RODE Lavalier - mikrofon lavalier
RODE Lavalier - mikrofon lavalier
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
RODE Lavalier - mikrofon lavalier RODE Lavalier - mikrofon lavalier

RODE PinMIC - mikrofon miniaturowy

Dookólny mikrofon pojemnościowy

WYSYŁKA DO 5 DNI

849,00 zł

RODE PinMIC

Mikrofony RØDE pojawiły się już dawno na rynku muzycznym i od razu zdobyły olbrzymią popularność dzięki takim zaletom jak brzmienie, wysoka jakość, minimalny poziom szumów własnych i atrakcyjna polityka gwarancyjna. Popularność ta trwa do dziś, a producent oferuje coraz to nowe modele.

RØDE PinMIC to mikrofon przeznaczony do nagłaśniania w dyskretny sposób lektorów, konferansjerów oraz wszystkich prezenterów, którzy cenią sobie wygodę podczas występów oraz niezawodność. Mikrofon jest skonstruowany w taki sposób by nawet w najmniejszym stopniu nie rozpraszał uwagi prezentera. Jest niezauważalny dla prowadzącego jak również dla jego audytorium. Dostępne są dwie wersje opisywanego mikrofonu: standardowy PinMIC oraz Pin MIC HD umożliwiający przypięcie go do grubszych materiałów.

Kompatybilność z systemami bezprzewodowymi innych producentów do podstawa. Dlatego producent proponuje szereg adapterów MiCON umożliwiających podłączenie zestawu nagłownego RØDE HS-1 do systemów takich jak: Sennheiser, AudioTechnica, Shure.

Firma RØDE znana jest z długiego okresu gwarancyjnego wynikającego z wysokiej jakości oferowanych mikrofonów. RØDE PinMIC nie jest tu wyjątkiem i producent udziela na niego 12 miesięcy gwarancji oraz przywilej wymiany na nowy przez 5 lat od momentu zakończenia gwarancji – to w sumie 6 lat. Warunkiem skorzystania z tego prawa jest rejestracja wcześniej zakupionego mikrofonu w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu zakupu oraz opłata w wysokości $99 przy każdej wymianie na nowy. Sprawami logistycznymi zajmie się Audiostacja.

Zasilanie: Min. 2 V – Max. 5 V przez adapter MiCON, phantom 48V przez adapter MiCON XLR P48 through MiCon XLR adaptor,
Acoustic Principle Permanently Polarised Condenser,
Charakterystyka: dookolna,
Pasmo przenoszenia: 60 Hz – 18 kHz,
Impedancja wyjściowa: 3000 Ohm,
Stosunek sygnału do szumu: 69 dB,
Ekwiwalent szumu: 25 dBA SPL,
Maksymalny SPL: 110 dB,
Maksymalne napięcie wyjściowe: 189 mV [obliczone z maksymalnego SPL tuż przed przesterem],
Czułość: -33.5 dB 1 V/Pa [21mV @ 94dB SPL] ± 3dB @ 1 kHz,
Waga: 10 g,
Wymiary: 16 x 22 x 33 mm.

PowiązaneProdukty