• Obniżka

Mavic Mini + Care Refresh

1 979,00 zł
1 799,00 zł Zniżka 180,00 zł
Brutto
Ilość
WYSYŁKA DO 24H

Mavic Mini

Poszerz swoje horyzonty

Kompaktowy, ale jednocześnie potężny DJI Mavic Mini jest idealnym towarzyszem podczas uwieczniania Twoich chwil w niezwykły sposób. W połączeniu z łatwą w użyciu aplikacją DJI Fly, będziesz mógł cieszyć się z łatwości latania i zupełnie inną, nową perspektywą.

2 km.png
Ultralekki 249g Czujnik wizyjny + GPS Zasięg transmisji HD do 2 km Max. czas lotu do 30 min Intuicyjne nagrywanie i prosta edycja wideo 3-osiowy gimbal i kamera 2,7K

Mniejszy, lżejszy, lepszy

Lekki jak smartfon

Ważący 249 gramów Mavic Mini jest tak lekki, jak smartfon. Dzięki swojej niewielkiej wadze znajduje się wśród dronów, które w wielu krajach, zwolnione są z przepisów obowiązkowej rejestracji. Biorąc pod uwagę zmianę przepisów w UE od 1 lipca 2020 roku, posiadacze Mavica Mini nie będą musieli rejestrować go w urzędzie również w Polsce, ponieważ znajduje się poniżej progu wagowego, jaki będzie obowiązywał.

Szybka i łatwa obsługa

0632fd2e096ed77e39ee0eb0ff33359d.jpg

Nowa aplikacja DJI Fly oferuje prostą i intuicyjną obsługę, umożliwiając tworzenie niesamowicie wysokiej jakości ujęć za pomocą kilku kliknięć. Zawiera również samouczek latania, który w szybki sposób nauczy Cię bezpiecznej obsługi Mavica Mini.

Bezpieczne latanie

Mavic Mini (w wersji Fly More Combo) wyposażony został w osłony śmigieł 360°, które chronią śmigła przed uszkodzeniem i poprawiają bezpieczeństwo lotu, a dzięki dolnemu systemowi wizyjnemu i GPS, Mavic Mini może unosić się w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz zachowując wyjątkową stabilność.

Łatwy w użyciu

Aplikacja DJI Fly oferuje różne szablony, dzięki którym można stworzyć niesamowite ujęcia za pomocą jednego kliknięcia. Nawet osoba zupełnie początkująca, niemająca doświadczenia w edycji wideo, może stworzyć niesamowity materiał, którym zachwyci swoich znajomych w mediach społecznościowych.

Twórz płynne i żywe ujęcia

Gimbal stabilizujący kamerę

Zmień zwykłe chwile w dzieło sztuki

Mavic Mini wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12MP i nagrywa wideo w 2,7K, a doskonałą stabilność i piękne, płynne ujęcia, zapewnia 3-osiowy gimbal.

Aparatura

Zobacz to, co widzi Mavic Mini

Dedykowana aparatura, zachowuje jakość obrazu HD oraz niskie opóźnienie na odległość aż do 2 km. Odłączane drążki aparatury, można łatwo przechowywać w środku kontrolera dla jeszcze wygodniejszego transportu.

Wydłużony czas lotu

Mniej ładowania, więcej latania

Niewielka waga Mavica Mini, pozwala mu utrzymywać się w powietrzu znacznie dłużej niż jakikolwiek inny, tego typu dron obecny na rynku. Ciesz się czasem lotu aż do 30 minut.

Kinowe ujęcia to błahostka

QuickShots

Niezwykłe ujęcia łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Ujęcia, które wyglądają zupełnie tak, jak te z hollywoodzkiego planu zdjęciowego, są na wyciągnięcie ręki. QuickShot zawiera takie tryby, jak Dronie, Circle, Helix i Rocket. Po prostu wybierz któryś z nich, a Mavic Mini sam przejdzie w ruch i wykona skomplikowane ujęcie. Wybierz automatycznie wygenerowany, krótki film i udostępnij go znajomym w swoich kanałach social media.

Tryb CineSmooth

Płynniejszy ruch dla ujęć, które zachwycają

Zmniejsz prędkość lotu Mavica Mini, aby uzyskać jeszcze większą precyzję i stabilność. Ten tryb doskonale sprawdzi się w wąskich lub gęsto zabudowanych przestrzeniach.

Odkryj niezwykłe miejsca

Znajdź malownicze lokalizacje w Twoim pobliżu

Aplikacja DJI Fly zapewnia użytkownikom zintegrowany dostęp do SkyPixel, platformy społecznościowej, w której użytkownicy mogą udostępniać swoje ujęcia z drona. Przeglądaj materiały, udostępniaj je i odkrywaj popularne fotograficzne miejsca w Twojej okolicy. 

Akcesoria

Uzyskaj jak najwięcej ze swojego Mavica Mini

Rozdzielacz ładowarki

Hub ładowania (2w1) umożliwia ładowanie trzech akumulatorów jednocześnie. Może służyć również do przechowywania i transportu akumulatorów, a nawet jako power bank do ładowania smartfona.

Zestaw akcesoriów

Spersonalizuj swojego drona, dzięki kolorowym naklejkom i markerom.

Stacja ładująca

Zaprezentuj swojego Mavica Mini za pomocą podświetlanej stacji ładującej.

Torba

Spakuj swojego Mavica Mini, Hub ładowania (2w1) i zabierz ze sobą.

Snap adapter

Spersonalizuj swojego Mavica Mini z szeroką gamą kompatybilnych akcesoriów podczas korzystania ze Snap Adaper.

Zabezpieczenie śmigieł

Lekka blokada śmigieł, chroni Twojego drona przed uszkodzeniem podczas transportu. Można jej również użyć do przymocowania Mavica Mini do torby lub paska.

4 Przedmioty

Zobacz także