DJI SPARK NOWOŚĆ !!!
  • DJI SPARK NOWOŚĆ !!!
  • DJI SPARK NOWOŚĆ !!!

Spark

Wybierz kolor:
Ilość

DJI SPARK

spark,dji, drony,

Korzystaj z chwili

Spark to dron, który mimo swoich niewielkich rozmiarów jest wyposażony w wiele nowych technologii DJI, które pozwolą Ci uwiecznić każdy moment. Z inteligentnym systemem kontroli, mechanicznym gimbalem i kamerą umożliwiającą wykonywanie wysokiej jakości ujęć, Spark stwarza nieprawdopodobne możliwości.


Szybki start

Dzięki technologii FaceAware, Spark potrafi wystartować z dłoni, rozpoznając Twoją twarz. Dron wystartuje i zawiśnie w powietrzu po paru sekundach od jego uruchomienia.

Łatwa kontrola

Wykonuj zdumiewające zdjęcia z powietrza za pomocą gestów, które są niesamowicie proste i wygodne w użyciu. Dron po rozpoznaniu twarzy jest do Twojej dyspozycji.

Kreatywne ujęcia

Inteligentne tryby lotu i intuicyjna kontrola pomagają w stworzeniu kinowych ujęć z niezwykłą prostotą.

Edytuj i dziel się

Aplikacja DJI GO 4 zawiera szablony do edycji oraz szereg filtrów, tak, abyś mógł szybko edytować filmy i udostępniać je bezpośrednio w mediach społecznościowych.


Inteligentne tryby lotu

Zautomatyzowane, niezawodne i niezwykle intuicyjne

Twórz film jednym ruchem

Pozwól Sparkowi wykonać profesjonalne nagranie wideo za ciebie. Funkcja QuickShots pozwala na nagrywanie niezwykłych materiałów z kinowym efektem.

Rocket Dronie Circle Helix

Lot w górę

Oddalanie się od obiektu

Okrążanie obiektu Lot spiralny wokół obiektu

Lot na wyciągnięcie ręki

Wyobraź sobie jak ma wyglądać Twoje ujęcie, a Spark wykona je za Ciebie. Naciśnij na ekran telefonu, a Spark rozpocznie lot we wskazanym kierunku lub do konkretnego punktu, unikając przeszkód napotkanych po drodze.

Coordinate

Naciśnij na dowolny punkt na ekranie, aby dron poleciał we wskazane miejsce, zachowując aktualny pułap.

Direction

Naciśnij na ekran, aby dron poleciał we wskazanym kierunku.

Skup się na obiekcie

Przy pomocy trybu ActiveTrack, Spark jest w stanie automatycznie rozpoznawać obiekty różnych kształtów i rozmiarów, a następnie śledzić je w zależności od typu obiektu i jego prędkości poruszania się. Pozwala to na sprawne i niezawodne śledzenie obiektu.

Trace

Dron śledzi obiekt z przodu lub z tyłu, a nawet okrążając go.

Profile

Dron śledzi obiekt z przodu lub z tyłu, a nawet okrążając go.

Uwiecznij chwile

Umiejętność rozpoznawania gestów pozwala na wykonywanie selfie za pomocą ruchów dłoni dzięki trybowi PalmControl.

PalmLaunch

PalmControl Away and Follow Beckon Selfie Record

Start z ręki

Sterowanie Oddalanie Przybliżenie Zdjęcie Nagrywanie

Wydajna kamera

Niezwykłe zdjęcia i stabilne wideo

Mechaniczny gimbal

Wydajny obiektyw

Matryca 1/2.3

UltraSmooth

Nieporuszone ujęcia

2-osiowy mechaniczny gimbal wraz z technologią UltraSmooth znacznie niwelują ilość dragań i efekt rolling shutter, sprawiając, że ujęcia są stabilne i ostre.

Uchwyć świat

Zdjęcia wykonane za pomocą DJI Spark cechują się ostrością obrazu, oraz bardzo niskim współczynnikiem aberracji chromatycznej, a zniekształcenia obrazu zostały ograniczone do minimum. Kamera Sparka posiada szerokokątny obiektyw f/2,6 o ogniskowej 25 mm. Pięć elementów zostało połączonych w jedną całość, która mieści się w zwartej konstrukcji.

