzy panoramę z kilku zdjęć i zatrzymuje się przed każdym z nich, abyś mógł zapozować w innym miejscu. 

Tryby flmowania

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z filmowaniem, włącz tryb Story, wybierz szablon i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

DynamicZoom pozwala uzyskać profesjonalne efekty wideo, dzięki wykorzystaniu zoomu.

Umieść zachód słońca lub nagranie DIY w krótkim filmie dzięki Timelapse i ciesz się oszałamiającym efektem.

Włącz SpinShot i obracaj swoim smartfonem dla uzyskania ciekawych, obrotowych ujęć.

Wydobądź jeszcze więcej z DJI OM 5

Magnetyczne mocowanie smartfona

Zamontuj smartfon w kilka sekund, dzięki magnetycznemu mocowaniu.

Mocowanie smartfona z oświetleniem LED

Najnowszy gimbal DJI posiada możliwość dokupienia i zamontowania magnetycznego uchwytu wyposażonego w oświetlenie LED o regulowanej jasności i temperaturze barwowej. Pozwoli Ci to oświetlić obiekt we właściwy sposób bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Zestaw zawiera

Gimbal DJI OM 5 (Osmo Mobile 5), statyw, materiałowy pokrowiec, magnetyczne mocowanie smartfona, gumowe podniesienie do mocowania, opaska na ręke i kabel do ładowania.

2 Przedmioty

Zobacz także

Magnetyczny pierścień mocujący dla DJI OM

69,00 zł -20,00 zł Cena 49,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -20,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
  • Obecnie brak na stanie
  • Obecnie brak na stanie