Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN
Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN

Adapter 8w1 USB-C do HDMI 4K, 3x USB 3.0, Typ-C, RJ45, SD, Micro SD - UGREEN

WYSYŁKA DO 48H

249,00 zł

Adapter 8w1


Adapter USB-C firmy UGREEN pozwala na podłączenie wielu urządzeń. Posiada 3 porty USB 3.0, port HDMI dzięki któremu możemy wyświetlić grafikę w rozdzielczości 4K UHD, port USB-C pozwalający na szybkie ładowanie, port Ethernet (RJ-45), oraz sloty na karty SD i Micro SD.

Kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością dostępnych na rynku nowoczesnych urządzeń. Laptopy: Apple, DELL, LENOVO, Google, HP, ASUS, XIAOMI, HUAWEI, Razem. Smartfony: Samsung, HUAWEI i HTC.


Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie.


Złącza

3 x USB 3.0 - Jest to standardowe złącze USB o zwiększonej przepustowości, pozwalające na podłączenie do urządzenia urządzeń wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Dodatkowo gniazda obsługują również wszelkiego rodzaju urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x HDMI - Standard video obsługiwany przez adapter w rozdzielczości 4K, dając doskonały obraz. Dodatkowo uGreen HUB zapewnia możliwość korzystania zarówno w funkcji podzielonego ekranu jak i jego kopiowania. Możemy zatem, przy wykorzystaniu adaptera wydzielić dwa odrębne monitory, na których prowadzić będziemy najróżniejsze pracy, jak również skopiować obraz z jednego monitora na drugi.

1 x LAN (RJ45 - Ethernet) - Jest to złącze zapewniający dostęp do kablowego internetu. Niezastąpione kiedy potrzebujemy pewnego źródła internetu, który nie może zostać nieoczekiwanie zerwany, a nasza sieć WiFi niedomaga.

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter uGreen 8w1 zapewnia nam zachowany dostęp, do wykorzystywanego przez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z niezwykle cennych złączy USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Złącze obsługuje transfer danych jak i może pełnić funkcję złącza do ładowania.

1 x czytnik kart SD - Standardowe rozwiązanie stosowane w przypadku wielofunkcyjnych adapterów. Czytnik kart zapewnia nam możliwość zapisu danych z oraz na karcie formatu SD. Jest to niezwykle przydatna funkcja dla fotografów oraz kamerzystów, których praca zapisywana jest własnie na takich kartach pamięci.

1 x czytnik kart microSD - Tak samo jak w przypadku czytnika kart SD, gniazdo daje nam możliwość zapisu oraz odczytu danych z karty pamięci, tym razem jednak formatu micro SD. Port ten jest bardzo praktyczny, w momencie kiedy chcemy zrobić kopię dla plików w naszym telefonie. Micro SD jest bowiem standardem karty, który wykorzystuje się w smartfonach, gdzie zapisujemy wszelkie wykonane naszym urządzeniem zdjęcia czy filmy.

PowiązaneProdukty