Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell
Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell

Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C do akumulatorów LP-E6 - Newell

Kompatybilność: akumulatory Canon

WYSYŁKA DO 48H

49,00 zł

Newell

Ładowarka dwukanałowa DL-USB-C

W sytuacji, gdy mamy ograniczony dostęp do sieci elektrycznej, z pomocą przychodzi Newell DL-USB-C - zasilana z gniazda USB, niewielkich rozmiarów, profesjonalna ładowarka, wyposażona w dwa kanały ładowania oraz wyświetlacz.


Kompaktowe wymiary

Newell DL-USB-C jest wielkości karty kredytowej, a jej grubość to zaledwie 2 centymetry. Kompaktowe wymiary przy wadze 45 gramów sprawiają, że bez problemu spakujesz ją z resztą sprzętu i stanie się towarzyszem każdej podróży.


Wiele możliwości zasilania

Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu USB, z urządzenia możesz korzystać z pomocą laptopa, powerbanku, ładowarki do smartfonu, czy podczas jazdy samochodem.


Dwa kanały ładowania i bezpieczeństwo

Ładowarka Newell posiada dwa niezależne kanały ładowania, dzięki czemu szybciej naładujesz posiadane akumulatory. Zaawansowane kontrolery regulują parametry procesu ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbają o maksymalną żywotność akumulatorów.


Informacja o statusie ładowania

Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi w każdej chwili można łatwo stwierdzić, jaki jest stan naładowania poszczególnych akumulatorów.


Wieloletnie doświadczenie

Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami Canon, akumulatorami marki Newell oraz innymi zamiennikami.

zasilanie: micro USB/USB-C 5 V; 2,1 A
prąd ładowania: 8,4 V; 1x 700 mA / 2x 500 mA
wymiary ładowarki: 90x55x22 Mm
waga: 45 g (bez kabla)

PowiązaneProdukty