Uchwyć więcej detali

Mała i kompaktowa kamera z matrycą CMOS 1/2,3" pozwala na nagrywanie stabilnego wideo w 1080p i wykonywanie zdjęć 12 Mpix. Dzięki większym pikselom Spark jest szczególnie wrażliwy na światło, a kolory są perfekcyjnie odwzorowane.

Różnorodne ujęcia

Spark przejął tryby od wcześniejszych dronów DJI. Oprócz nich Spark został wyposażony w nowe tryby: Pano i ShallowFocus.

Pano - Sphere

Pano - 180°

Pano - Vertical

Pano - Horizontal

ShallowFocus

Wydajny lot

Niesamowity potencjał i niezapomniane doświadczenia z lotu

50 km/h

500 m

16 min

FPF lot

Mocny napęd

Transmisja wideo HD (Wi-Fi)

Maksymalny czas lotu

Niesamowite wrażenia

Szybkość i precyzyjna kontrola

Dzięki jego aerodynamicznej, lekkiej konstrukcji Spark wzlatuje w powietrze z minimalnym oporem wiatru. Gimbal oraz kamera są zintegrowane z dronem, co znacznie zwiększa jego stabilność. Potężny napęd zapewnia stabilny lot nawet przy silnym wietrze. Dron osiąga prędkość do 50 km/h w trybie Sport2. Zaawansowany system kontroli sprawia, że latanie Sparkiem jest łatwe i intuicyjne.

Leć dalej, zobacz więcej

Innowacyjna technologia HD Wi-Fi pozwala na przechwytywanie wideo w czasie rzeczywistym w jakości 720p z zasięgiem do 500 m.

Bezkompromisowy czas lotu

Nawet po wprowadzeniu wszystkich inteligentnych funkcji, czas lotu nie został ograniczony. Wykonuj loty do 16 minut i nagrywaj więcej materiałów.

Wrażenia z lotu

Przełącz drona w tryb Sport i uwolnij pełen potencjał prędkości Sparka. Tryb Sport domyślnie ustawia tryb FPV tak, aby kamera poruszała się wraz z Tobą podczas lotu. Dla większych wrażeń z lotu FPV, dobierz parę DJI Goggles i zobacz świat z innej perspektywy.

Bezpieczny lot

Swoboda lotu jest w Twoim zasięgu

Zwiększona świadomość

W skład systemu FlightAutonomy wchodzi kamera, system wizyjny (VPS), system wykrywania 3D, dwupasmowy GPS, wysoce precyzyjny system pomiarowy i 24 rdzenie obliczeniowe. Dzięki temu Spark może zawisnąć w dowolnym miejscu ze wsparciem VPS do 30 m, wykrywać przeszkody z odległości 5 m, a na koniec bezpiecznie wylądować.

Bezproblemowy lot

Spark potrafi automatycznie wrócić do punktu Home, pod warunkiem, że sygnał GPS jest wystarczająco silny. Jeśli akumulator ma niski poziom naładowania, sygnał został utracony, lub jeśli użyłeś przycisku powrotu do punktu Home (RTH), Spark powróci do ustalonego wcześniej punktu, wykrywając przeszkody w trakcie lotu. Dolna kamera skanuje otoczenie wokół punktu Home, dzięki czemu lądowanie jest bezpieczne.

Lataj mądrzej

System GEO uzyskuje dla Ciebie informacje o obszarach, na których wymagane jest zachowanie szczególnej ostrożności, np. w pobliżu lotnisk lub stadionów. Dzięki temu możesz wykonywać loty w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Moc i ochrona

Spark wykorzystuje akumulator LiPo o dużej objętości w celu zachowania optymalnej wydajności. 12 inteligentnych zabezpieczeń pomaga zapewnić Ci bezpieczny lot. Co więcej, akumulator pozwala na oszacowanie pozostałego czasu lotu, informując Cię w czasie rzeczywistym, kiedy należy wylądować.