Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!
  • Inspire 1 - NOWOŚĆ!

  Inspire 1 V2

  7 999,00 zł
  Brutto
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  DJI INSPIRE 1 v2 + WALIZKA

  7153.jpg

  Zaawansowana platforma, gotowa do lotu

  Inspire 1 to najbardziej zaawansowany, kompletny quadcopter DJI.Wyobraź sobie, że przyszłość jest w twoich rękach. Inspire 1 został zaprojektowany jako potężna platforma o lekkiej wadze, zapewniająca stabilność jakiej potrzebujesz do filmowania z powietrza. 

  Wyposażony został we wszystkie najnowsze technologie które zostały zaprezentowane przez DJI.

  Wersja V2 została wyposażona w wydajniejsze silniki, nowe śmigła oraz uchwyty montażowe. Do zestawu dorzucono również adapter do montażu gimbal kamery X5, aby zamontować kamerę X5 należy zastosować Zestaw do podniesian podwozia.


  inspire_1.pngAerodynamiczny design - nowy gimbal

  Ramiona z włókna węglowego (Carbon) dostarczają wysoką stabilność podczas manewrów w powietrzu, a ponadto mogą zostać złożone jednym kliknięciem co poszerza kąt widzenia kamery. Pełen zakres obrotu gimbala w 360° bez wchodzenia podwozia w kadr, daje możliwość wykonywania pięknych ujęć i nagrań.
   

  Inspire_2.jpg

  Kamera 4K wraz z Gimbalem

  Kamera daje niesamowitą rozdzielczość 4K w 24-30kl/s lub 1080p w 24-60kl/s oraz wykonywanie zdjęć o rozdzielczości do 12 megapikseli. Przetwornik CMOS 1/2.3 cala wyciąga to co najlepsze z Twoich ujęć, a szeroki kąt widzenia 94° pozwala na doskonałe kadrowanie.
  Kamera osadzona jest na gimbalu Zenmuse X3, odpowiadającym za stabilizację obrazu w trakcie lotu.

  Gimbal może być z łatwością zdemontowany z platformy do bezpieczniejszego transportu, czy też przyszłych aktualizacji.

   

   

   

  Inspire_3.jpgBezprzewodowy przekaz obrazu HD 

  Platforma wyposażona jest w technologię Lighbridge - podgląd w czasie rzeczywistym z platformy w rozdzielczości HD 720p na urządzeniu mobilnym (smartfon), daje doskonały przekaz tego, co widzi kamera.

  Obraz może być przesłany nawet do 2km.

   

   

   

   

   

   

   

  Inspire_4.jpg

  Sterowanie w 2 osoby

  Dla jeszcze większej precyzji polecamy zainwestowanie w drugą aparaturę i latanie z przyjacielem. Jedna osoba spokojnie pilotuje platformę, a druga steruje gimbalem. Każdy użytkownik może mieć swój własny ekran, by widzieć co jest kręcone. Pracując w parze łatwiej kadrować i wykonywać ujęcia zgodne z wyobrażeniami.

   

   

   

  Inspire_5.jpg

  Łatwość pilotażu

  Nawet jeśli nigdy wcześniej nie latałeś, startowanie i lądowania jest łatwe i bezpieczne. Wystarczy przycisnąć jeden przycisk aby Inspire 1 wystartował i przekształcił się w platformę gotową do rozpoczęcia filmowania. Po ponownym kliknięciu, kopter przechodzi w tryb lądowania. Gdy GPS jest dostępny, włącza się funkcja Dynamicznego Punktu Bazowego, który jest automatycznie co chwilę zapisywany, więc platforma zawsze wie, gdzie jesteś, nawet jeśli się poruszasz. Kiedy chcesz wrócić lub w przypadku zagrożenia wie dokładnie, gdzie się udać i wylądować bezpiecznie.

   


  Inspire_6.jpgSystem pozycjonowania

  Latanie wewnątrz budynku zawsze było testem umiejętności dla pilota. Nowa technologia DJI Optical Flow używa specjalnie zaprojektowanej kamery oraz fal dźwiękowych by ułatwić pilotowanie w zamkniętych przestrzeniach. Ta technologia pozwala Inspire 1 utrzymywać pozycję i odpowiada na twoje komendy nawet gdy GPS jest niedostępny. 

   

   

   
  Inspire_7.jpgInteligentny system zasilania

  W pełni zintegrowany inteligentny akumulator. W czasie lotu wskaźnik naładowania baterii wyświetlany jest na ekranie, przez co wiesz ile możesz jeszcze latać.

  Zaawansowane algorytmy obliczają odległość platformy oraz szacowny czas powrotu do domu, z powiadomieniem kiedy nadszedł na to czas.

  Wszystko to pomaga w korzystaniu z Inspiro 1 w zgodzie z oczekiwaniami.

   

   

   
  Inspire_8.jpgNowa Aparatura z wbudowanymi portami

  Posiądź absolutną kontrolę nad platformą poprzez najbardziej wyrafinowaną Aparaturę do tej pory. Została wyposażona w specjalny przycisk do zdjęć i nagrywania, pokrętło do sterowania Gimbalem, zintegrowany akumulator i więcej..

  Posiada również wbudowane porty MiniHDMI i USB pozwalające podłączyć kompatybilne z urządzeniem telefony (smartfony) lub ekrany.

   

   
  Inspire_9.jpgW pełni funkcjonalny z aplikacjami

  Z łatwością możesz zainstalować aplikacje na swój telefon (smartfon), czy też tablet i widzieć podgląd z kamerki podczas latania oraz kontrolować ustawieniami aparatu i lotu.

