• Obecnie brak na stanie
Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Kamera Sony ActionCam X3000 + Pilot RM-LVR3 + Ręczny uchwyt - 2
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Kamera Sony ActionCam X3000 + Pilot RM-LVR3 + Ręczny uchwyt - 2
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!
 • Sony FDRX3000R - NOWOŚĆ!

Kamera Sony ActionCam X3000R + Ręczny uchwyt

1 999,00 zł
Brutto

Kamera 4K z Wi-Fi i odbiornikiem GPS oraz pilotem z funkcją podglądu na żywo

Ilość
Obecnie brak na stanie

Sony FDRX3000VR

Zaawansowana kamera Action Cam FDR-X3000 wyposażona w stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot pozwala nagrywać doskonałej jakości filmy w rozdzielczości 4K z mniejszą ilością drgań. Kamera jest wyposażona w dobrze chroniony korpus, a dodatkowo można użyć dostarczonej obudowy wodoodpornej. Zaawansowane funkcje zachęcają do codziennego filmowania i nagrywania filmów w podróży.


Całkowicie nowy wymiar w filmowaniu akcji

58132fd91cf98.jpeg
Kamera Action Cam łączy doskonałą jakość 4K z zaawansowanym stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot. Dzięki kontrolowaniu całej ścieżki optycznej stabilizator obrazu Balanced Optical SteadyShot jest niezwykle skuteczny w redukowaniu wstrząsów kamery. Ten zaawansowany system stabilizacji obrazu ułatwia rejestrowanie niezwykle przejrzystych, stabilnych obrazów podczas podróży, jazdy na rowerze i innych form aktywnego spędzania czasu.

Łatwa obsługa pilotem z funkcją podglądu na żywo

 • 58132fe1f1123.jpegUdane ujęcia dzięki doskonałym możliwościom parowania. Pilot z funkcją podglądu na żywo umożliwia pełne sterowanie ustawieniami filmowania, a także włączaniem i wyłączaniem kamery. Bezproblemowa współpraca podczas rejestrowanie scen dzięki wykorzystaniu tego samego, łatwego w obsłudze interfejsu. Niezależnie od sposobu i miejsca filmowania kamera jest zsynchronizowana z pilotem i gotowa do pracy.


 • Większa czułość przetwornika CMOS Exmor®

58133104cbb1a.jpeg
Jazda na łeb na szyję rowerem górskim o zmierzchu? Pływanie kajakiem o świcie? Nawet w tak trudnych warunkach czuły przetwornik obrazu CMOS Exmor R® zarejestruje świetny, wyraźny obraz filmowy z minimalną ilością szumu.

Procesor BIONZ X™: lepszy wygląd szczegółów i faktur

Bardzo szybki procesor obrazu Sony wiernie odwzorowuje faktury i szczegóły — tak jak widzi je nieuzbrojone oko. Dzięki połączeniu z układem scalonym o dużej skali integracji, który skraca przetwarzanie obrazu, procesor BIONZ X™ zapewnia bardziej naturalne szczegóły, większy realizm zdjęć i filmów, pełniejsze przejścia tonalne i mniejszy poziom szumów.
Ostry obraz z superszerokokątnego (170°) obiektywu ZEISS® Tessar™

Rejestruj obraz w niezwykle szerokim ujęciu obiektywem ZEISS® Tessar lub twórz atrakcyjne obrazy w trybie standardowym. W obu przypadkach kamera pozwala na utrwalenie pięknych obrazów w trudnym terenie: na stoku narciarskim, w górach, w rwącym potoku albo na wyboistych asfaltowych ścieżkach lokalnego parku.

Regulacja pola widzenia i swoboda korzystania z zoomu

5813309f8ed13.jpeg
Odkryj swobodę rejestrowania scen akcji na wiele sposobów i uzyskaj fascynujące, widowiskowe efekty. Na przykład można wybrać między szerokim, średnim a wąskim kątem widzenia. Tryb zoomu z możliwością płynnej regulacji umożliwia zmianę zoomu podczas nagrywania.

Zapisywanie obrazu Full HD z szybkością 120 kl./s w celu późniejszego odtworzenia w zwolnionym tempie

581330b93491b.jpeg
Obejrzyj każdy szczegół szybkiej akcji w zwolnionym tempie dzięki możliwości nagrywania obrazu z prędkością 120 klatek na sekundę przy rozdzielczości Full HD.

Obudowa wodoszczelna w standardowym wyposażeniu

581330521855f.jpeg
Nurkuj z kamerą Action Cam na głębokość do 60 m z dostarczaną w zestawie wodoodporną obudową - nie ma potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu. Płaski panel ułatwia sterowanie wszystkimi przyciskami kamery. Co więcej, obudowa chroni kamerę przed wstrząsami, wilgocią, rdzą, kurzem i piaskiem. Ciesz się beztroskim nurkowaniem nawet w trudnych miejscach.

Gniazdo na karty Memory Stick Duo™ / SD

5813305d9d28e.jpeg
Gniazdo na karty pamięci współpracuje z kartami Memory Stick Micro™ (M2™) i microSD/microSDHC/microSDXC5 (klasy 4 lub wyższej). Dobierz kartę do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań oraz do używanego komputera. (Karty pamięci trzeba nabyć oddzielnie.)

Wyświetlanie trasy z kamery Action Cam

5813306925fcd.jpeg

Wbudowana funkcja GPS znana z poprzednich modeli. Podczas korzystania z funkcji Action Cam Movie Creator można dodać do filmu śledzenie lokalizacji i prędkościomierz. Dzięki temu funkcja nakładania danych GPS na wideo może odczytać różne informacje i generować drugi plik wideo, który wyświetla np. dane o prędkości.


Gwarancja:

24 miesiące