Bezprzewodowy zestaw audio Saramonic UwMic9 RX9 + TX9 + TX9
  • Bezprzewodowy zestaw audio Saramonic UwMic9 RX9 + TX9 + TX9
  • Bezprzewodowy zestaw audio Saramonic UwMic9 RX9 + TX9 + TX9

Bezprzewodowy zestaw audio Saramonic UwMic9 RX9 + TX9 + TX9

1 499,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 48H

Bezprzewodowy zestaw audio Saramonic UwMic9  RX9+TX9+TX9

Mikroport TX9+TX9+RX9 Saramonic z systemu UwMic9 to system bezprzewodowy UHF (Ultra High Frequency ). Jest idealnym rozwiązaniem dla DSLR, nagrań terenowych, wywiadów czy audycji TV. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 514 MHz - 596 MHz, do wyboru jest aż 96 kanałów, a jego zasięg wynosi 100 m (bez przeszkód).

Produkt został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport pozwala na rejestrowanie dźwięku wysokiej jakości przy bardzo niskich szumach własnych. Zarówno odbiornik jak i nadajnik wykonano z solidnego stopu aluminium.

Do wysokiej jakości mikrofonu krawatowego znajdującego się w zestawie dołączony jest filtr przeciwwietrzny oraz akcesoria takie jak klips, dający możliwość przypięcia urządzenia do paska, bądź klips, umożliwiający zamocowanie mikrofonu np. na kołnierzu koszuli. Dołączony jest również zestaw dający możliwość zamocowania na gorącą stopkę. Mikrofon połączony jest z nadajnikiem za pomocą wejścia mini jack (3.5 mm). W zestawie znajdują się dwa nadajniki. Odbiornik wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe, pozwalające na odsłuch nagrywanego dźwięku.

Odbiornik może odbierać sygnał od dwóch nadajników jednocześnie. Urządzenie zasilane jest 6 bateriami AA (2 x nadajnik, 2x drugi nadajnik i 2 x odbiornik). Przybliżony czas pracy zestawu wynosi 5 godzin na komplecie standardowych akumulatorów 2000 mAh. Do zestawu dołączony jest również przewód do podłączenia odbiornika z kamerą czy mikserem przez złącze XLR.