  Kliknij w obrazek poniżej aby pobrać aplikację na android
  INSPIRE_1_APP.jpg

   


  Potężny układ napędowy

  Unikalny układ wśrów wszystkich platform latających. Ponownie zaprojektowany i zbudowany system do obsługi zaawansowanych lotów, zwiększający wydajność i niezawodność.

  INSPIRE_1_MOTOR.jpg

  Zastosowano nowe 13 calowe śmigła zaprojektowane przez DJI jako Z-Blade. Zapewniają doskonałe osiągi z wiekszą stabilnością.


  tryb_reczny.png

  TRYB RĘCZNY

  Zmiana wszystkich ustawień aparatu, w tym ISO, balansu bieli, ekspozycji, zapewnia, że każde ujęcie będzie wyglądało dokładnie tak, jak chcesz.

   

  map_rad.png

  MAPA I RADAR NA ŻYWO

  Zobacz dokładnie gdzie Inspire 1 jest na mapie. Mapa może być powiększona w razie potrzeby i pokazuje swój najnowszy tor lotu.

   

  dyn_pk_zb.png

  DYNAMICZNY PUNKT BAZOWY

  Gdy sygnał GPS jest dostępny na pilocie, Punkt Bazowy jest dynamicznie zapisywany. To staje się przydatne podczas podróży w samochodzie lub na łodzi pozwalając na powrót do domu, czyli zawsze tam gdzie znajduje się operator. Wiele konfiguracji są dostępnych poprzez funkcję Dynamicznego Punktu Bazowego.

   

  auto_start.png

  AUTO-START I LĄDOWANIE

  Start i lądowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, korzystanie z obu funkcji odbywa się prostu z ekranu. Dotknij raz do startu i twój Inspire 1 będzie wystartuje i przekształci się w gotowy do rozpoczęcia filmowania. Aby przejść w tryb automatycznego lądowania wystarczy kliknąć ponownie.

   

  telem.png

  TELEMETRIA

  Wszystkie informacje potrzebne do bezpiecznego lotu są dostęne bezpośrednio na monitorze. Wysokość, prędkość lotu, odległość, itd.

   

  dost_zdal.png

  DOSTOSOWANIE STEROWANIA ZDALNEGO

  Istnieje możliwość dostosowania przycisków do indywidualnych potrzeb.


  aktualizacja oprogramowania

  Aktualizacja wprowadza do platformy niesamowite funkcje: Punkt zainteresowania (Point of interest), Zaplanowanie trasy (Waypoints), Course Lock oraz Home Lock.

  Point of Interest - Inspire 1 będzie latał dookoła wyznaczonego obiektu i automatycznie utrzymywał go w kadrze kamery. Operator musi jedynie wyznaczyć interesujący obiekt, wysokość na jakiej ma utrzymywać się dron, prędkość oraz długość trasy.

  Waypoints - możliwość zaplanowania lotu dla drona. Podczas, gdy dron samodzielnie przemierza wyznaczoną trasę, operator może skoncentrować się na obsłudze kamery.

   Course Lock - Po uruchomieniu tego trybu operator drona steruje nim względem kierunku, w którym zmierzał, niezależnie od tego, w którą stronę zwrócony jest przód drona po włączeniu trybu.

   Home Lock - Tryb zbliżony funkcjonalnością do Course Lock. Różnicą jest to, że sterowanie drona odbywa się względem operatora po włączeniu trybu, niezależnie od tego, w którym kierunku skierowany jest przód drona (czyli dźwignia w dół sprawi, że dron zawsze będzie się zbliżał do operatora).

  Nowa aktualizacja V1.5.0.30 wprowadza:

  Rozwiązanie problemu wahań poziomu baterii.
  Gimbal X3 jest w pełni kompatybilny z DJI Osmo (aktualiuzacje wykonaj na Inspire 1).
  Tryb Follow me Znana z innych dronów funkcja polegająca na tym, że dron śledzi osobę, która trzyma nadajnik i smartfon. Operator wyznacza jedynie wysokość drona oraz dystans, który urządzenie powinno zachować.
  Zoptymilozowana wydajność HDR.
  Wyregulowana szybkość transmisji do przechowywania: 60 Mbps dla 1080p60, and 40 Mbps dla 1080p30.
  Wygładzony ruch kamery w osiach pitch, roll i yaw dla gimbala X3 z poziomu aplikacji DJI GO.
  Tryb “tylko do odczytu” dla dostępu do danych lotu w “czarnej skrzynce”.
  Zoptymalizowana metoda próbkowania w trybie lotu Vision Position System. Po optymalizacji poprawiona została stabilność lotu.

  Uwagi:

  Tryb uśpienia i ochrony gimbala nie jest obsługiwany przez gimbal X3 w Inspire 1.
  Oprogramowanie baterii jest załączone w niniejszej aktualizacji.
  Oprogramowanie może być cofnięte maksymalnie do wersji v1.4.10 lub późniejszej.
  Skalibruj gimbal X3, jeśli używasz go po raz pierwszy z Osmo.
  Aktualizację możesz zainstalować jedynie w dronie Inspire 1. Nie używaj jej do aktualizowania gimbala Osmo.


  PORADY

  Śmigła samodokręcające 1345s nie kompatybilne.

  Montaż Gimbal kamery X5 wymaga adapterów podwozia, sprzedawane oddzielnie (wkrótce w sprzedaży).


  Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi (smarfony i tablety):

  iOS WERSJA 7.1 i nowsze:  iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPad Air 2, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Mini 2, iPad 4 i inne o podobnych parametrach.
  Android 4.1.2 i nowszy: Samsung Note 4, Samsung Note 3, Samsung S5, Sony Z3 EXPERIA i inne o podobnych parametrach.