Care Refresh - Osmo Action
  • Care Refresh - Osmo Action

Care Refresh - Osmo Action

169,00 zł
Brutto
Wersja elektroniczna
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

DJI Care Refresh

banner-p1-ae55ee214da82e8fbc45154f687bd5e5.jpg

DJI Care Refresh jest efektywną, wszechstronną gwarancją dla Twojego produktu, oferującą Ci bezpieczeństwo kamery podczas lotu. Pozwala dwukrotnie wymienić sprzęt na nowy lub prawie jak nowy za niewielką opłatą (29 euro + 23% VAT za pierwszą wymianę i 39 euro + 23% VAT za drugą wymianę). Usługa skierowane jest tylko dla produktów zupełnie nowych i nieaktywowanych lub aktywowanych mniej niż 30 dni.  Działa tylko przez pierwszy rok (12 miesięcy). 


ZALANIE

Zawsze marzyłeś o zrobieniu pięknych zdjęć lecąc nad jeziorem, morzem lub oceanem, ale bałeś się o swoje urządzenie? DJI Care Refresh pokrywa również uszkodzenia spowodowane zalaniem lub wpadnięciem do wody twojej kamery, zatem lataj bez obaw. Wymiana jednostki w przypadku zalania/utopienia podczas normalnego użytkowania.


s4-p1-d1e508b45b577e271dce267bb03c8563.jpgKompleksowa ochrona

Za nie wielką odpłatą DJI Care Refresh oferuje dwukrotną wymianę jednostki. Zamiana na nowy lub jak nowy pod względem wydajności i niezawodności.

SZYBKIE WSPACIE

Użytkownicy z ochroną DJI Care Refresh są traktowani priorytetowo, dzięki czemu czas oczekiwania na wymianę drona zostaje zredukowany do minimum. Co więcej, użytkownicy posiadają przywileje VIP także podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI, więc wystarczy jeden telefon, aby szybko uzyskać odpowiedź na dowolne pytanie.


s2-p1-252edb34e1ce07ad3e71ee2da8561956.jpgDarmowe koszty transportu

Wystarczy dostarczyć sprzęt do sklepu w którym została zakupiona usługa, reszte kosztów pokrywa DJI.
AKTYWACJA

Po zakupie karty DJI Care Refresh, użytkownik przechodzi na stronę DJI i aktywuje ubezpieczenie, podając numer karty i numer seryjny drona, do którego ochrona ma zostać przypisana. Zastrzeżeniem jest, że aktywacja musi nastąpić nie później niż w ciągu 30 dni od aktywacji kamery.


scenariusz


PROCES SERWISOWY

unnamed.jpg

1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła kamerę do serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę w wysokości 29 euro (netto) za pierwszą wymianę lub 39 euro (netto) za drugą wymianę i dostaje nowy produkt bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.
4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.


Zastrzeżenia

DJI Care Refresh nie obejmuje:
1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.
2) Kradzieży lub porzucenia produktu.
3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.
4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.
5) Rozmyślnej utraty drona.
6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.
7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.
8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.
9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.
10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.
11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.
2 Przedmioty